Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tartom irtó gyerekesne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom irtó gyerekesnek és szánalmasnak amit a nők művelnek a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Szinte ordít róluk, hogy csak azért regisztrálnak fel, hogy egy álomszép, gazdag, magas szuperpasi hátha felkarolja őket. Tisztára mint egy online webáruház, amiben x szempont szerint szűkíted a találatokat, hogy a legjobb cuccot tudd megvenni. 20-ból 19 nő min. 180-as pasira vágyik (még a 160 iksz magas törpék is), a diploma szinte mindenhol alap. Persze egyesek továbbmerészkednek és van bátorságuk beírni az 500k-s min. fizetést és vezetői pozíciót (randivonal). És kövezzetek meg, de a pasikat nem ítélem el. Ők azok, akik felregisztráltak és naivan abban bíznak, hogy egy kedves, aranyos hölgyikével meg tudnak ismerkedni, ne adj Isten hosszabb távra is tudnak tervezni. Tőlük sosem láttam még olyat, hogy a csaj legyen min. 173 magas (standard modell méret), meg hogy kiírják, hogy C-nél kisebb mellméretű csajok kíméljenek, ami elég jól párhuzamba vonható azzal, amikor a nő kiírja a megjegyzés rovatba, hogy 180 alatti pasik kíméljenek. Elég bicskanyitogató, mit mondjak. Érzitek a különbséget? Nem akarok vitát generálni, inkább a véleményeitekre lennék kíváncsi egy nem/kor kettős megadásával. Áruljátok el, hogy miért ilyenek a nők? :(

2017. szept. 23. 17:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

ezeket skippleni kell.. 9 éve élek boldog párkapcsolatban de én is kerestem a neten barátnőt..

én 178 vagyok, volt aki megmondta kerek peren ilyen alacsonnyal ő nem, ha 180 lennék akkor magas lennék. :)


Ha nem hát nem :) Komolyan, számít ?? Ezer nő kiesik, 200 nő benn marad a pakliban :)

van ötezer nő fenn, akkor 1000 nő a halmaz amiből szelektálhatsz..


Tudod, ez olyan, ha nem szereted a bundáskenyeret a bundáskenyér se sértődik meg, megeszi az aki szereti. :)

2017. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Most azt hiszed, elvesznek tőled valamit, de ők soha nem voltak a tied."

WTF? O.O Mi a halál f****ról papolsz itt nekem? -_-


"Én gyakran látok alacsonyabb srácokat is barátnővel."

Nyilván ők nem egy társkereső húspiacon ismerkedtek meg.

2017. szept. 23. 18:32
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
a társkereső az nagyon gáz. Már olyan szempontból, hogy egy átlagos férfinak szinte semmi esélye nincs párt találni ott. Szimpla pénzügyi lehúzás az egész sajnos.
2017. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ron Jeremy - Wikipedia

[link]

Oldal lefordítása

Height, 5 ft 6 in (1.68 m).

Na tudom neki hosszú a farka az a baj(24cm)abból igaz talán 19cm(láttam videón figyeld a kezét mert csal mindenki mint a Rodolfó)Nyújtsad meg!

Jópofa manusz aki nem siránkozott gondolom soha(túl sokat legalábbis) aztán nézd mi lett belőle pedig most ugye egy ronda öregember igaz?Szóval pozitív hozzáállás ennyi.Egy eF

2017. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#15 Ja és a kis 150centis nagyhangú,nagyszájú,csípős modorú és vékony munkatársnőmnek is mindig 190es fiúi voltak.Érdekes:)Nekem is szegezte egyszer te még nem d***** állva?Állandóan én is keseregtem,miért ilyenek a nők?Utólag visszagondolva mennyi ziccert hagytam ki..
2017. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Csupán annyi, hogy ők azt hiszik, nekik alanyi jogon mindenből a legjobb jár. Akkor is, ha ők semmit nem tettek le az asztalra. De legkésőbb 30-40 között a többség rájön, hogy mégsem így van.
2017. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%

#3 vagyok:

Én sem vagyok sokkal magasabb nálad de ezért is javaslom, hogy élőben ismerkedj. Tanuld meg eladni magad és onnantól fogsz találni olyan nőt akit nem fog érdekelni a magasságod.

De ha azt érzed, hogy csak a magasságod miatt utasítanak el akkor írj privit mert van tippem arra.

2017. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen oldalakat,hogy társkereső,azonnal be kell zárni, semmi értelme,ha rövid időn belül jól akarja érezni magát az ember,akkor elmegy egy lakásoshoz. A többi dolog,hogy szerelem,meg együtt csinálni ezt-azt csak körítés, végső cél a szex,akkor miért ne lehetne ezt rövid időn belül gyorsan megoldani? :) Majd még hónapokig fogok bohóckodni,csak azért,hogy egyáltalán a fejét ne fordítsa el,ha szájra puszit akarok adni.
2017. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Most azt hiszed, elvesznek tőled valamit, de ők soha nem voltak a tied."

WTF? O.O Mi a halál f****ról papolsz itt nekem? -_-"


Azt hiszed, a törpék neked járnak, mert te is törpe vagy.

2017. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
94%
A társkeresőn vannak nők és ffiak is, akik undorító módon viselkednek. A nők egy része (nem az összes!) irreális módon szelektál, a férfiak egy része mindenkire ráír, akinek a filtereire nem passzol (és most nem az 500e-s fizura gondolok, hanem amikor egy nő direkt leírja, hogy a saját városában keres meg korban hozzá illőt, és akkor a 25 évvel idősebb 200 km-re lakó csávó írogat neki) meg dugópartnert / asszonyka mellett mellékest keres, de ezt be nem vallaná... mindkét oldalon elég ocsmány dolgok vannak.
2017. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!