Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti szánalmasnak tartanát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szánalmasnak tartanátok egy lányt, ha szerelmet vall nektek, miközben ti nem így éreztek?

Figyelt kérdés
Nem tudom biztosra mit érez a srác. Nem az a tipikus nagymenő. Én úgy vagyok vele, hogy ha megteszem és nem lesz semmi, akkor sincs már mit megbánnom. De a barátnőim szerint nagyon gáz lenne. Ti mit gondoltok?
2015. jún. 8. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,sőt bátornak tartanám a lányt
2015. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod biztosra mit erez, lehet hogy pont azert nem mer o kezdemenyezni, mert a felenkebb tipus. Ne szalassz el semmilyen lehetoseget, csinald. #YOLO :)
2015. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyelj ha nem csinálod meg életed végiég bánni fogod és benned lesz a kérdés hogy '' Mi lett volna ha..''. Ha megteszed 50% esélye van hogy jól jössz ki a dologból és ha nem is jön össze akkor 1 ideig rossz lesz persze de elfelejted rövid idő alatt és az lesz benned hogy ''Legalább megpróbáltam''. Hidd el jobban jársz ha megmondod neki. És ne mhinném hogy szánalmasnak tartana. A szerelem nem szánalmas dolog és nem te választod meg hogy kibe vagy szerelmes szóval nem nézhetnek le olyanért amiről nem te döntesz :) Aki meg ilyen miatt szánalmasnak tartana az meg olyan ember hogy nem érdemes a véleményére adni.
2015. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, egyáltalán nem szánalmas :)
2015. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És ha csak annyit mondanál neki, hogy tetszik neked? Abból már látnád, hogy hogy reagál.

Találkoztok kettesben, lógtok együtt néha? Ha nem, akkor kezdeményezhetnéd, hogy sétáljatok, sütizzetek, koncertezzetek együtt. 42f

2015. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ilyen esetben semmiképp nem röhögném ki a lányt, bátornak tartanám, s megpróbálnám megoldani a helyzetet :D
2015. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
inkább bátornak és őszinte alkatnak.
2015. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 opened paradise ***** válasza:
Egyáltalán nem. És ettől még jól esne.
2015. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez nem szánalmas...Nem igazán jöttek össze olyan párok,amikor mindkét fél szerelmes egymásba. Először beleszeretni kell a másikba.

Egyébként inkább aranyos!

2015. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem! Mert ez bátor nem szánalmas...
2015. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!