Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok, szakmai és anyagi előre haladás, vagy párkapcsolat, privát élet?

Figyelt kérdés

Hogy érthető legyen:


Külföldön dolgozom nyilván a pénz miatt. Elváltam de otthon vannak gyerekeim. Magyarországi fizetésből megélni és még gyerektartást is fizetni, elég nehéz lenne. Viszont így nem igazán tudok párkapcsolatot kialakítani. Helyiekkel nem szeretnék, magyar nővel pedig itt ritka hogy találkozom. Egyre magányosabb vagyok, persze vannak itt barátaim, de az nem olyan mint egy pár. Feladhatnám ezt az egészet, és hazamehetnék, akkor talán több esélyem lenne otthon párt találni, és a gyerekeim is gyakrabban láthatnám, mert azt is nagyon szeretném. Viszont anyagilag nem biztos hogy kijönnék...

Sokszor már arra is gondoltam, hogy nekem már mindegy, mert lehet otthon sem találnám meg a hozzám illő párt, így meg legalább jobban tudom támogatni a gyerekeim később ha elindulnak az életben. Szóval hogy nekem már mindegy, és inkább az ő jövőjük a fontos...

Ti hogy döntenétek ha ebben a helyzetben lennétek?


2018. jan. 9. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább az anyagi javakat választanám ideiglenesen. Igyekeznék annyit félre tennék a gyerekeknek az oktatásra.

Amikor csak tehetném hazajönnék hozzájuk. Igyekeznék minél többet beszélni velük (skype), hívnám őket amikor csak tudom, mikor külföldön dolgozok. Szünetekben egy-két hétre pedig kivinném magamhoz őket (az anya beleegyezésével, ha meg lehet beszélni vele ezt).

2018. jan. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a szakmai előrehaladást választanám, de neked kell tudni, hogy számodra mi a jobb. Helyiekkel miért nem ismerkedsz?
2018. jan. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is külföldon dolgozok noert sose valtanek
2018. jan. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!