Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz, hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy manapság a párkapcsolat is olyan kiváltság lett, mint a prémiumautó tulajdonlás?

Figyelt kérdés
Csak míg utóbbinak eszköze a pénz előbbinek pedig a genetika és részben a pénz. Ahogyan 120 ezres fizetésből sosem fog telni egy 6-os BMW-re csak egy 1.0-ás Suzukira, úgy egy alacsony, sovány/kövér, csúnya/kisfiús arcú pasiként sem lesz esélyed egy dekoratív huszonéves, csinos érzéki lánynál maximum csak egy kiégett, +35 éves elhízott/lestrapált, gyerekes elvált nőnél. Sőt megkockáztatom, hogy meggazdagodni egyszerűbb, mint előnytelen külsejű pasiként megszerezni egy csinos, érzéki szépséget. Nem tudom nektek mi a véleményetek erről, de én ezt tapasztaltam.

2018. jan. 18. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van benne valami.
2018. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem. Most is premium autóm van, bármikor veszek egyet, de barátnőm 2 éve nincs.
2018. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

A bmw mióta "prémium"? XD prolimobil, minden második suttyónak bmw-je van hitelre, vagy megveszi a leharcolt kotlát olcsón.


Amúgy meg azt írod, a párkapcsolat kiváltság, ehhez képest tudnál szerezni nőt, akkor meg mi bajod?

Ja, hogy neked csak a topmodell a nő?

Az már a te bajod.

2018. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#10, köszönöm. Végre egy férfi aki érti.
2018. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Oh my god mi van mostanában ezzel a topikkal? Olyan mintha egy incel hadsereg szállta volna meg. Borzasztóan sajnálom, ha ennyire rossz színben látod önmagad (már ha a fiú leírásánál rólad van szó) de a legtöbbször az ideális partner megtalálása nemcsak a külsőből. És egyébként régen én is ilyen "kasztokban"gondolkodtam, magamat a középkategória aljába soroltam, aztán mikor rendbetettem magam lelkileg, megjöttek az általam korábban elérhetetlennek tartott férfiak. Úgyhogy sztem ez hozzáállás kérdése sokszor. Az emberek pedig külsőtől függetlenül is lehetnek felszínesek, akar suzukik, akár bmw-k
2020. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!