Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér nők miért nem írják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők miért nem írják ki a társkereső oldalakon, hogy dagadtak?

Figyelt kérdés

Ezen tanakodtunk a srácokkal a napokban, hogy miért próbálják meg becsapni a partnerüket az online társkereső nők, akik dagadtak?


Csak a fejről van fent kép, az is telenyomva effektekkel, de mégis mi lehet a koncepció, ha már egyszer nem hajlandók lefogyni?

Hogy majd valaki szerelmes lesz online és amikor meglátja őket a randin, akkor eltekint attól, hogy gyakorlatilag átverték?

Mert akárhonnan nézzük ez egy átverés - megpróbálnak eladni valamit, ami valójában nem is az, amit a másik fél hisz, hogy megvesz.


Szóval bárki válasza jól jön, de főként a kövér nőket kérdezném, hogy - mi a stratégia?



2018. jan. 14. 13:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mert ez egy online anonim felület. Mindenki azt mond amit akar.

2018. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért, egy vékony nő ki szokta írni, hogy "vékony vagyok, babáim"?


22/N

2018. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
80%
Nő vagyok, kifejezetten előnyös 60-90-60-as testalkattal. sosem ezzel kezdeném, sőt, max, igen, azt írnám,hogy vékony alkatú vagyok, de inkább azt hangsúlyoznám,hogy milyen pasit keresek.De nem keresek, és az online azt hiszem a végén szerepelne ha társkeresőznék. A való világban történő ismerkedésre voksolok.Ott látod akivel ismerkedsz teljes valóságában.
2018. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
11%

"Ha társkeresőzöl hangsúlyozd,hogy kizárólag vékony, vagy normál alkatú nővel szeretnél ismerkedni. Igy vélhetőleg elkerülöd az,hogy kövér nők írjanak rád."

Ahogy azt Móricka elképzeli :D Pont a kövér nők azok, akik nem tartják kövérnek magukat, úgyhogy csak azért is rád fognak írni.

2018. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Linkelhetnél képet hogy neked mi szamít annak..mert lehet hogy aki pl neked "dagadt", az másnak pont jó..lehet hogy nem mindenki a te ízlésednek akar megfelelni..
2018. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
53%

"kifejezetten előnyös 60-90-60 alkattal"


Ez a rombusz? :)

2018. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem értem a pörgést a témán.


A társkeresőzésben pont az a nehézség, hogy a fehér-zajt kiszűrd.

Kamusok (életkor, testsúly, testalkat, kinézet, etc), párkapcsolat mellett kalandozók, csak szexre hajtók, csak beszélgetni/egót növelni akarók tömegében kell megtalálni azt a 2-3 normális embert, aki tényleg párkapcsolatot akar, aki alkalmas is rá.


Oké, ez a tűt a szénakazalban esete online, de nem egyedül a molett nők miatt, hanem a mindkét nemből összeálló komolytalan tömegek miatt.

2018. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Èn mindig kiirtam hogy nem vagyok vèkony az adatlapra, minek titkolni. A testsúlyt is megadtam valós èrtèkben. Minek hazudjak hogy utána pofára essek.manapság nem tudom mi a trend egy ilyen oldalon.
2018. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
84%
Igen a rombusz szép forma 😄
2018. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nem akarnak találkozni. Ők azok, akik tényleg csak önbizalom növelés miatt vannak fenn. Csevegnek, ábrándoznak, és sose fognak ráérni randira, mert oda nem mennek el.
2018. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!