Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tartom irtó gyerekesne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom irtó gyerekesnek és szánalmasnak amit a nők művelnek a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Szinte ordít róluk, hogy csak azért regisztrálnak fel, hogy egy álomszép, gazdag, magas szuperpasi hátha felkarolja őket. Tisztára mint egy online webáruház, amiben x szempont szerint szűkíted a találatokat, hogy a legjobb cuccot tudd megvenni. 20-ból 19 nő min. 180-as pasira vágyik (még a 160 iksz magas törpék is), a diploma szinte mindenhol alap. Persze egyesek továbbmerészkednek és van bátorságuk beírni az 500k-s min. fizetést és vezetői pozíciót (randivonal). És kövezzetek meg, de a pasikat nem ítélem el. Ők azok, akik felregisztráltak és naivan abban bíznak, hogy egy kedves, aranyos hölgyikével meg tudnak ismerkedni, ne adj Isten hosszabb távra is tudnak tervezni. Tőlük sosem láttam még olyat, hogy a csaj legyen min. 173 magas (standard modell méret), meg hogy kiírják, hogy C-nél kisebb mellméretű csajok kíméljenek, ami elég jól párhuzamba vonható azzal, amikor a nő kiírja a megjegyzés rovatba, hogy 180 alatti pasik kíméljenek. Elég bicskanyitogató, mit mondjak. Érzitek a különbséget? Nem akarok vitát generálni, inkább a véleményeitekre lennék kíváncsi egy nem/kor kettős megadásával. Áruljátok el, hogy miért ilyenek a nők? :(

2017. szept. 23. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha pasiknak mindegy, hogy kit bsznak meg, minek írnák ki a valóságot? Akkor nem írna rájuk senki, még az sem, aki megfelel a kritériumoknak.
2017. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
37%
üdv a klubban... vagy csak egó nővelésre vannak fent!
2017. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Persze, hogy szánalmas. De az olyan nők akik kiírják, hogy min 500 ezres fizetés- hát azt vigyék is el a gazdagok. Olyan nekem nem kell:)

Ismerkedj élőben;)

2017. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Jaj, azok a csalfa, qrva nok, aldozataik a csupa tisztesseges, tartos kapcsokatot kereso ferfiak, akik eletuk parjat keresik ezeken az oldalakon.
2017. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
500 ezres fizu, vezető pozíció = Nemzetközi Kamionos ! :)
2017. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#3: És arról a 90 iksz %-os arányú női rétegről mi a véleményed, aki (175)/180-nál alacsonyabb pasival nem hajlandó ismerkedni dacára annak, hogy sokan közülük inkább súrolják a 160-as magasságot, mintsem a 175-t. Én 170 vagyok és évek óta ezért utasítanak vissza a nők! Online már ezért sincs gyomrom ismerkedni (mert ilyeneket olvasok), pedig néha elkap a mazochista érzés és regisztrálok, de folyton a fenti jelenséggel kell szembesülnöm és rögtön alábbhagy a lelkesedés.
2017. szept. 23. 18:13
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Mert a pasik itt dugócimbit keresnek :D Az miért rokonszenvesebb mentalitás a számodra,hogy "mindegy csak lyuk legyen"? :D
2017. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Ok is gyerekesnek es szanalmasnak tartanak teged. 1-1
2017. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Faszik közül sem mindenki a saját magasságában keres párt. Nincs ezzel semmi baj. Jobb lenne, ha összejönne veled, és mindennap fintorogna, hogy nem jössz be neki?


Most azt hiszed, elvesznek tőled valamit, de ők soha nem voltak a tied.

2017. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem kötözködésből, de van egy olyan érzésem, hogy csak a kirakatbabáknak írogatsz, akik teljesen felszínes szempontok alapján keresnek párt.

Én gyakran látok alacsonyabb srácokat is barátnővel. Nem lehet, hogy más a bajuk veled?

2017. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!