Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van csajozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van csajozni ha rajtam kívül még úgyis száz másik pasi van aki azt a nőt akarja?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, majdnem 21, és a korosztályomban lévő nők a legkeresettebbek. Úton-útfélen próbálkoznak náluk és feltűnően sok a jó pasi közöttük. Szerettem volna barátnőt de úgy látom fölösleges meg is próbálni akárcsak, mert 5-10%-nál nincs több esély, hogy pont rám figyeljen fel az adott lány. Ha meg hozzászámolom azt is, hogy erre még rájön az ismerkedési szakasz, ahol szintén könnyen el lehet hasalni akkor ez lemegy 1-2%-ra.

Komolyan van olyan aki elhiszi, hogy a kevésbé vonzó külsejével és átlagos személyiségével felveszi a versenyt egy nála klasszisokkal jobbal?



2018. jan. 28. 13:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
22%
Akkor ne tedd. Magadat köpöd pofán, az minket nem érdekel.
2018. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
67%
Igen, van, aki elhiszi, és nekik előbb-utóbb sikerül is. A hozzád hasonló lusta, savanyú alakok viszont nem túl vonzóak a nők számára, úgyhogy változtass magadon, ha kapcsolatot szeretnél!
2018. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
22%
24 f vagyok majd lesz teszek érte de ez nem tántorít el hinni kell hogy jobb vagy másoknál
2018. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
66%

Ha így állsz neki, akkor valóban semmi értelme nincsen.

Hidd el, vagy te is olyan jó, mint a többi 100 pasi.

2018. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
5%
mármint nem volt párom nekem mindjárt 25 ne parázz köpd le akit bunkónak hiszel
2018. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
56%
ha azt mondják a jó érzés olyan mint amikor csúcson van az ember ugy tudd hogy minden égbe érő dolog lába keci méllyen van
2018. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Nem tudom, engem nagyon zavar és negatívan állok hozzá. Egy másik pasi az nekem vetélytárs és nem bírom elfogadni ha jobb nálam valamiben látványosan.

Van egy ilyen belső indíttatás, hogy mindig lepipáljam a másikat, és hogy evvel teszek szert nagyobb önbecsülésre. Azt hiszem, kissé egészségtelen ez, de nem tudom, hogy lehet egy ilyen beépült gondolkodást némileg feloldani.

Most ha jön egy másik férfi, aki jobban néz ki nálam akkor nyilván nem fogom kedvelni miatta mert ő fogja a nőket felszedni és nem én. Hiába tudom pedig, hogy nem tehet arról, hogy ő szebbnek született.

2018. jan. 28. 13:54
 8/43 anonim ***** válasza:
26%
Nem csak a külső számít a nőknek, bár némileg azon is tudsz változtatni.
2018. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
23%
Szerinted kit érdekel a hisztid?
2018. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
A külsőn is sokat lehet de az arcvonásokon stb. nem lehet. Van akinek jobb, van akinek kevésbé. Humorérzéket sem tudok tanulni, nálam pedig mindenki jópofább.
2018. jan. 28. 14:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!