Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok nekem ajánlani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonkaferi kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani egy viszonylag olcsó, jó és megbizható társkereső oldalt?

Figyelt kérdés
Már számtalan társkereső oldalon regisztráltam, de az eddigiekben nem igazán voltam sikeres ezekben. Hiába voltam vip tag egy pár ilyen oldalon mert egy lánytól sem jött válasz akiknek írtam. De lehet, hogy bennem van a hiba. Már a szexkapcsolat.hu-ra is felmentem és hát azt szinte 10 ezer forintom bánta. F/21

2018. jan. 12. 20:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát igen az angol tudásom nem valami jó mert eddig csak németül tanultam. De lehet hogy az is megérne egy próbát.
2018. jan. 14. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!