Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz, az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, az hogy egy férfinak nem jár alanyi jogon nő, csak azoknak, akik "kimagaslóak" az élet valamilyen területén?

Figyelt kérdés

Ugye egy nőnek nem kell tennie semmit, csak nőnek kell születnie és nem kell túl öregnek lennie és akkor nem lehet problémája a társkereséssel, mert ez van. Az élet ilyen.

Viszont egy férfinál ez nem így van, egy férfinak nem elég férfinak születnie, az még 0, onnan még fel kell "építenie" magát egy olyan szintre, hogy vonzó legyen a nőknek, különben a siránkozók sorsa vár rá. Tehát vagy baromi jó külső kell, vagy egzisztencia, vagy ki kell tűnnöd valamivel a tömegből, pl. nagyon jó vagy valami sportban, hihetetlenül izgalmas hobbid van, baromira megbecsült vagy az élet valamilyen területén ahol kiemelkedsz a többiek közül vagy stb.


Nők! Nektek a pasitok, vagy a kiszemeltetek, miben kiemelkedő? Mi az ami miatt fel tudtok rá nézni?

Férfiak! Ti miben tartjátok magatokat kiemelkedőnek és különlegesnek? Mi az ami miatt fel tudna rátok nézni egy nő? Mit tettetek le az asztalra, amivel sikeresnek mondhatóak vagytok, és kellenétek egy nőnek?



2018. jan. 18. 21:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye egy nőnek nem kell tennie semmit, csak nőnek kell születnie és nem kell túl öregnek lennie és akkor nem lehet problémája a társkereséssel, mert ez van"


Most komolyan. Neked nincs munkád, napi ügyeid, háztartásod, amit vezetni kell, hobbid, amivel foglalkozhatnál, hogy így estére nem fáradtál el az ilyen gondolatokhoz?

2018. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

Te valami álomvilágban élsz ahol minden nő egy Emily Ratajkowski.


A magyar pasik 90%-a nem milliárdos David Beckham és a többségnek mégis van nője fura mi ?

És átlag alatti nők is vannak.


Tessék

[link]


Nem a GYIK-en kéne tájékozódni 0-24 mer itt kb ugyanaz az kb 50 ember sír. Bennük van a világ fájdalma.

Majd szólj a Karácsony Gergely-nek h neked alap jogi nő kell.

2018. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Az az állítás nem teljesen igaz, hogy a többségnek van állandó kapcsolata (az egyéjszakásokat meg a dugópajtikat ne vegyük ide). Pont hogy meredeken csökken a párkapcsolatok és a házasságok száma, a válásoké meg exponenciálisan nő, azért kapálózik itt a kormány CSOK-kal.
2018. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%
2011 óta stagnál, sőt, enyhén emelkedik, de mindegy
2018. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem éppen:


[link]

2018. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért bűvöljön el a személyiségével, meg azért a külsejében is találjak valami vonzót. Ez az alanyi jog nekem fura. Meg én ezt megkérdőjelezném. Aki pl képtelen elbűvölni valakit ,mert pl taszító a személyisége, annak mindenképpen nem jár.
2018. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%

Hát egy érdekes igaz történetet hozok' példaként egyenesen egy újdonsült baromfiudvarből ahol 16db csinos jérce ill 4 fiatal kakas él ...Kezjük Szergej nevű főkakassal aki magas csinos dísztollú,szépen kukorékol meg erős védi a kis tyúkokat...

Közép szinten van két "intéző rangban" álló kakas Carlos a kis termetű de nagyon formás talpraesett gyors-éber kakas és Adolf a kopasz nyakú de karakán sportos' élelmes kakaska.


Na meg Nyomi a vézna félős,ferde taréjas csípkedős,-begyéig kopasz nyakú sovány vézna lábakon gubbasztó kakas...-akit még a tyúkocskák is elvertek a magtól -zavarták jobbról-balra ide oda lökték a tyúkólba.

Gondoltuk is ez nem kakas kappan lesz az (magyrul töketlen)....


Megsajnáltam...-néha külön etettem,cirógattam vézna nyakát és észrevettem,hogy változik,már nem szalad minden jérce elől és kicselezi az élelemnél az erősebb kakasokat...


Piciny agyával gondolkodni kezdett!


Szépen ki is tollasodott -bár a nyaka még kopasz de a taréja megnőt és egyenes lett,színes farktollai vannak és úgy veri a díszlépést,hogy az csuda...

Ugyan elkerüli a balhékat de nem is fél már és vissza üt ha bántják na és legnagyobb meglepetésemre neki is meglett a "töke" és kakasol egy tyúkot....


Igaz nem a legcsinosabbat...egy kis csúnyácska kendermagost,de lett "nője".

-Na nem alanyi jogon...ajándékba -megharcolt érte összekapta magát!


Tanulság: Gondolkodj,légy merész,kitartó és meg lesz a. ......

2018. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
28%

Ez az alanyi jogon az én dumám bassszod.



Na, menj verd ki. Anyád nem fogja. uff.

Alpári személyeskedés kimaxolva.

2018. jan. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
64%
12-es te vagy a képen? Nem átlag alatti szerintem csinos :)
2018. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Ugye egy nőnek nem kell tennie semmit, csak nőnek kell születnie és nem kell túl öregnek lennie és akkor nem lehet problémája a társkereséssel, mert ez van. "


Szerintem a pasik itt lőnek mellé, de nagyon.

Mert ők csak a szex síkjában gondolkodnak, és ezért hiszik azt, hogy amíg nekik nagyon oda kell tenni magukat, ha akarnak egy nőt, akivel szexelni lehet, addig egy nő SZEXELNI bármikor kap pasit.

Ez így igaz is, de fogjátok már fel, hogy a nők nem CSAK dugásra akarnak pasit felszedni.

Tehát a nőknek UGYANOLYAN nehéz normális, rendes srácot/férfit találni, mint egy srácnak egy csajt szexelésre.

Tehát, valóban, egy nő bármikor fel tud szedni kötődésre képtelen hatalmas egójú pö..csfejeket, de NORMÁLIS pasit nem.

Én többszáz levélből mazsoláztam ki a vőlegényemet. (F...szarcokkal tele volt a felhozatal, de az meg mikor kellene normális nőnek?)

Szóval pasik, NE magatokból induljatok ki, egy nő nem csak szexre akar pasit felszedni, úgy pedig már meg is fordul az arány.

2018. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!