Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szánalmasnak tartanátok ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régebben sokat beszéltünk, találkoztunk is párszor, de nem lett köztünk semmi, bár tetszettünk egymásnak, de nem úgy alakultak a dolgok. Én a múltkorában letöröltem facebookról, mert egy kicsit elegem lett belőle, meg akkoriban sok volt a problémám is, kicsit őrülten viselkedtem, de megbántam, mert rájöttem, hogy szívesen barátkoznék vele, ritkán találkozom ilyen érdekes személyiségekkel.


Szerintetek ha visszajelölném, teljesen hülyének nézne?

Habár az is vagyok. :D


2016. jún. 1. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez kimeríti a szánalmas fogalmát.
2016. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:D


Hát jelöld vissza...Aztán majd meglátod, hogy mi lesz belőle.


Amúgy én is csináltam már ilyet, mármint hogy méregből letöröltem egy pasit, megbántam...Igaz vissza nem jelöltem, mert mindketten hülyén viselkedtünk, de ő olyan dolgokat vágott a fejemhez, amit szerintem nagyon nem kellett volna...

2016. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen nem volt, én voltam csak hülye.
2016. jún. 1. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, meg tisztázni is tudnád vele az akkori dolgokat.
2016. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!