Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valakinek ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek ennyire szánalmas felfogása?

Figyelt kérdés

A barátommal lassacskán több, mint 2 éve vagyunk együtt és a szexuális életünk egy kicsit megcsappant, többnyire azért, mert ő el van foglalva saját magával. Lásd: ha megyünk valahová és ha csak egy hajszála is kiáll, mindent kezd előről. Elkezdett egyre jobban foglalkozni a testével, nem hülyéskedek, amikor legutoljára lefeküdtünk az volt az első, ami kijött a száján, hogy biztos most csak azért akartam vele ennyire lefeküdni, mert tetszik, hogy kockahasa van. Mire én csak kiröhögtem, mert egyszerűen az ilyen kaliberű állításokkal nem tudok mit kezdeni. Én még ugyanúgy szeretném, ha csinálnánk, csak az ő feléről történt ez a gyökeres változás.

Megjegyzem többet áll a tükörnél, mint én. Többet készülődik, mint én, pedig én sem vagyok igénytelen. És egy 24 éves emberről beszélek.


2016. nov. 18. 03:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Egoista,nagyképű fsz...Csúfítsd el,vagdosd szét az arcát.
2016. nov. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobnám a helyedben azzal az indokkal, hogy nem tetszik a kockahasa,előtte sokkal kívánatosabb volt. :D :D
2016. nov. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki milyen virágot szakít, olyat szagol..... Gáz a tag, séta van neki....
2016. nov. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Mit vársz egy 24 éves gyerektől?? Istenem miértn nem keresel érrettebb pasit ahelyett hogy itt siránkozol? Az meg a másik hogy minden gyúrós ilyen! VAgy akin már van egy kis izom! El vannak szállva maguktól! Hagyd ott a francba és fejetsd el az ilyen huszon éves gyerek fiúkat!
2016. nov. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ultra gáz a pali.

Útilaput neki.

2016. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Hogy lehet ilyen szánalmas gyerekkel járni? :D Hülye majom! Tuti nem kéne ilyen beképzelt izmos pasi! Főleg nem huszon éves gyerekek! :D
2016. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
24 evesen csak ilyen gyoker lehet valaki?szeretem az ilyen buta embereket akiknek pl a 24 evesek meg gyerekek...
2016. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező elég szánalmas a felfogásod... A nők pontosan ugyanezt csinálják, miért ne csinálhatná ezt egy férfi is?


De a kérdésedből süt, hogy már nem szereted Őt (vagy soha nem is szeretted)... ne kínozd, engedd el, hadd legyen más, nálad értekmesebb nőé. Neked meg elég lesz egy pocakos, igénytelen rendszergazda.

2016. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező maga a kocka hasú volt.
2016. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Nem mondod :D ***** válasza:
71%
Szerintem van valakije. S azért változott meg ennyire.
2016. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!