Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van csajozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van csajozni ha rajtam kívül még úgyis száz másik pasi van aki azt a nőt akarja?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, majdnem 21, és a korosztályomban lévő nők a legkeresettebbek. Úton-útfélen próbálkoznak náluk és feltűnően sok a jó pasi közöttük. Szerettem volna barátnőt de úgy látom fölösleges meg is próbálni akárcsak, mert 5-10%-nál nincs több esély, hogy pont rám figyeljen fel az adott lány. Ha meg hozzászámolom azt is, hogy erre még rájön az ismerkedési szakasz, ahol szintén könnyen el lehet hasalni akkor ez lemegy 1-2%-ra.

Komolyan van olyan aki elhiszi, hogy a kevésbé vonzó külsejével és átlagos személyiségével felveszi a versenyt egy nála klasszisokkal jobbal?



2018. jan. 28. 13:37
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus példája annak, mikor a kérdező egy tök jó pasi lenne, logikus felfogással (" a szüleimnek is sikerült"), erre pár trágya gané féreg ráerőlteti a torz világképét. Takarodjatok aludni és keserítsétek a saját életeteket, ne azokét, akiknek még nem here van az agyuk helyén.
2018. jan. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
58%
#30, lehet, hogy lesz 1% esélye azzal, ha rámozdul, de az messze van még a 100%-tól. Még az 50%-tól is.
2018. jan. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
27%

31-es! A te patkány hozzászólásod segített bármit is a kérdezőnek? Mi itt vagyunk páran, akik leírjuk neki az igazságot a világ működéséről, valamint egy utat, hogy hogyan érje el azt, hogy jobban érezze magát. Te nem mondasz semmi értelmeset, csak ontod magadból a gennyes véleményedet, aminek annyi haszna van, mint a fogfájásnak.

Ha nem értesz egyet velünk, akkor érvelj inkább, hogy hol tévedünk. A hozzászólásod azonban annyira értelmes, mint egy putris 9 éves utcakölyök primitív megnyilvánulása. Szerinted komolyan tud bárki téged venni így, te szerencsétlen? Fogadok, egy elhízott rút nő vagy, aki szentül hiszi magáról, hogy hercegnő, valójában azonban csak egy eltorzult sertésképződmény, akinek a szülei kiskorában verbális koronát tettek a fejére, ezért el vagy szállva magadtól. Nyomorék...

2018. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
48%

Ezt én is így gondolom. Nincs értelme... Én nem fogok versenyezni más pasik ellen. Utálom mikor rajtam kívül még 100an írnak nekik. A munkahelyen is a velem egykorú lányok szinte mindegyike foglalt. Ez az arány csak növekedni fog az idő mulasaval, aztán azt vesszük észre hogy 30-40 évesek vagyunk és egyedül maradtunk. Hát ez van. Nem vagyok gazdag, nincs autóm, nem vagyok vezető beosztásban... Ha ezek nincsenek senki vagy a nők szemében. A következő életünkben talán szerencsésebbek leszünk.


25/F


(Több mint 3 eve egyedül...)

2018. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagyok magas,gazdag,fiatal de most is van és mindig is volt nőm.Jó nők is.Vajon miért.?Mert nem a százalékokat számolgatom hanem teszek valamit érte? :)
2018. febr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
49%

35-ös. Na mesélj már mit teszel érte...

Mert az, hogy írsz egy ilyen közhelyes nagynak hangzó dumát, aminek semmi tartalma nincs, azzal semmire nem megyünk, legfeljebb felmerül bennünk a gyanú, hogy szándékosan trollkodsz, hogy provokáld a népet. Főleg, amikor valaki az ilyen üres közhelyes bölcsességei mögé odaírja még a ":)" jelet is.

2018. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
Majd pont neked fogok mesélni lúzer
2018. febr. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Á értem, tehát akkor csak trollkodsz. Veregesd magad hátba, megvolt a mai troll-adagod is. Mekkora egy szánalmas gyökér vagy te, hülyegyerek...
2018. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Önbizalom nélkül nincs értelme próbálkozni.
2018. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy az esélyeid valahol a nullával egyenlőek, semmi értelme sincs, Kérdező. Persze időpocsékolásra kiváló, meg arra, hogy begyűjts félezer elutasítást.


"Akkor ne tedd. Magadat köpöd pofán, az minket nem érdekel."


Ostoba vagy. De nagyon. Remélem tudod. Akkor jó. Szép napot.

Kaptad a piros kezet helyből.


"Igen, van, aki elhiszi, és nekik előbb-utóbb sikerül is. A hozzád hasonló lusta, savanyú alakok viszont nem túl vonzóak a nők számára, úgyhogy változtass magadon, ha kapcsolatot szeretnél!"


Ja, Göbbels is valami ilyesmit mondott. Ha egy politikus kilencvenkilencszer ugyanazt hazudja, századszorra már ő maga is elhiszi...

Neked is ment a piros kéz.


"Nem csak a külső számít a nőknek, bár némileg azon is tudsz változtatni."


Elsősorban az számít, tudom idézni az idevágó válaszokat is.


"Szerinted kit érdekel a hisztid?"


És a te nyominger fröcsögésed kit érdekel, hülye troll? Piros kéz.


"Lottószelvényt is milyen sokan kitöltenek, pedig tudják, hogy nincs sok esélyük."


Úgy van. Vedd hozzá azt is, hogy ha belefekteted az összes pénzed, és megcsíped a jackpotot, rájössz, hogy többet veszítettél, mint amennyit visszakapsz.

Hoppá.


"De mondj egy masik alternativat ha baratnot akarsz!"


Pénzzel csajozás. Gazdag pasasok nemigen szoktak szinglik lenni.


" Leszarom őket, mert nincs köztük olyan, akivel tudnék beszélgetni az engem érdeklő kis dolgaimról, vagy mert nem azonosak a céljaink, vagy mert egyáltalán nem vonz az illető. "


Na ja, csak ott a bibi, hogy neked lányként bőven van kiből válogatnod, akkora a férfitöbblet, hogy minden ujjadra helyből akad 10 pasi. Egy átlagpasas meg örülhet, ha szökőévente egyszer hozzászól egy nő. Szóval az elméleted innentől fogva életképtelen.


"Ha jönne egy fiú most, aki ilyen, lehet kevésbé helyes és kevésbé fantasztikus személyiség, akkor is ő fog kelleni."


Francokat. Úgy vágnád a friendzónádba, hogy húzná a kondenzcsíkot is...


"Ezt nem lehet leszólítgatva meg halimizuzva. Ez annál tudatosabb keresés és minőségi érdeklődés. A sok halimizu között biztosan semmi esélyed nincs."


Akkor leírnád kérlek a varázsformulát? Ismerkedés nélkül mégis hogyan működhet?


"A 2% meg tudod olyan, hogy biztos vagyok benne, hogy ha egy onkológus mondaná, nem legyintenél így rá, hanem küzdenél."


2% esélynél az onkológus maga legyintene, szóval rossz a párhuzam.


"Nem tudom ti hol éltek, de a környezetemben rengeteg szingli lány volt évekig és utánam se futott soha egyszerre 3-4 férfi..."


Persze, ha kilométeres elvárás listát nyújtanak be minden pasasnak, naná hogy elkerülnek. A férfi arra megy, amerre kisebb az ellenállás.


"Tipikus példája annak, mikor a kérdező egy tök jó pasi lenne, logikus felfogással (" a szüleimnek is sikerült"), erre pár trágya gané féreg ráerőlteti a torz világképét."


Aranyapám, a szüleik egy másik társadalmi berendezkedés alatt éltek, ahol más normák szerint ítélték meg az embereket. Vagy szerinted ami Mátyás király idején működött, az ma is úgy működik?

Gyárilag vagy ilyen hülye, vagy anyád ejtett fejre?


"Takarodjatok aludni és keserítsétek a saját életeteket, ne azokét, akiknek még nem here van az agyuk helyén."


Te maximum a saját makkoscipőidnek parancsolgathatsz itt, aranyapám, másnak nem. Ostoba szutyok troll, kaptad helyből a mínuszt.

Az ilyen idiótákat kiskorúsítani kéne, mert olyan szinten gyagyásak, hogy veszélyesek magukra & a társadalomra is.


"Nem vagyok magas,gazdag,fiatal de most is van és mindig is volt nőm.Jó nők is."


Ez totálisan úgy hangzik, mint az MLM-huszárok kezdő beetetőszövege.


"Majd pont neked fogok mesélni lúzer"


Na, csak kibújt a szög a zsákból. Neked is ment a mínusz, te nólifer failtroll.

2018. okt. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!