Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok nekem ajánlani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonkaferi kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani egy viszonylag olcsó, jó és megbizható társkereső oldalt?

Figyelt kérdés
Már számtalan társkereső oldalon regisztráltam, de az eddigiekben nem igazán voltam sikeres ezekben. Hiába voltam vip tag egy pár ilyen oldalon mert egy lánytól sem jött válasz akiknek írtam. De lehet, hogy bennem van a hiba. Már a szexkapcsolat.hu-ra is felmentem és hát azt szinte 10 ezer forintom bánta. F/21

2018. jan. 12. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tinder
2018. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd ha egy oldalt úgy hívnak, hogy társtaláló, akkor lesz érdemes ilyenbe belevágni. Addig max kósza kufircra jó csak az összes. Tudod amíg te a találásban vagy érdekelt, addig az site-ok a keresésben.
2018. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jókèpű, jól kinéző, nincs sok esélyed online társat találni. Arra meg, hogy ne írjanak vissza, jó egy ingyenes is.
2018. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már azzal is kiegyeznék, ha találnák egy viszonylag jó, olcsó, megbízható fűtés szerelőt.


De ugyanolyan lehetetlen, mint a te kérdésed

2018. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Személyesen egyszerűen nincs időm arra, hogy eljárjak olyan helyre ahol lehet ismerkedni. Nem gondolom magamat olyan csúnyának, hogy ne tudnék társat találni online. Pedig nagyon szeretnék ismerkedni lányokkal.

Jaj és fűtésszerelőt nem tudok, én asztalos vagyok.

2018. jan. 13. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Na ilyen oldal nem létezik. Már ott bukik a dolog, hogy "jó" társkereső oldalt akarsz. Egyik pocsékabb, mint a másik.
2018. jan. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Derwer ***** válasza:

Férfiként rosszak az esélyeid.

Anno nekem 100 levélre, 10 válasz se érkezett, amiből a fele eleve az volt, hogy bocs de nem érdekelsz.

(Leveleim mindegyike a profilban talált adatokra reagált , avagy egyedi volt)


Szerintem :

Mindenképp legyen JÓ profilképed. És töltsd ki az adatlapodat. És írj sokat. Még ha sziszifuszi is a dolog.

2018. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor még talán a Badoo-t meg próbálnám mert arról hallottam jókat csak viszonylag sokat kell fizetni érte. Mert már annyit próbálkoztam, hogy muszáj valami áldozatot hozzak az ügy érdekében. De azért köszi a segítséget.
2018. jan. 14. 10:58
 9/11 Derwer ***** válasza:

Badoon (szerintem) rengeteg lesz a nem valós profil, mert agresszívan, mindenféle csellel (is?) behúznak profilokat, usereket... (igaz, a hagyományos oldalakon is rengeteg a kamu/gyártott profil)


Férfiként szerintem kikerülhetetlen, hogy a fizetős részbe át ne menj.

2018. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk az OkCupid jött be, de ott eléggé tudni kell angolul, már ha ki akarod használni az egyik legeredetibb funkcióját. Pár év után mondjuk ők is elkezdtek elkrvlni (egyre több a kamuérdeklődő és a fizetős szolgáltatás), de a levelezés, fényképnézegetés és a részletes keresés még mindig ingyenes, nem úgy mint sokaknál, ráadásul a már említett egyedi funkció is érdekes lehetőségeket rejt - ingyen.
2018. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!