Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen sok az igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok az igénytelen nő a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Vagy abszolút semmilyenek vagy csicsásak. Ronda műköröm, ronda műszempilla, ronda póthaj, szolizott bőr, semmi alak, max feltolt B-s mellek... :S
2018. jan. 16. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

Lehet vitatkozni a külső megjelenésen, nyilván nem mindenkinek ugyanaz az ízlése. De az biztos, hogy az a nő, aki társkereső oldalon van, nagyon nagy valószínűséggel kifejezetten problémás nő, mivel nagyon ritkán fordul elő, hogy egy nőnek valóban, legitim társkeresési gondjai legyenek.


És ugye ott van a másik, hogy a nők olyan elképesztő választékból válogathatnak, hogy valahol már szinte törvényszerű, hogy megzakkanak és idővel már egyszerűen semmi és senki sem elég jó.

2018. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Előző voltam. Bocsi a hibákért.

Hozzátenném még, hogy ha olcsó kinézetet mutat egy nő, akkor a vélemény is ez lesz róla egy férfi részéről.

2018. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
Mert az igényesek már elkeltek
2018. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mert Nektek (a pasiknak) akarnak tetszeni.

Amúgy tény, hogy ennyi csücsörítős szájú,agyonszolizott, kivasalt hajú, műszempillás, egyen arcú csajt még nem hordott hátán a föld, mint mostanában.

Kifejezéstelen "lárva" arc, hát ha ez a menő, akkor az szomorú. Illetve az a szomorú, hogy ők meg vannak győződve, hogy a pasiknak így tetszenek.

2018. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Le agyok sokkolva a valaszokon..

41 eves csinos, jol szitualt no vagyok. 2 eve mentunk szet a ferjemmel, azota tarsat keresek.

A nehezseg pl h magas vagyok. Es hogy minden normalis pasi akit ismerek, nos.

Nem erzem magam problemasnak...

2018. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én mondjuk nem tudom, hogy a 40-es társkereső nők milyenek, a szűrőm úgy van beállítva, hogy 18-27 mert ez a korosztály illik hozzám
2018. jan. 16. 19:35
 17/17 anonim ***** válasza:

K#rvából lesz a legjobb feleség.

Nem zörög a haraszt, ha szél nem fújja.

2018. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!