Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valakinek ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek ennyire szánalmas felfogása?

Figyelt kérdés

A barátommal lassacskán több, mint 2 éve vagyunk együtt és a szexuális életünk egy kicsit megcsappant, többnyire azért, mert ő el van foglalva saját magával. Lásd: ha megyünk valahová és ha csak egy hajszála is kiáll, mindent kezd előről. Elkezdett egyre jobban foglalkozni a testével, nem hülyéskedek, amikor legutoljára lefeküdtünk az volt az első, ami kijött a száján, hogy biztos most csak azért akartam vele ennyire lefeküdni, mert tetszik, hogy kockahasa van. Mire én csak kiröhögtem, mert egyszerűen az ilyen kaliberű állításokkal nem tudok mit kezdeni. Én még ugyanúgy szeretném, ha csinálnánk, csak az ő feléről történt ez a gyökeres változás.

Megjegyzem többet áll a tükörnél, mint én. Többet készülődik, mint én, pedig én sem vagyok igénytelen. És egy 24 éves emberről beszélek.


2016. nov. 18. 03:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
# 7 Te vagy kib. szott buta! És le merek fogadni hogy te is egy kis huszon éves majom vagy! :D Fiúknán gyereknek számít egy huszon éves! Lásd a kérdező barátját! Vagy a rengeteg hasonló kérdéseket! MEg saját tapasztalat is! Annyira gázok vagytok hogy fiatal korom ellenére szóba nem állnék egy kis gyerek huszon évessel! Ez van ha tetszik ha nem! És csodálkoztok hogy az értelmesebb lányok idősebb pasikkal jönnek össze, meg irígységből le ri bancozzátok az ilyen lányokat! Hát mondhatom nagyon értelmesek vagytok!
2016. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha a fiúk huszonévesen "gyerekek", akkor a lányok is... ez nem zavar senkit? Bár gondolom, ezeket az apakomplexusos tizen-huszonéves lánygyerekeket nem, akik a partnerüktől érettséget várnak el, de maguktól a legkevésbé sem, nekik jó az "apuci pici lánya" szerep, meg hogy trófeafeleségként veszik el őket az öregebb partnerükre ráunt negyvenévesek.
2016. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

Kedves #4-es válaszoló feltehetően egy kiöregedett csóka, aki a 20on éves férfiak lejáratásával próbál hasonló korú lányt keresni. (Ki tudja miért?) Ez a gyenge próbálkozás sok más kérdésnél is észrevehető, szintén tőle. (Vagy csak troll, de annak nagyon jó.)


Érdekes tény továbbá, hogy az 'Adrika:)' felhasználó a hangulatjeleket leszámítva ugyanúgy fogalmaz, ugyanolyan pocsékul ír, ugyanolyan hibákat elkövetve. Mindenki vonja le a konzekvenciát.


Kérdésre a válasz:

Valóban nem normális viselkedés. Próbáltál már vele beszélni erről? Ezer oka lehet. Beszélj vele, az általában megoldja a dolgokat. Ha nem, akkor meg tudod mit kell tenned. :)

2016. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
9%
El kellene vele beszélgetni, hogy mit is akartok ettől a kapcsolattól vagy egyáltalán az életben. Van ilyen ismerősöm, nincs is párja, bár szerinte a nők hülyék :P
2016. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy homár?
2016. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na látom meg jelentek a felháborodott szűz kis fiúk! :D Ezzel is csak bizonyítjátok hogy mennyire igazam van! Semmit nem tudtok! Az ágyban nagy nullák vagytok! De a szátok nagyon nagy :D És nincs apakomplexusom! Annyi hogy PASIT akarok nem pedig egy kisfiút XD
2016. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az üzletbe (Westend) rendszeresen járnak be ilyenek. Hányunk tőlük. A viselkedésük, beszédjük, stílusuk undorító. Azt hiszik, hogy ez bejön a nőknek, de mivel ott nem mondhatom, ezért itt írom le, hogy egyáltalán nem. Csodálkozom azon, hogy a kérdező is egyáltalán vele van. Persze én már nem tini vagyok, de a fiatalabb kolléganőkkel azért kibeszéljük őket és nekik is hányingerük van az ilyen fiúcskáktól.
2016. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!