Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér nők miért nem írják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők miért nem írják ki a társkereső oldalakon, hogy dagadtak?

Figyelt kérdés

Ezen tanakodtunk a srácokkal a napokban, hogy miért próbálják meg becsapni a partnerüket az online társkereső nők, akik dagadtak?


Csak a fejről van fent kép, az is telenyomva effektekkel, de mégis mi lehet a koncepció, ha már egyszer nem hajlandók lefogyni?

Hogy majd valaki szerelmes lesz online és amikor meglátja őket a randin, akkor eltekint attól, hogy gyakorlatilag átverték?

Mert akárhonnan nézzük ez egy átverés - megpróbálnak eladni valamit, ami valójában nem is az, amit a másik fél hisz, hogy megvesz.


Szóval bárki válasza jól jön, de főként a kövér nőket kérdezném, hogy - mi a stratégia?



2018. jan. 14. 13:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%
Te kiírod, h idióta vagy?
2018. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanaz, mint amikor a pasi még úgy is 10 centivel alacsonyabb az adatlapon megadottnál, hogy 10centis talpú cipőben botladozik, esetleg az összes képéről lemarad valahogy a feje teteje, mert ott kopaszodik.



Mindkét nem próbálkozik ezzel a taktikával, általában teljesen sikertelenül. Kár feszegetni, hogy melyik nemre jellemző, és miért, mert mindkét nem csinálja.

2018. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

Te semmit semmit nem veszel meg, kisapám!

Aki meg online szerelmes lesz, annak úgy kell, ha olyan idióta.

2018. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem látom idiótaságom okát. Megszeretnék bizonyosodni valamiről, amiben nem vagyok 100%-osan biztos. Habár indoklásban alapból szegény az a félmondat, amit ideböffentettél, mégis tippelnék hogy vagy a fentebb említett csoportba tartozol vagy pedig abba, amelyikhez engem besoroltál.
2018. jan. 14. 13:10
 5/33 A kérdező kommentje:
2. válaszadó: Értem, de arra lennék kíváncsi, hogy hol látják ebben a sikerességet.... vagy a potenciált a nyerésre.
2018. jan. 14. 13:13
 6/33 anonim ***** válasza:
42%
A kérdésedet gyakorlatilag meg is válaszoltad. Persze ezzel maguknak ártanak legtöbbet, mert igaz, hogy így nagyon sok megkeresésük lesz, aztán a legtöbben lekoptatják őket. Ebből azt szűrik le, hogy ők már senkinek sem kellenek, visszahúzódóak, ellenségesek lesznek, ezzel pedig azokat a pasikat is elkergetik, akiknek így is tetszenének.
2018. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
75%

Attól, hogy próbálsz választékosan beszélni, még nem leszel intelligensebb... :D


A válasz egyébként rém egyszerű, és fogalmam sincs, hogy lehet ezt nem tudni.


Mikor társra vadászunk, a jó oldalunkat domborítjuk, és nem azzal kezdjük, hogy mik a hibáink. Azokat takarjuk, és nem közszemle elé tárjuk. Ha kicsi a farkad, nem fogsz pl. eljárni nudista strandra, mert szégyellni fogod.


Mellesleg sok olyan is akad, aki egyszerűen nem tud fogyni. Ők akkor ne próbáljanak társat találni? Ja és nem mellesleg, mikor ilyen nővel ismerkedtem, mindegyik szólt idő előtt, hogy milyen problémája van... legyen az testsúly, alak, vagy bármi látható probléma.

2018. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

A dagadtat jellemzik meg nőies testalkatnak is.

De a legdurvább ahol 2 szem van kinn, ha valaki brutál ronda na az 2 szemet tesz ki. :))

2018. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: mondtam. Ebben nincs potenciál.


Persze a valóságban az összes csaló (Photoshop, 10 éves kép kirakása, csak arcképek, stb) mind azt szolgálnák, hogy majd a személyiségével megveszi a másikat, és ne zárják ki rögtön.


Van pl haverom aki a magasság businessben utazik, ő pl már maga is elhiszi, hog. 15 centivel magasabb, mert eleve csalva méri magát, majd közli, hogy azt a 2-3 centit már senki nem veszi észre. Vicces, hogy papíron ő is 1.85 mint én, csak fél fejjel alacsonyabb.


Gondolom a molett nőket ugyanez mozgatja. Hátha a férfi majd értékeli a humorát, és nem a csalódottság lesz az erősebb érzés, hogy őt éppen becsapják.



(Nekem volt randim, ahol a nő a koráról hazudott. Ha nem teszi összejövünk, nem zavart volna, hogy nem -2 év, hanem +2 van közöttünk. Viszont ezek után egyszerűen képtelen voltam bízni benne, mondjuk utólag jól tettem, mert az élet minden területen ilyen apró játszmák, csúsztatások határozták meg az életét).

2018. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha társkeresőzöl hangsúlyozd,hogy kizárólag vékony, vagy normál alkatú nővel szeretnél ismerkedni. Igy vélhetőleg elkerülöd az,hogy kövér nők írjanak rád.


Nem hiszem,hogy aki kövér, az nagyon véka alá rejti ezt. Az arcán is látni, bármennyire igyekszik előnyös fotót feltenni.

Vannak viszont akik teltek, nem kövérek, van rajtuk pár + kg. Azok nem gondolják,hogy akadály a testalkatuk.


De ahogy írtam fenn, ha téged ez annyira zavar már előre jelezd, vagy ha valaki gyanús az alkatára vonatkozóan kérj egy egészalakos fotót mielőtt továbblépnél az ismerkedésben.

2018. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!