Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér nők miért nem írják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők miért nem írják ki a társkereső oldalakon, hogy dagadtak?

Figyelt kérdés

Ezen tanakodtunk a srácokkal a napokban, hogy miért próbálják meg becsapni a partnerüket az online társkereső nők, akik dagadtak?


Csak a fejről van fent kép, az is telenyomva effektekkel, de mégis mi lehet a koncepció, ha már egyszer nem hajlandók lefogyni?

Hogy majd valaki szerelmes lesz online és amikor meglátja őket a randin, akkor eltekint attól, hogy gyakorlatilag átverték?

Mert akárhonnan nézzük ez egy átverés - megpróbálnak eladni valamit, ami valójában nem is az, amit a másik fél hisz, hogy megvesz.


Szóval bárki válasza jól jön, de főként a kövér nőket kérdezném, hogy - mi a stratégia?



2018. jan. 14. 13:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
76%
A férfiak 99 %-a miért hazudja hogy 20/5-ös a farka, amikor a valóságban csak 12/3-as ? Ezen tanakodtunk a csajokkal. Mert akárhonnan nézzük, ez átverés. .....ugye nem kell folytatnom ?
2018. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Első ízben köszi a válaszokat, érdekes és validnak tűnő dolgokat mondtatok. Egész népszerű lett a kérdés, bár 1-2 helyen félrecsúszott az értelmezési keret, ahogy látom.


Másodízben arra reagálnék, hogy az kulturált megfogalmazás lehet egy indikátora az intelligenciának (az azzal járó egyéb attitűdök miatt).


Harmadikként ööööö én azért hoztam fel ezt a példát, mert ezt már tapasztaltuk (most nem tudom, hogy ki hazudik a farkáról, mert nekem nem hazudott még senki a farkáról, mert ez nem játszik szerepet nálam). Úgyhogy hátrébb az önérzetességtől szabadjára engedett agarakkal.


Végül pedig a 60-90-60 a legjobb :D :D

2018. jan. 14. 15:41
 23/33 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom most arra játszol, hogy jól felhergeld a népet.

Megsúgom, hogy arcról nagyjából belőlető ki milyen testalkatú. Amennyiben őfelségednek nem felel meg a hölgy, simán tovább lépsz. De ennyi degradálni valakit, akiről halvány lila dunsztod nincs tökéletesen jellemez téged. Sok sikert!

2018. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
De ha normális válaszokat vársz, leírod, hogy a kövér nők ezt csinálják, megkérdezed a nőket, a férfiak mit csinálnak, ami hasonló, és utána lehet beszélni, hogy egyes EMBEREK miért csinálják ezt. Helyette ez is elment egy Cosmo-s csajok/pasik vitába.
2018. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Szerintem az arcból már lehet következtetni az alkatra. Olyan nemigen van, hogy keskeny arc, nincs toka, és közben a nő túlsúlyos.
2018. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

"Megsúgom, hogy arcról nagyjából belőlető ki milyen testalkatú"


Ez mondjuk nem igaz. Több olyan nőt ismertem már életemben, akinek gyönyörű baba arca volt, nem is gondolta volna az ember, hogy 90+ kiló van nyaktól lefelé.


Van aki szerencsés ilyen szempontból, nem lesz tokája, nem lesznek nagy pofazacskója, viszont fenékre, hasra, combra bőven felpakolja a súlyt.

2018. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Mi az a 60-90-60 ?? :D valaki mondja meg!!!
2018. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
@27: mellbőség, derékbőség, csípőbőség :)
2018. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy arcon látszódjon a kövérség már eléggé el kell hízni... az hogy ki hízik a fenekére, hasára,combjára, derekára változó, de fejre kb legutoljára hízik az ember. :D
2018. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
2018. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!