Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz, az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, az hogy egy férfinak nem jár alanyi jogon nő, csak azoknak, akik "kimagaslóak" az élet valamilyen területén?

Figyelt kérdés

Ugye egy nőnek nem kell tennie semmit, csak nőnek kell születnie és nem kell túl öregnek lennie és akkor nem lehet problémája a társkereséssel, mert ez van. Az élet ilyen.

Viszont egy férfinál ez nem így van, egy férfinak nem elég férfinak születnie, az még 0, onnan még fel kell "építenie" magát egy olyan szintre, hogy vonzó legyen a nőknek, különben a siránkozók sorsa vár rá. Tehát vagy baromi jó külső kell, vagy egzisztencia, vagy ki kell tűnnöd valamivel a tömegből, pl. nagyon jó vagy valami sportban, hihetetlenül izgalmas hobbid van, baromira megbecsült vagy az élet valamilyen területén ahol kiemelkedsz a többiek közül vagy stb.


Nők! Nektek a pasitok, vagy a kiszemeltetek, miben kiemelkedő? Mi az ami miatt fel tudtok rá nézni?

Férfiak! Ti miben tartjátok magatokat kiemelkedőnek és különlegesnek? Mi az ami miatt fel tudna rátok nézni egy nő? Mit tettetek le az asztalra, amivel sikeresnek mondhatóak vagytok, és kellenétek egy nőnek?



2018. jan. 18. 21:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az teljesen igaz, hogy alanyi jogon nem jár. Sőt: nem jár.

Fordítsuk meg: jobb lenne, ha alanyi jogon járna? Mint mondjuk Indiában: a szüleitek eldöntik ovis korotokban, hogy ti össze fogtok házasodni a Julival. Nem érdekel senkit, hogy Juli 20 kilóval nehezebb, mint te, nagy az orra, és elviselhetetlen a természete. Neked ő jár, ki lett osztva, tessék elvenni feleségül és tovább örökíteni a család nevét.

Nos, hogy tetszene? Hát sehogy, nyilván.


Egyébként ilyenkor, mikor ilyen baromságot írsz, hol marad a híres férfi többlet? Nem látsz benne valami logikát, hogy ha van 10 piros labda, és 12 kék labda, és párba teszed őket, akkor két kék labdának nem lesz párja? Alsós matek.

Esetleg álljatok párba egymással! Az orál és anál ugyanolyan, gyereket meg úgyse akartok.

2018. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#20

Szerintük ez nem releváns válasz, ugyanis te mint nő már azzal is óriási előnyben vagy, hogy szexre bármikor találsz partnert.

Hiszen ezt írta, annyi a lényeg, hogy p..ával születtél, vállalható korban vagy. Tehát semmi más nem érdekes belőled, mint a tested, amit használni lehet.

Nyugi, nem minden férfi gondolja így.

2018. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
94%

:DDDDD

Kíváncsi vagyok, hogy az ilyen Hős utcában, vagy Tatabányán a mésztelepen élő pasik miben kiemelkedőek :D vagy akik egész nap a restiben kortyolgatják a koccintóst :D Csak mert nőjük az van.


Az én párom miben kiemelkedő? Pl nem gyárt ilyen elméleteket, és nem agyhalott :D

Ja, meg nem feltűnősködik, nem akar kitűnni a tömegből.

Engem pl akkor kezdett igazán érdekelni, mikor beszélgettünk és mondta hogy mennyi könyve van otthon és ki a kedvenc írója..

2018. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#13

[link]

Elemeznéd, kérlek, és megmutatnád, hogy hol nő az ábrán exponenciálisan a válások száma?

2018. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem azok a pasik akik valamiben nagyon jók, azoknak csak azért van nőjük mert büszkék magukra és van önbizalmuk. Attól, hogy valakinek jó hobbija van vagy sportol attól még nem fognak rámászni a nők egyből. Nyilván jó ha egy fiú elvan magában, van ami érdekli de nem ettől lesz a nők kedvence. Szerintem nem kell élsportoló sem legyél, a mai világban elég ha tényleg valami leköt napról napra mert bőven ismerek olyat akinek nincs semmi hobbija csak úgy él a világba. Főleg lányoknál vettem ezt észre.

Ha megfordítjuk a dolgot nekem sem kellene egy lány csak azért mert profi kézilabdázó, ha nem tetszik akkor tőlem lehet bármi, ellenben ha egy hétköznapi, semmi extra lány tetszik meg nyilván őt választanám. Valahogy így van ez a nőknél is.

2018. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!