Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Majd lesz valakid", "mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Majd lesz valakid", "mindenkinek eljön a sajátja". Mikor fejezik be a közhelyek ismételgetését?

Figyelt kérdés

Tiniként se volt egyetlen párkapcsolatom sem. Még egy csókot sem kaptam huszonéves koromig amikor véletlenül összejött egy távkapcsolatom az internetről. Ezt a kapcsolatot úgy zártam le,hogy tudtam megint egyedül leszek. Ennek lassan két éve már de a rokonok és ismerősök mindig ilyen közhelyekkel jönnek holott én úgy érzem egyedül fogom leélni a maradék életem.

Vajon mikor fogják abbahagyni? Talán 35 körül rájönnek,hogy menthetetlen az eset és lehet mentális problémákkal küzdök?

Nő vagyok.



2018. jan. 16. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Miért, mi veled a probléma? Miért nincs fiúd?
2018. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha teszel érte, akkor lesz is, mert csak rajtad múlik. De kinek kellene egy mentális beteg..?


(Amúgy egy másik mentális problémással akár össze is jöhetnél)


Szóval jahh, mindenkinek vannak elvárásai, senki sem akar egy pl energiavámpírt maga mellett

2018. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Mégis mit mondjanak???? Ha meg nem mondanának semmit, az lesz a baj.
2018. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Ezzel azt akarják elérni, hogy sose add fel a reményt. Mert ha azt feladod, akkor aztán tényleg baromi nehéz lesz. Próbálnak optimizmusra, derűlátó szemléletre biztatni - ezzel akarnak beléd motivációt önteni. Ha huzamosabb ideig csak azt hallanád, hogy "úgyis egyedül fogsz megpusztulni", "sose lesz senkid", akkor egy idő után megzuhannál és padlóra kerülnél, elhiszed?


A reménynek meg kell lenni mindig, az tartja az emberben a lelket egy nehezebb helyzetben.

2018. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 Elsősorban azért mert szociofóbiás voltam,de lassan kezdek belőle kilábalni viszont a kommunikációs képességeim megmaradtak azon a szinten. Ezen kívül párkapcsolatra alkalmatlannak tartom magam. Persze vágyom rá,hogy valaki szeressen de ez szerintem meg fog maradni ezen a szinten. Amúgy képes vagyok boldog lenni egyedül is, csak most nagyot csalódtam valakiben.
2018. jan. 16. 10:11
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Most erre műt lehet mondani ? Ők csak jót akarnak ! Most mondják azt hogy lúzer vagy soha nem lesz senkid ? Az jobban esne ?? És ha így állsz hozzá nem is csodálom.
2018. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Biztatni akarnak, akkor is, ha nem gondolják komolyan. Ez amolyan társadalmi beidegződés. Könnyebb és kényelmesebb így lerendezni a dolgot, mint komolyan segíteni (amiről nem is tudják, hogy szeretnéd-e egyáltalán).


Ez hasonló mint az:


- üzenem Klárinknak, hogy jobbulást

- add át Pistinek az üdvüzletem

- mindenképpen keresni foglak


féle mondatok. Közben Klári egészségügyi állapota egyáltalán nem érdekli, magasról tesz Pistire, és szinte biztos, hogy többet nem fogsz róla hallani.

2018. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyesmiket én is mindig utáltam. De abba maradt miután rászóltam az emberekre, hogy a saját magánéletükkel foglalkozzanak és ne az enyémmel. Persze némi időbe telt mire felfogták.
2018. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A Kerdezohoz hasonlo no vagyok, annyi kulonbseggel, hogy en tudatosan akartam egyedul maradni, es nincs mentalis problemam. En is utaltam ezeket a kerdeseket, es nem motivaltak, hanem cseszegetesnek ereztem. Engem jobban elgondolkodtattak az oszinte beszelgetesek, mint ezek a kerdesek.

En karriert epitek, epitettem (ezt en magam nem ereztem annyira, sokkal inkabb az anyagi biztonsag motivalt), es lassan 35 eves leszek. Egyre kevesebbszer kapom mar meg ezt a kerdest, kezdik elfogadni, hogy en igy szeretnek elni.

2018. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Akkor fog más szeretni téged, ha te is tudod szeretni magad.
2018. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!