Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nem tartjátok szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nem tartjátok szánalmasnak azt a sok férfit aki társkeresőn kétségbeesetten keresi társát úgy hogy szinte mindenkire még a kép nélküliekre is ráírnak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 23:25
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
42%

Okostelefont meg ne vegyétek, mert állandóan jobban tudja, hogy mit akartok és úgy jártok, mint én. Nem javítok, szerintem értitek, bocs a "hibákért".

31/f

2018. jan. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Nem vettem okosteldzsót, nekem megteszi a régi hülyetelefon is, akire használom, azt tudja, a többi haszontalan funkcióért meg nem fogok plusz ötvenezret fizetni :)

Ez az intelligens szótár is egy vicc. Tipikus példája, mi történik, ha egy gép okosabb akar lenni az embernél. A robotmániás válaszolótól majd megkérdezem, mi a véleménye erről...

2018. jan. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
41%

Mikor a szexrobot kijavít, hogy a sz@pjál le, az ellipszilonos jé mi? Kell a teló, nem tudnék máskülönben ilyen nívós helyekre járni, mint a gyk :D

31/f

2018. jan. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Nem rád gondoltam :D jár ide a GYK-ra egy nagyon jövővilág-rajongó illető, aki mindent-mindent robotosítani akarna, legyen szó bármi munkavégzésről, azonnal automatát állítana szolgálatba :D aztán mikor megkérdeztem, hogy ennyi robothoz honnét szedné az energiát, és hogy ő maga mit akarna csinálni, ha mindent robotokkal végeztetne, ott is vakarózott, ahol nem viszketett :D

Deee ne offoljuk szét a kérdést, maradjunk témánál :)

2018. jan. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Oké pontot téve az offra, nem én vagyok a szexrobotos, a barátnőm eleven szülő és olykor vér is folyik belőle, bár el kell ismerjem akad pár előre programozott válasza, de icceretem :D.
2018. jan. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
81%

Nem szánalmasak. De nem tudnék róluk pozitív véleményt írni.


Regeltem egy oldalra, tényleg csak az alapadatok voltak feltöltve, még képem se volt feltöltve, de nyitásnak 16levél, ami azt ecseteli, hogy jól nézek ki???, érdekes a személyiségem- most írom a bemutatkozást, még nem is látod, akkor a BMI alapján kisütötted?, szóval akkor ott jót szórakoztam, hogy egyenlevél azt jóccakát, hátha.


Ez inkább szomorú

2018. jan. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
90%
Valaki itt írta, hogy az ember alapvetően társas lány. Az azért erősős állítás lenne, hogy szánalmas aki nagyon párt akar találni. Az nyilván nem jó, ha mindegy csak legyen valaki. De nőben is sok ilyen van. A társkeresők 160cm/95kg-s nőkkel is televannak, akiknek tényleg bárki jó, csak húzza már meg őket valaki.
2018. jan. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
De hogy várod el, hogy társkeresőn adott nőt keressen. Én nő vagyok de számomra ez az elvárás sok. Ezek a keresők olyan mint a lutri. Tipoelsz hogy ez vagy az jo lehet, aztán vagy bejön vagy nem. Aki régóta nem talál párt, de vágyik rá, kitölti a teljes lutri lapot, de ez nem jelenti azt hogy bárkivel össze is jönne hosszú távra - szerintem.
2018. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés mindig lutri. A társkeresőn azért, mert nem látod képileg a másikat. Ha cseréltek képet, lehet élőben az illető kicsit másképp néz ki és úgy már nem tetszik.

Sok lány azt mondja buliban ő táncol, nem ismerkedni van ott. Azért bulikban is fel lehet szedni helyes nőket. Én volt hogy hónapokig jártam bulikba, mire összejött egy megfelelő lány. De ha otthon ülsz, nem teszel semmit, sosem lesz csajod/pasid.

2018. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
83%

Nem tartom szánalmasnak, bár nem mondom, hogy értem, miért jó ez? Nagyon sok fiú barátom és haverom van, és az egyértelmű, hogy a " nagy számok törvénye alapján " elv az ismerkedésben nem működik. Ráírhat ezer szép nőre, ha pl a leveléből süt, hogy ctrl c ctrl v az egész.


Az se igaz, hogy ahhoz, hogy valaki csak dugjon vagy eljusson egy randira, minimum tízezer nőnek írnia kell, és a vakszerencse leakaszt majd neki valakit. A válogatós, és korántsem macsó ismerőseim MINDIG találnak maguknak megfelelő társat. Ha szexre, akkor szexre, ha kapcsolatra, akkor arra. De ők már rég tudják, hogy egyik vagy másik esetén MILYEN nőnél érdemes próbálkozni, és csak azokra mennek. Nem az összesre egyszerre, teljesen időpocsékolással.


Semmi logika nincs benne, hogy minden lány dug valakivel, de a férfiak nem. Miért szerintetek ezek a lányok kikkel dugnak? Vagyis minden lányra jut legalább egy férfi, akinek szintén jut punci, hisz szexelni általában ketten szoktak... És azért az is erős túlzás, hogy csak a macsóknak jut nő, mivel az átlagos férfiak, de sokszor a kicsit kevésbé előnyös külsejűek sem szoktak szüzek lenni... Rengeteg olyan lány van, aki szintén átlagos vagy csúnyácska kicsit, hozzájuk nem szólnak a macsó pasik, tehát eleve más lesz számukra a célközönség.


Bár szerintem, aki más kárán nem, az majd idővel tanul a sajátján, hogy időpocsékolás, amit művel. És ha kicsit átgondolja az ismerkedési stratégiáját, több sikere lesz.

2018. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!