Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van csajozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van csajozni ha rajtam kívül még úgyis száz másik pasi van aki azt a nőt akarja?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, majdnem 21, és a korosztályomban lévő nők a legkeresettebbek. Úton-útfélen próbálkoznak náluk és feltűnően sok a jó pasi közöttük. Szerettem volna barátnőt de úgy látom fölösleges meg is próbálni akárcsak, mert 5-10%-nál nincs több esély, hogy pont rám figyeljen fel az adott lány. Ha meg hozzászámolom azt is, hogy erre még rájön az ismerkedési szakasz, ahol szintén könnyen el lehet hasalni akkor ez lemegy 1-2%-ra.

Komolyan van olyan aki elhiszi, hogy a kevésbé vonzó külsejével és átlagos személyiségével felveszi a versenyt egy nála klasszisokkal jobbal?



2018. jan. 28. 13:37
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
15%

Tudod mit mondott nekem egy lány annak idején 19éves lehettem?

Náluk voltam locsoláskor,több lány is ott volt(klasszisokkal jobb)erre bárgyú szemekkel lestem ahogy a szobájukban hagyott és kiment az udvarba valami távoli ismerős sráccal beszélgetni aki épp akkor járt arra.Istenként nézett arra a srácra.

Előző ősszel szólt keresztanyám elmehetnék hozzájuk akkor még ott laktak mögöttük...kíváncsi rám.A ziccert kihagytam.

Este még egy darabig ő kísért,megöleltük egymást,azt mondta:

-Nem.

Túl rendes srác vagyok.

2018. jan. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
51%

Vannak normális nők.

Képzeld el hogy normális férfi vagy, és megállás nélkül ilyen felszínes lúzer csajok nyomulnak rád a bréd miatt.

Hiába van 100 ilyen nő is aki nyomul rád, ha egy normálisabb nőt látsz aki szimpatizál veled, ő kell majd neked, mert eleged van a felszínes fogyatékosokból.


Ezért kell nyomulnod NORMÁLIS nőkre, mert ők is a normálisat keresik.

2018. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Belegondolva biztos, hogy így tennék én is. De ha az a kérő gazdag és nagyon jól is néz ki akkor miért lenne velem? Attól, hogy ezek mind megvannak neki még lehet normális és jófej nem? Elvégre ezek a férfiak mindig kapcsolatban vannak és nekik is van feleségük.

Nem biztos, hogy csak a puncit látják benne. De egy nőnek számít az, hogy fel tudjak valamit mutatni én is.

De cáfoljatok meg ha nem így van.

2018. jan. 28. 18:49
 24/43 anonim ***** válasza:
20%

14-es vagyok

Az a baj Kérdező, hogy álomvilágban élsz...

Jól sejted egyébként az alapokat: A férfi-nő piacon nagyon súlyosan borult az egyensúly, sokkal nagyobb kínálat van férfiakból, mint nőkből. Ennek egyenes következménye, hogy egy átlagos nőnek is rengetegen csapják a szelet, nincs olyan hét, hogy ne kapnának valamilyen módon érdeklődést legalább egy férfitől.

A nők működése egyszerű: az elérhető legjobb férfit akarják. És valóban, amikor ilyen erős verseny van, akkor nagyon nehéz a befutóvá válni.


Az a baj veled is, mint az összes hasonló férfival, aki ilyen jellegű problémákkal küzd: álomvilágban éltek. Gyerekkorotoktól kezdve azt tanuljátok a családotoktól, a médiától meg úgy mindenhol, hogy egyszer eljön hozzátok is az igazi szerelem, egy csodálatos nő, aki feltétel nélkül szeret téged, és történjen bármi, mindig melletted lesz, valamint te önmagadban jelented neki a legtöbbet.

Egy nagy lóf.szt!

Nincs, és nem jön el!


Úgyhogy azt tanácsolom, hogy sürgősen felejtsd el ezt a vágyadat. A nők őszintén csak a legjobb pasikra vágynak. Te nem vagy az - mint ahogy ezt még elmondhatja magáról több millió férfi az országban. Te nem fogod kiváltani a nőkből azokat a mély és őszinte érzéseket, amit egy született alfahím férfi képes. Ez van.


Jobban járnál, ha inkább azzal foglalkoznál, hogy magadat boldoggá tedd - és hogy a nők mit mondanak... igazából az meg kit érdekel. Ha nem akarnak veled lenni, semmi baj. Vannak fizetős nők, akik örömmel szétteszik a lábukat neked is.


Tudom, hogy ezzel nagyon kemény szembesülni, de nincs más út, ha ki akarsz törni a jelenlegi állapotodból. El kell fogadnod a tényt: a férfiak 80%-a a nők számára inkább csak "jobb híján" lesz választás. A nők inkább lesznek az ügyeletes Brad Pitt háremének újabb tagjai, mint egy átlagos férfi életének a középpontja.


Persze próbáld meg kihozni magadból a legtöbbet, ha van rá havonta fölös 40-50 ezer pénzed valamint időd, akkor gyúrd ki magad. Viszont ha befeszülsz sem fogsz tudni változtatni az arcvonásaidon (hacsak át nem operáltatod magadat).


Összegezve: inkább próbáld meg élvezni az életet, ahelyett, hogy annak az igazságtalanságain rágódsz!

2018. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Jól van, de akkor miért van az, hogy a szüleim is egymásra találtak és minden létező családtagom, úgy, hogy egyikőjük sem hiszem, hogy sokkal jobb pasi volt tőlem az ő korukba.

Azóta ennyit valtozott a világ vagy mi?

2018. jan. 28. 19:13
 26/43 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, nagyon jól látod - semmi értelme. A huszonéves nőknél akkora férfitöbbség érdeklődik, hogy kb 0% esélyed van arra, hogy bármelyikkel is legyen valami. Van kikből válogatniuk, és hacsak nem vagy jóképű vagy gazdag, nem téged fognak választani. Kb. mintha egy futóversenyen 30 kilométer hátránnyal indulnál.

Az első válaszadó meg helyből kapta is a mínuszt.


#3 válaszadó, ha elég erősen hiszek Songokuban meg a sárkánygömbökben, akkor valóra válnak?


#9 válaszadó, a te vergődésed szintén nem érdekel senkit. Ment neked is a mínusz.


#11 válaszadó, jah, annak is mennyi értelme van...

2018. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
27%

Azért kérdező, mert az ő korukban még más volt a világ. Egyrészt nem volt ennyire kinyílva, nem volt internet, facebook stb. Nem tárult a szemük elé nap mint nap, hogy milyen elérhető férfiak vannak, nem tornázta fel a média és a virtuális világ a nők elvárásait. Akkor még jóval alacsonyabbak voltak a nők elvárásai, lévén, hogy nem létezett még olyan közeg, ami növelte volna. Ha akkor egy teljesen átlagos külsejű fickó voltál, akinek van munkája, becsületes, és sejteni lehetett róla, hogy gondoskodna a családjáról és nem inná el a pénzt, akkor szinte biztos, hogy találtál házastársat.


Másrészt pedig nem volt még ilyen "egyenjogúság", nem volt ilyen mértékű feminizmus, liberalizmus meg egyéb pusztító jelenségek.


Ma viszont hogy úgy mondjam, a szexuális ösztönökről minden szabályozás és korlát eltűnt. A nők teljesen kiélhetik a szexualitásukat. (Emlékszel, hogy az milyen, ugye? Mindig a legjobb pasi kell.)

Meg is lett az eredménye... a mai világ az alfahím férfiak számára maga a Paradicsom. A szerencsés kiválasztottak számára (kb. a férfiak 10-20%-a), akik előnyös genetikával születtek, jó családi háttérbe, a mostani rendszer tökéletes. Végtelen mennyiségű nőhöz juthatnak hozzá, akik örömmel adják oda magukat ezeknek a férfiaknak. Az se zavarja őket, hogy tudják, hogy a rákövetkező hónapban már az illető más nőt fog döngetni. Az ösztöneiket követik, aminek köszönhetően az élet úgy alakul, ahogy az állatvilágban is alakulna: a "legjobbaké" a párzás joga.


A maradék férfi meg így járt. És bár MÉG nem teljesen értük el ezt az állapotot, de a világ napról-napra efelé halad.

Éppen ezért javaslom neked, hogy add fel ezeket a hiú ábrándokat. Ha nem vagy benne a Top 10-20%-ban, akkor a nők nem fognak őszintén vágyni rád. Ha esetleg később elérsz valamekkora státuszt, akkor lehetséges, hogy egy harmincas nő, aki a húszas éveiben több tucat alfahímnek aláfeküdt, majd beéri veled "jobb híján", de addig azonban attól tartok ne is álmodj ilyesmiről.


Hozzáteszem, ez nem a te hibád, hogy a világ így alakult. De attól még EZ VAN. És ha már ez van, legalább próbáld már meg egy kicsit jólérezni magad benne.

2018. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom ti hol éltek, de a környezetemben rengeteg szingli lány volt évekig és utánam se futott soha egyszerre 3-4 férfi...
2018. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
14%
#28, kérdés, hogy miért voltak szinglik? Ha azért, mert amúgy lett volna jelentkező rájuk, csak sajna-bajna nekik egyik se volt elég jó, akkor az nem ér.
2018. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
63%
Ha rámozdulsz, lehet, hogy téged választ. De ha nem, akkor pontosan nulla százalék esélyed van rá, hogy fölszedd. Ha próbálkozol, akkor némileg több.
2018. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!