Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nem tartjátok szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nem tartjátok szánalmasnak azt a sok férfit aki társkeresőn kétségbeesetten keresi társát úgy hogy szinte mindenkire még a kép nélküliekre is ráírnak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 23:25
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
73%

#23

Igénytelenek? Tök jó hogy leírtam, hogy ez nem jelenti azt hogy válogatás nélkül akárki jöhet. A kérdés eleve provokatív. Hogy írjak itt rá valakire? Szia, küldenél magadról képet? Szerinted erre reagálnak? Igényeim is vannak és önismeretem és, épp ez az a baj. Azok válogatnak és döntenek így pedig játszanak a másikkal akik saját magukat sem ismerik. Türelmem? Aha, mert amíg más két három hónap után akár talál magának párt, addig nekem éveket kéne kutatgatnom hogy megtaláljam a megfelelőt ugye?


#24

Persze a törvényeket sem KELL betartani, csak épp senki nem akar folyton bírságokat fizetni vagy megrohadni a börtönben. Vannak konvenciók.


#27

Köszönjük hogy leírod miként nyomod el az "érzéseid". Persze én is csinálhatnám azt hogy kidolgozom a belemet, és akkor biztos nem lenne kedvem sem erőm azon gondolkodni hogy egyedül vagyok, csak sajna attól még egyedül lennék. Én nem fogom és nem is akarom lekötni magam, csak hogy ne foglalkozzak egy problémámmal. Ez a menő férfi felfogás, tudom tudom.


#40

Na ezt untam meg már én is. Én is tudok prédára vadászni, meg hülye naiv kislányokra, de rá kellett jönnöm hogy én kinőttem már ebből. Nincs kedvem egy hülye gyerekkel jobb híjján kapcsolatba lenni, sem nincs kedvem még csak szex miatt sem komplexusos lányokat keresgélni, mert amelyiket így meglehetne fektetni, az mind kompenzál, hidd el, nagyon jól tudom és ismerem ezeket a lányok. Csak ha már egy rendes kapcsolatot szeretnél, akivel elkezdheted építeni a közös jövőd akkor gond van. Bár jelen pillanatban kicsit abszurd ahogy a netes ismerkedésről írsz az adott kérdésben. Itt nem tudok megfigyelni senkit sem, nem láthatom hogy néz ki. Előbb le kell szólítanom, beszélgetnem vele, majd utána ha talán kapok képet megnézem ami talán vagy alá támasztja a valóságot, vagy nem.


Nekem nincsenek kétségeim afelől hogy majd egyszer lesz egy rendes párkapcsolatom, de unok már várni. Emiatt és sok más miatt is depresszióban szenvedek s szinte egészen biztos vagyok benne hogy nagyon nagyon sokan hasonlóan vannak. Ez egy betegség. Én olyan szinten vagyok pl hogy nem tudok belőle kimászni. Próbáltam mindent. Életmód váltás, pszichológus, pszichiáter, gyógyszerek, könyvek, beszélgetés. Lett párom 2,5 évig voltunk együtt, mindent beletettem a kapcsolatba, megtettem érte. Ez idő tájt úgy éreztem kimászok ebből. Ez idő alatt többször megbántott, összetört, én pedig még is úgy éreztem hogy már majdnem kimászok. Majd mindent megkoronázva szakított velem, szakítottunk és megint itt vagyok. Teljesen visszavetette az életem. Ezt a reakciót kaptam vissza, hogy mi történik akkor ha valamiért igazán küzdök és igazán megteszek mindent. Ezután milyen következtetésre kéne jutnom. Persze nem minden nő ilyen, de már előtte is voltak hasonló tapasztalataim, mi garantálja hogy a következő nem így fog velem viselkedni? Persze idővel majd jön, biztos hogy jönni fog? Ha igen, akkor mikor? Fél év? 1 év? 5 év? 10? Az egész szar undorító, nem egészséges. Persze itt megkaphatom hogy mert szar embert választok, de nem szarabb ember ő mint a legtöbb. Mindenkinek megvannak a problémái, amit rendre kivetít mert ez egy sokkal könnyebb és egyszerűbb védelmi mechanizmus mint önkritikát megfogalmazni, magába szállni, szembe nézni a félelmeivel és megoldani. Ez is rohadtul zavar, a kapcsolatom egészen biztosan nem miattam ment tönkre, még sem tudtam semmit tenni, mert amit lehetett azt megtettem. Szóval én nagyon nem saját magam gondolom szánalmasnak.

2018. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Kb. Hasonló témájú kérdésnél vitatkoztam azon, hogy milyen értelmetlen a tinder-féle app-okon is, ha valaki minden lányt behúz (mert a kérdező arra panaszkodott, hogy ezt teszi). Ott is lelettem tolva, hogy a véleményem ellentmond a “Nagy számok törvényével”:))

Az hanyján, hogy nincs kép, de amikor van és megsem nézik, csak mániákusan kétségbeesetten behúzogatnak bárkit, aztán vakarják a fejüket, hogy kik kerültek a listájára, egyáltalán szóba akar-e állni a 99%-ával, akik a match-listába kerültek.

2018. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
A tindernél rossz az analógia mert aki nem válogat azt a rendszer nem dobja be emberrel :)
2018. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
88%

Nézd kérdező, én úgy két hete szétküldtem kb. 30-40 levelet az egyik piacvezető társkereső portálon (95%-ban fényképes lanyoknak). Nem mondom, hogy nem sablonleveleket, az alap legalábbis sablon volt, de minden egyes lánynál megpróbáltam személyre szabva kitölteni, a rendelkezésre álló nagyon kevés (néhol 0) információ alapján, amit a lány megadott magáról (ha írta, hogy szeret fotózni, arra, ha írta, hogy szereti a kutyákat akkor arra reagáltam, kérdeztem rá, volt olyan lány is, aki a cukorbetegséget osztotta meg mint szignifikáns infó, amire en a levélben írtam, hogy tetszik, hogy ilyen nyíltan beszelsz a betegségedről... szóval nem könnyű nem egyenlevelet írni, így is egy egész délután csak a billentyűzetet próbáltam koptatni...).Eddig a percig 1, azaz egy választ kaptam, abban is az illető közölte, hogy hamarosan leiratkozik az oldalról, mert mar megtalálta a párját, de azert sok szerencsét kíván, megköszöntem a válaszát, hasonló jókat kívántam neki, ezzel el is köszöntünk. A furcsa az, hogy annak ellenére, ahogy ismerem magam, meg sem nagyon ráz ez a "sikerességi ráta", sőt igazából számítottam is rá.

Az, hogy valaki miért keres ennyire görcsösen kapcsolatot, mint pl. én...

31 vagyok, nagyon nincsenek magasan az elvárásaim (nem is lehetne), szóval átlag 10 lányból 7-8 nalam szimpatikus. Mégsem volt soha párkapcsolatom (amire általaban kapásból azt mondjak, hogy akkor valami baj van velem, és tenyleg, lassan az egészség->mentális egészség kategóriában kötök ki...), és félek attól, hogy az idő előrehaladtával egyre kevesebb az eselyem, hogy valaha is legyen, felek attól, hogy nem lesz családom, nem lesznek gyerekeim, hogy egyedül, megkeseredve halok majd meg...

Olyan nagyon elítélendő, ha valaki minden lehetőséget megpróbál megragadni, hogy megtalálja a viszonzott szerelmet? Baráti kör, munkahely nem jöhet szóba (utóbbiban pl. a kollégáim 95%-a férfi, a korátlag meg közelebb van a nyugdíjkorhatárhoz, mint az én életkoromhoz), szóval próbálkozok társkeresővel (egyre elkeseredettebben) tovább, mint Sziszifusz a kővel.

Ha szerinted szánalmas vagyok, csak mondd meg, nem "próbálkozom" tovább (úgy tűnik a "próbalkozasaim" szemelyesen sértenek teged, látva, hogy a neked nem tetsző válaszok mennyire le vannak pontozva) nem rontom tovább a levegőt, és ma este fellógatom magam, úgysincs senki, akinek hiányozni fogok.

Csak mondd meg Kérdező!

2018. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
91%
Előző: ott vannak még a bulik, koncertek is, mint lehetőség, bár ott egyéjszakásnál többre találni egy normális nőt eléggé a lutri kategória. :P
2018. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

#44 Ha nagyon éhezel a válaszokra, próbálj meg sima, egyszerű üzeneteket is küldeni:D mint pl. “szia, szép vagy”xD Az is lehet, hogy túl nyomulósnak vesznek egy bizonyos üzenetet, a lazább forma is jó lehet, legalább oldott. Vagy próbàlj jobb fotókat tölteni magadról, vagy ilyesmi.

Én azt vettem le a leírásból, hogy ugyanazzal a módszerrel próbálkoztál sok lánynál én nem ment. Bármikor lehet próbálkozni más módszerrel is, más nőknél, más eredménnyel:)

Pl. régebb mindent felfújtam, rájöttem, hogy nem jó nekem és változtattam. Vagy rájöttem, hogy kerülni akarom a negatív, pökhendi vagy nagyarcú embereket, és sokkal jobb kapcsolataim lettek.

2018. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

"Persze a törvényeket sem KELL betartani, csak épp senki nem akar folyton bírságokat fizetni vagy megrohadni a börtönben. Vannak konvenciók."


Cica, ez pont az én hozzászólásom mellett szól, nem ellene. :D Az ember az agresszív késztetéseit türtőzteti a társadalmi koncenciókért és a közjóért. Ezt kellene elsajátítani szexualitás terén is, mert azért lehet, hogy nem a törvény büntet, ha mindenkire nyomulsz össze-vissza, de normális nő visítva menekül mellőled és a társadalom is ferde szemmel néz rád. Épp azt kellene megtanulni, hogy az élet nem arról szól, hogy a te igényeidet kielégítse akkor és ott, úgy, ahogy te akarod. Én sem bszom magam földhöz és fordulok ki magamból meg a józan, civilizált emberi valómból, mert épp mélyponton vagyok, vagy nem megy úgy valami, ahogy kéne...

2018. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Önmagában egy üzenet nem a világvége, nem ítélkezem, a saját idejét vesztegeti az, aki érthetetlen közeledést tesz bárki felé neten, mert nem tudja, hogy milyen szempont szerint válogasson.

Szánalmasabbnak tartom inkább az üzenet tartalmát, ha olyan. Pl. aki nem is ismer, de már házasság témával ugrik fel, ott vannak bajokxD Vagy hasonlóan semmi előismeret nélkül valaki gyorsan előáll azzal, hogy szeret, vagy leakar feküdni velem, attól rohannék el én síkítva. Tehát számít a tartalom is, én nem tudom milyen üzenetekről beszélünk itt. Ha valaki pusztán egy megjegyzést tett arra, hogy tetszik a profilom, “hogy vagy? akarsz ismerkedni?” sablon üzi is még nem akaszt ki. Inkább az akaszt ki, ha 1 nőnél teper valaki, aki folyamatosan vissza utasítja, az megy át a zaklatás kategóriába. Az hogy sok nőnek küld üzit, inkább reklámnak mondanám:D amíg nincs baj a tartalommal, addig felőlem küldheti az egész földkerekségnek is.

2018. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Te Kérdező! Eddig az volt a bajotok hogy mindenki itt rinyál ahelyett hogy ismerkedne.

Most meg abba köttök bele, hogy ismerkednek egy társkeresőn? Legközelebb min fogsz felháborodni? Hogy autók közlekednek az autósztrádán?

Ha nem tetszik, ne regisztrálj társkeresőre, senki nem tart töltött fegyvert a fejedhez. Én is utálom a hangos zenét, pláne a hardtechnót meg a tektonikot, ezért is nem járok discoba. Utálom a közösségi oldalakat is, nem is regisztráltam Failbookra. Nem olyan nehéz ez, igaz?


Ezek után még megy a cirmogás, hogy miért járkálnak a pasik prostihoz, meg miért van MGTOW, meg incelek, miért nem köteleződnek el...

Hát ezért. Mert a magadfajta már az ismerkedést is főbelövéssel szankcionálná. Gulágosítani esetleg nem akarsz minket? Már csak az hiányzik.

2018. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!