Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen sok az igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok az igénytelen nő a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Vagy abszolút semmilyenek vagy csicsásak. Ronda műköröm, ronda műszempilla, ronda póthaj, szolizott bőr, semmi alak, max feltolt B-s mellek... :S
2018. jan. 16. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Az a nő, aki a mai világban társkeresőre szorul, az úgy szar ahogy van. Az a nő, aki egy minimálisan is értékes, egy minimálisan is van benne valami vonzó, az 20 pasit is talál élőben, nem hogy még társkeresőznie kelljen...
2018. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Gál Zoé ***** válasza:
36%
Mert az igényes nők már foglaltak.
2018. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Tyű, egyszer nézz át a férfiakra...

(Mellesleg mi.a baj a b-s mellekkel)

2018. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Pedig van igazság abban, amit az első mondott. Aki jól néz ki, és mozog társaságban, annak nincs szüksége társkereső oldalra, kap ajánlatokat élőben. Társkereső oldalra az a nő megy, aki:

- nem jó "vétel"

- nagyon szűk társaságban mozog

- nem akar társat, csak szórakozik.

2018. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Mert gondolom, aki igenyes es komolyan tarsat keres, hamar törölheti a profiljat.

Lanyok közül nagyon kevesen vannak, akik igy keresnek csakis testisegen alapulo kapcsolatot. Es, ha megis es igenyes is, akkor valoszinüleg nincs türelme kivalasztani azt az egy-ket ertelmes üzenetet a rengeteg zagyvasagbol.


Gondolj abba, ha csak itt megfogalmaz egy lany egy kerdest vagy akar csak kommentet, ami szinglisegere utal, mennyien irnak neki. Altalaban a koran kivül mast nem is tudnak rola! Hol lakik, mi erdekli, hogy nez ki stb.

2018. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint műkörömmel, csicsásan vagy minden smink nélkül is lehet egy nő igényes.

Amúgy ízlések és pofonok. Lehet, hogy valaki neked igénytelen, de másnak igényesnek számít. 35N

2018. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a mű dolgokkal, ha igényesen vannak az illetőn, de nagyon ritka, ami nem gagyi, még fiú szemmel is feltűnik, hogy bóvli műhaj van valakin pl.
2018. jan. 16. 16:55
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Fogalmam sincs honnan vettétek, vagy jutottatok arra a következtetésre, hogy csak "Nem kelendő" lánykák vannak társkereső oldalakon (felteszem tinder/badoo és ehhez hasonlóakról van szó)...

Értem én a felvetést (persze nettó hülyeség), de még a férfiak sem azért regisztráltak ilyenekre.

Millió "kelendő" lány ismerősöm van, aki szimplán ismerkedni szeretne, "az sem baj, ha kapcsolat lesz belőle" jeligével, vagy csak szimplán egónövelés gyanánt.

Én sem azért vagyok fent, mert élőbe nem tudok csajozni, vagy mert csúnya lennék, sőt, élőben sokkal több sikerem van, mint tinderen, konkrétan csak önbizalom rombolásra jó az a ~25match/hét átlag.

Igen, sok ratyi ember van, de bőven vannak értelmesek is, akik igényesek és nem csak dugni akarnak.

21f

2018. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én nem úgy látom, hogy nettó hülyeség, pedig pár oldalon voltam már.
2018. jan. 16. 16:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Amit a kérdező a kérdésében leírt azt mindhatjuk a valóságra is. Nem kell felmenni a netre az utcán is nem egy ilyet látni....igénytelen ocsmáby hegyes csicsás műkörmök, amit hozzáteszek itt divat csak nálunk. Egy körmöt igényesen és ízlésesen ia meglehet csinálni...na ilyen a csíkszemöldök is XD ocsmány és igénytelen. Akkor vegyük a következőt a ruházatot XD arra inkább nem írok már semmit. Na a póthajar meg hagyjuk főleg mikor alul csak cafatok vannak mint akit jól megszagattak. A szolizott bőr igen, azzal nincs is baj, ha szépen barnult, de mikor a legtöbb már sárga és fekete szìnű lesz...hát az gáz. Amúgy meg ez is csak itt "divat" tiszta gáz amúgy.

Hát itt sok nőnek nincs stílusa, ami a nőiességet mutatná, hanem inkább már hajlik a bordélyházi kinézetre.

És sírnak hogy nem veszik komolyan őket a féfiak. Akkor nőként kimondom...nem is, mert ha olyat mutat a nő hogy ő olcsón megkapható, ne is várja a férfitól, hogy komolyan veszi és komoly kapcsolatban gondolkodik vele.

Ja és az agyonszolizott pofa kb. 10 évet öregít.

2018. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!