Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van csajozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van csajozni ha rajtam kívül még úgyis száz másik pasi van aki azt a nőt akarja?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, majdnem 21, és a korosztályomban lévő nők a legkeresettebbek. Úton-útfélen próbálkoznak náluk és feltűnően sok a jó pasi közöttük. Szerettem volna barátnőt de úgy látom fölösleges meg is próbálni akárcsak, mert 5-10%-nál nincs több esély, hogy pont rám figyeljen fel az adott lány. Ha meg hozzászámolom azt is, hogy erre még rájön az ismerkedési szakasz, ahol szintén könnyen el lehet hasalni akkor ez lemegy 1-2%-ra.

Komolyan van olyan aki elhiszi, hogy a kevésbé vonzó külsejével és átlagos személyiségével felveszi a versenyt egy nála klasszisokkal jobbal?



2018. jan. 28. 13:37
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
52%

nincs értelme, kérdező, ha nem vagy jóképű vagy pénzes, többnyire esélyed sincs a nőknél

manapság csak azt tekintik értéknek, amit meg lehet venni, vagy ami jól néz ki és lehet villogni vele a nagyérdeműnek...nem véletlen, hogy ennyi a magányos férfi


#1 az a te legnagyobb bajod, hogy csak a jeled volt körfűrész az óvodában, nem rajtad használták

szánalmas véglény, kaptad is helyből a mínuszt


#2 igen, van olyan hülye naiv, aki elhiszi, és előbb-utóbb belátja, hogy veszett fejsze nyele az egész

abban pedig teljesen igazad van, az ilyen férfiak nem túl vonzóak a nők számára, a jóképű és pénzes férfiak annál inkább, ez persze lemaradt a szentbeszédedből, nyilván feledékenység az oka

a mínuszt te is kaptad, helyből


#4 ha lenne olyan jó, mint a másik 100, akkor a nő maga kezdeményezne nála

erről pedig ennyit


#9 ha téged nem érdekel, eredj máshova cirkuszolni, szánalmas laposféreg

útravalónak kaptad is a mínuszt


#11 ez az igazság: nincs értelme próbálkozni, pláne olyan nőnél akire 100 pasas nyomul

a szerencsejáték pedig - akárcsak a szerelem - veszteséget termel


#15 azt nem veszed figyelembe, hogy férfiból jóval több van, mint nőből, egy átlagos lány is kap heti 10 levelet társkeresőn, de még az átlag alattiak is, szerinted miféle esélyei vannak a kérdezőnek?

előbb fog egy tolókocsis mozgássérült fára mászni önerőből...

a 2 százalék esély pedig a semminél is kevesebb, aki 2 százalékra alapozza a sikerét, az hihetetlenül naiv, vagy hihetetlenül hülye


#28 azok a szingli lányok azért szinglik, mert túl válogatósak, ennyi a titok

nem kellett neki Józsika a 8.a-ban, aki mindig csokit vett neki reggelente

később nem kellett a gimiben Pista, mert rendes ugyan, de olyan X-lába van!

egyetemen a gólyatáborban a srác...ő is aranyos volt, de olyan ronda nyakszakálla volt

aztán voltak egyetemi évfolyamtársak....de jajj, béna a hajuk, ronda a pattanás az állukon, nincs saját kecójuk, nincs autójuk

a társkeresős pasik...az egyiknek nagy az orra, a másik kisebbségi, a harmadik görbehátú

a munkahelyen a portás srác.... de hát mit szólna anyám, háromszor annyit keresek mint ő

jé, a kutya meg a mája, elmúltam 30, még mindig egyedül vagyok... ki érti ezt...én nem kellettem senkinek...


#30 igen, az előbb említett 2 százalék...

mondd csak, ha neked 2 százalék esélyed lenne arra, hogy 1 millió forintot nyerj, és ha nem nyersz, ugyanennyit elveszítesz, akkor belevágnál?

őszinte választ pls.


#31 kisapám, először is vegyél vissza az arcodból, de igencsak sürgősen, nem tudom, kinek képzeled te itt magad

másodszor pedig, a szülei idejében egy teljesen más világ volt, mint ma

harmadszor, nekünk kell csajozni, nem nektek, nekünk van tapasztalatunk a témában, neked meg egyszerűen csak fáj az igazság, és itt hörgöd világba a szánalmas kispolgári dühödet

negyedszer, nem vagy te itt senki, hogy megszabd, ki mit és hova írhat, senkinek nem kötelező egyetérteni az elmebajos nézeteiddel

ásd el magad jó mélyre, te hitvány legalja paresnyákov proli, vissza se gyere

a mínuszt zsigerből kaptad


#35 szép meséket én is ki tudok találni, kár, hogy igaz nem lesz...


#37 jééé, kiszólt a lyuk a gödörből...

magyarán szólva nincs nőd, soha nem is volt, csak játszod itt az internetes mesehőst

a mínuszt meg is kaptad érte, te bugris pojáca

2019. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

"#30 igen, az előbb említett 2 százalék...


mondd csak, ha neked 2 százalék esélyed lenne arra, hogy 1 millió forintot nyerj, és ha nem nyersz, ugyanennyit elveszítesz, akkor belevágnál?


őszinte választ pls."


Nem.

2019. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
*De az egyébként totál másfajta kérdéskör. Ne keverjük a szezont a fazonnal.
2019. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!