Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van csajozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van csajozni ha rajtam kívül még úgyis száz másik pasi van aki azt a nőt akarja?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, majdnem 21, és a korosztályomban lévő nők a legkeresettebbek. Úton-útfélen próbálkoznak náluk és feltűnően sok a jó pasi közöttük. Szerettem volna barátnőt de úgy látom fölösleges meg is próbálni akárcsak, mert 5-10%-nál nincs több esély, hogy pont rám figyeljen fel az adott lány. Ha meg hozzászámolom azt is, hogy erre még rájön az ismerkedési szakasz, ahol szintén könnyen el lehet hasalni akkor ez lemegy 1-2%-ra.

Komolyan van olyan aki elhiszi, hogy a kevésbé vonzó külsejével és átlagos személyiségével felveszi a versenyt egy nála klasszisokkal jobbal?



2018. jan. 28. 13:37
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
58%

De akkor sem szabad ilyet kijelenteni, hogy semmi értelme próbálkozni.


Igen, nehéz helyzetben vannak a férfiak, de arra kell gondolni, hogy milyen jó érzés, ha egyszer véletlenül sikerül.


Lottószelvényt is milyen sokan kitöltenek, pedig tudják, hogy nincs sok esélyük.

2018. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Diavolino44 ***** válasza:
58%

Szerintem realisan latod a szamokat, s igen igazad van.


De mondj egy masik alternativat ha baratnot akarsz! Vagy elfogadod, hogy ezek a szabalyok, s rengeteg melo lesz mire osszejon egy lany vagy kiirsz egy ujjab ilyen kerdest kb 3 honap mulva.

Az elet igazsagtalan, ez van, azzal kell gazdalkodnod ami adatott.

2018. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Nincs más alternatíva ha nem teszek semmit nem is lesz barátnőm, ez tiszta sor. De szerintem ha mindenkinél aki tetszik bepróbálkozok akkor sem lesz. 2% az nem 50%... Bosszantó de nincs mit csináljak, hiába keresem akkor meg azért nem lesz mert minden áron párt akarok találni magamnak.
2018. jan. 28. 15:09
 14/43 anonim ***** válasza:

Javaslom a prostituáltakat. Nem utasítanak vissza, kapsz szexet és megspórolod az udvarlás szakaszt.

Persze itt felmerül a kérdés, hogy mit akarsz valójában:

Szexuális vágyadat kielégíteni, vagy azt, hogy a nők vágyjanak rád, mint férfira? Nagyon nem mindegy!

2018. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
51%

Ez kb olyan, hogy minden lánynál másnak van 90%-a. Nekem is sokan csapják a szelet, még ha nem is egyszerre. Leszarom őket, mert nincs köztük olyan, akivel tudnék beszélgetni az engem érdeklő kis dolgaimról, vagy mert nem azonosak a céljaink, vagy mert egyáltalán nem vonz az illető. Nem vágyom én sem tökéletesre és egészen biztos, hogy van nagyon jó pasi is köztük... De hiába jó pasi valaki, hiába diplomás, hiába 100%-os, ha pont azok a dolgok nem érdeklik, amik engem, vagy pont azt nem tudom vele csinálni, ami nekem egy kapcsolatban a Minden. (Vannak ilyenek.) Ha jönne egy fiú most, aki ilyen, lehet kevésbé helyes és kevésbé fantasztikus személyiség, akkor is ő fog kelleni. Igen, az igaz, hogy ha valaki tudja az adott dolgokat és helyesebb vagy okosabb nála és nem szerettem még bele egyikbe sem, akkor nyilván a másikat választom. De soha nem volt még olyan, hogy egyszerre két ilyen ember talált volna be. Mindenkinek más a selejt. Nekem az, aki napról napra itt nyomul. És ha lenne köztük egy, aki imád hajnalba nyúlóan összeesküvés-elméletekről dumálni az ágy tetején ülve, aki imád csillagokat bámulni egy palack borral és nem értem teszi, hanem mert ő is élvezi ezt, és akivel együtt tudnánk egy könyvet írni, vagy aki végig akarna menni vele az El Caminon, vagy vágyna egy Eurotripre együtt, stoppolva és sátrazva (mondom én, hogy nem hétköznapi dolgokra vágyom), akkor biztosan kiszúrnám őt. Mert egy ilyen ember nem úgy ír rád, mert lerí róla, hogy nem olyan neked, mint a többi. Nem, nem kiemelkedő, nem tökéletes, csak olyan, mint én. Eddig ilyen embert nem találtam, más meg nem kell. Más lánynak meg más kell, más ilyen vágyálmai vannak.


Ne úgy állj hozzá, hogy jaj, lesz mindig jobb. Hanem keresd magad, keresd azt a lányt, aki te vagy, csak lányban. Ezt nem lehet leszólítgatva meg halimizuzva. Ez annál tudatosabb keresés és minőségi érdeklődés. A sok halimizu között biztosan semmi esélyed nincs. Sem egy olyan lánynál, aki nem olyan életre vágyik, amilyet melletted élhet, mert mondjuk a szingli életéhez képest semmivel nem jobb. Ha pedig úgy vagy vele, hogy te sem szívesen élnéd azt az életet, amit most élsz, változtass.



Az ember nem egy fäszt vagy egy pinàt keres, hanem a legjobb barátját, társát, aki megfogja, nem csak ráír mizuval meg kúrólájkokkal bombázza.


A 2% meg tudod olyan, hogy biztos vagyok benne, hogy ha egy onkológus mondaná, nem legyintenél így rá, hanem küzdenél.

2018. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos az nekem nem elég. Ha beérném prostikkal is akkor nem írtam volna ki a kérdést hanem éppen egy prostinál lennék.

Nekem az kell, hogy megöljenek, megfogják a kezem, hozzám bújva aludjanak el. Egy szóval, hogy szeressen valaki.

Attól tartok, hogy ideig óráig lehet jó lennék én is, de egy idő múlva úgyis lecserélnének egy nálam jobbra.

2018. jan. 28. 15:28
 17/43 A kérdező kommentje:

#15-ös válaszoló,

Értem és értékelem, hogy te ilyen vagy. Amiket felsoroltál egyébként én is szeretem, épp a múltkor volt eszembe de tényleg, hogy ki az aki kijönne velem nyáron, éjszaka csillagokat nézni a mezőre...

De ezt én honnan tudjam előre, hogy ki az aki ilyen, és kinél érdemes bepróbálkozni, mert pont egy értelmes lány?

2018. jan. 28. 15:35
 18/43 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem látatlanban próbálkozol be. Nem csak a külseje meg pár hozzászólása alapján hívod randira meg ismerkedni. Úgy én sem mennék. Ez csak úgy működik, ha valaki spontán kezd velem beszélgetni baráti körben, vagy valami rendezvényen (múltkor túrán is tök jól kijöttünk egy sráccal). Ez úgy nem megy, hogy valaki leszólít, főleg, hogy első ránézésre én is ostoba plázaribinek tűnök szerintem.
2018. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem itt egy baj van. Túl sokat számolgatod a %okat...
2018. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Akkor addig várhatok. Baráti társaságom nincs, legalábbis nem akkora, hogy lányokkal ismerkedek, nem is járok sehova nem is igazán van hova.

Nálam marad a spontán bepróbálkozás vagy majd ki tudja. Pár évig még lehet esélyem összeismerkedni valakivel. 30 éves koromig nem tekintem elveszett ügynek, majd utána.

2018. jan. 28. 16:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!