Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nincs a legtöbb férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nincs a legtöbb férfinek barátnője, mert matematikailag nem jut mindenkinek olyan nő amilyet a férfiak elvárnak?

Figyelt kérdés
A mai világban már mindenkinek szép, csinos és fiatal barátnő kell. Még az elvált 40 évesnek is. Talán a média beszélte ezt bele a társadalomba, hogy egy középkorú nő már nem nő, és hogy a férfiakra nem hat a kor, bármikor csajozhatnak még, de ennek az lett az eredménye, hogy a nők szűk rétegére pályázik a férfiak széles tömege. Így meg már nem jut mindenkinek barátnő, matematikailag sem.
2017. okt. 17. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azért van szerencsém, mert én nem matematikailag hanem emberileg közeledem a csajokhoz.
2017. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jégrém ***** válasza:
5%
Nem tom nekem nem volt nőm 24 vagyok de ha akarnék bármikor tudnék dnsből lombikba felnevelni egyet csak becsületből nem teszem
2017. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jégrém ***** válasza:
De nekem nen eleg az hogy nőm legyen nekem olyan nő kell aki kitart amig élek
2017. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem ez az oka. Az az oka, hogy a nők kevésbé akarnak kapcsolatot, mint a férfiak.
2017. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A képletbe vedd bele azt is, hogy még az is szűkíti a dolgokat, hogy pédául egy huszonéves férfinak nem sok esélye van egy 30-40 éves nőnél, miközben a huszonéves csajok elég nagy része 30-40-50 éves férfiakkal van. A fiatal korosztályból "kiesnek" úgy nők, hogy nem lép a helyükbe az idősebb korosztályból nő, mert ugye egy 38 éves nőnek nem nagyon kell egy 24 éves srác. Eleve nem kell, meg amúgy sem sokra vinnék valószínűleg hosszútávon.
2017. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
log2x +log4x +log8x = 11
2017. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
A férfiaknak -a nőkkel ellentétben- tökéletesen megfelel(ne) a tök átalgos külsejű nők is. A legtöbb férfinek azért nincs barátnője, vagy csak nagyon nehezen talál, mert a nők egyszerűen nem kérnek belőlünk. Inkább a kevés számú, számukra elérhetetlen jópasiért vesenyeznek egymással, ahelyett, hogy egy normális kapcsolat hajlandóak lennének a velük egy ligában lévő férfiakkal. Egészen addig, míg már nincs más választásuk, a bilógiai órájuk miatt.
2017. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
...biológiai óra, na.
2017. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel a nők maguk is ráerősítenek erre a média által sugallt képre. Azzal, hogy a külsejüket hangsúlyozzák, mert hát ők sem akarnak elmaradni a szomszéd Mancikától.
2017. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert már a nők nem szorulnak rá egy random balfsxra,aki eltartja őket és vár arra, akivel egy hullámhosszon van.Nem vagyok egy Palvin Barbi,de nem szeret szolgálat vagyok,hogy összejöjjek minden balfékkel.
2017. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!