Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz, hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy manapság a párkapcsolat is olyan kiváltság lett, mint a prémiumautó tulajdonlás?

Figyelt kérdés
Csak míg utóbbinak eszköze a pénz előbbinek pedig a genetika és részben a pénz. Ahogyan 120 ezres fizetésből sosem fog telni egy 6-os BMW-re csak egy 1.0-ás Suzukira, úgy egy alacsony, sovány/kövér, csúnya/kisfiús arcú pasiként sem lesz esélyed egy dekoratív huszonéves, csinos érzéki lánynál maximum csak egy kiégett, +35 éves elhízott/lestrapált, gyerekes elvált nőnél. Sőt megkockáztatom, hogy meggazdagodni egyszerűbb, mint előnytelen külsejű pasiként megszerezni egy csinos, érzéki szépséget. Nem tudom nektek mi a véleményetek erről, de én ezt tapasztaltam.

2018. jan. 18. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
nem
2018. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Itt mindig az a kérdés, hogy a nők miért várnak el többet, mint amit nyújtani tudnak. A férfiak miért várnak el többet? Alacsony, csúnya pasinak is bombázó járna? És ettől függ a párkapcsolat?
2018. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

15 év alatt úgy 5 próbálkozom volt szal ezt az állítást vitatnám.


Egy átlagos 29 F

2018. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Kipanaszkodtak magad vagy van még rinyálás betervezve mára?
2018. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Egy csinos, érzéki szépség miért akarna, pont veled járni? Fck logic.
2018. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
És megint a szokásos nyavalygós kérdés. Köszönjük Emese.
2018. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Minden nap legalább 20 ilyen kérdést raknak fel,olvasd el máshol a válaszokat.
2018. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Párkapcsolatod nem lesz attól hogy szép vagy és gazdag. Esetleg dugópajtid. Ahhoz hogy rendes párkapcsolatod legyen és működjön is hosszabb távon,rengeteget kell dolgoznod magadon,a személyiségeden,kompromisszumokat kötni,alázatot és odaadást tanulni. De gondolom dolgozni mindenkinek büdös,ezért naponta 100x lezárjátok annyival hogy a nők mind pénzéshesek és 10es pasi alá nem is adnak. Könnyebb mint azon dolgozni hogy te legyél jobb parti,az biztos.
2018. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Nos vannak kivételek, amikor a kevésbé helyes pasi összejön egy csinos nővel, de ezek száma eléggé elenyésző. Az általad leírt dologban én látok valóságot. A többség persze akkor sem ismerné be ezt a tényt, ha fegyvert nyomnának a fejéhez. Sajnos olyan időket élünk, amikor fontos a jó külső, mert nélküle minimális az esélyed a "piacon".


Viszont az megint másik kérdés, hogy a csinos, de felszínes lányok, ugyan milyen kapcsolatot nyújthatnak egy normális férfinak? Az aki külső alapján választ kapcsolatot, legyen az nő vagy férfi, ne csodálkozzon, ha később csalódni fog. Lehet a 6-os BMW szép, új és lehet vele menőzni, de amikor majd a szervizben megmondják a költséget, akkor meg lever a víz. Egy 1.0 Suzuki ugyan tucatgyártmány és semmi érdekes nincs benne, de elvisz oda ahova kell és olcsó a fenntartása + megbízható még 250.000 km felett is.


Ez egy olyan téma, amit nem lehet csak egyoldalúan megközelíteni, hiszen nagyon sok oldala van.


Mindenki döntse el magában mit szeretne. :)

2018. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Az első melóm telefonos értékesítő volt, 70 ezer körül kerestem és egy 20 éves Kadettal jártam, negyedmagammal laktam egy albérletben, ahol a privát szférám 2 négyzetméter volt és volt, hogy kerti grillen melegített vízzel feltöltött lavórban fürödtem, mert a gázbojler megette volna a fűtésre szánt gázt. Ennek ellenére mindig tudtam hosszabb-rövidebb időre barátnőt szerezni és tudod miért?

Mivel felteszem egy percig se próbáltál meg egy nő fejével gondolkodni így elmagyarázom hogy működnek a dolgok. A nők az olyan férfiakat szeretik, akik mellett nem unatkoznak. Ha egy nő elkezdi unni magát melletted, akkor reszeltek az egész randinak, onnan már nem mászol fel, max. egy fára, ahová felakaszthatod magad. Mindig tudtam olyan dolgokat mondani, amik érdekelték őket, mert méltóztattam megérdeklődni, hogy mit is szeretnek, aztán némi Wikipédiás meg diákkönyvtári nézelődés után máris tudtam beszélni a dolgokról, ők pedig maradtak és hallgatták, amit mondok, aztán ebből később komoly dolgot lettek. Nem azt látták, hogy itt egy csöves, aki ugyanazt két nadrágot hordja felváltva egész télen, hanem azt, hogy itt jön az a gyerek, aki megint mond majd valami király dolgot. Ha el tudod érni, hogy egy beszélgetés után a nő úgy menjen haza, hogy utána azt várja mikor találkozhat veled és folytathassátok, amit előzőleg elkezdtetek, akkor nyertél, de mivel ahogy látom a te kommunikációs készségeid kimerülnek a folyamatos önsajnáltatásban és a pozitív megerősítés keresésében, így nem kell félned attól, hogy ez a módszer be fog válni neked.

Mivel te egy olyannyira szánalmas gyökér vagy, hogy meg se fordult abban a sötét fejeden, hogy netán meg kéne vizsgálni mik is azok a dolgok, amik bevonzzák és megtartják a nők figyelmét, így nem is várom tőled, hogy megértsd mindezt és felteszem ugyanúgy ki fogsz írni napi 10 kérdést arról, hogy jaj de szar neked és város, hogy a hozzád hasonló roncsok megveregessék a virtuális vállad, mert mennyire igaz csávó vagy.

Változtass magadon vagy keress egy faága, ami elbírja azt a ványadt tested és akaszd fel rá magad.

2018. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!