Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlent várok?

Figyelt kérdés

Sok férfi el van hűlve-halva, mikor mondom, hogy mire vágyom és itt az oldalon is egyesek ki vannak akadva rá... Bevallom őszintén, én szeretem a különleges programokat, szeretek színházba járni, utazgatni, random kivenni egy hotelszobát, (jó) bort inni valakivel, különleges ajándékokat készíteni másoknak, meglepni őket néha napján is "csak úgy", ilyesmi.


Igen, ennek van egy anyagi vonzata. De nem várom el soha, senkitől, hogy huzamosabb ideig fizessen helyettem bármit, nagyobb összegeket főleg. Vágyom egy olyan társra, akivel elmehetek néha étterembe, akivel kinézhetek egy pár napos utazást külföldre, akivel stoppolhatunk is, kirándulhatunk... Ezek a programok egyedül nem jók amúgy sem. De sokan annyira zsugoriak és mindenre szívják a fogukat, hogy nem hiszem el. Konkrétan órákon át sétáltatnak a hidegben, meg bevisznek valami kannásboros helyre (nem vagyok borsznob, de nem iszom ilyen vizeleteket, nem sokat iszom alkoholt, akkor az legyen minőségi (nem sokkal drágább), ne vegyszerízű), csak hogy ne kelljen sokat fizetni. Volt egy srác, akivel komolyabbra fordultak a dolgok még régebben, ő konkrétan este 6-tól éhezett délelőtt 10-ig, mert nem akart kaját rendelni, vagy felvinni, ha már otthon nem volt. Felajánlottam még azt is, hogy főzök valamit, mert éhes vagyok és ennem kell, de nem. Tudnám magamnak fizetni, sőt, néha már felajánlottam, hogy meghívom az illetőt, mert ha én oda akarok menni vele, akkor ne ez legyen az akadálya, de nem... Nem vagyok elengedve anyagilag, szeretem, ha a másik és én is szem előtt tartjuk, hogy diákok vagyunk, nem állandó keresettel, de komolyan ennyire kell sajnálni élményre a pénzt? Komolyan ennyire ki kell centizni, vagy mi a búbánat van?


Ebből kifolyólag romantika, mint olyan sem létezik. A rózsa drága, ajándékot venni drága, miközben én viszek a hozzám közelebb álló embereknek random is csokit, vagy lepem meg őket ilyesmivel, vagy ha együtt alszunk, figyelek arra, hogy vacsizzon és gondoskodok a reggeliről is... Engem meg kispórolnak.:( Még a barátaim is többet költenek rám és a programjainkra, mint ők...


2018. jan. 1. 18:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Néha úgy érzem, hogy ezen az oldalon lévő emberek nem magyarországon élnek, amikor wellnessről meg ilyenekről van szó.
2018. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kedves #20-as! Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te (csak férfiban) a húszas éveim elején/közepén felváltva hol tanultam, hol "álláskereső" voltam, emiatt az akkori barátaimmal nem nagyon tudtam semmilyen "költségesebb" programot csinálni. Most viszont hogy már 2,5 éve dolgozom (és szégyen-nem szégyen, de szülőkkel lakom) már megtakarításom is van, de most barátaim nincsenek, így az ő hiányukban nem tudok hova eljárni (egyedül meg nem az igazi semmi sem). A randikra is lenne most már pénzem, de a társaság hiánya itt is problémát okoz...
2018. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Egy wellness összesen nem kerül 20-ba, csak mondom. Vannak kuponok, tök jó ajánlatokat lehet kifogni. Tudom, hogy aki hülye, az el sem tudja képzelni, hogy van wellness és nyaralás is olcsón, de van. Sőt, még úgy is lehet menni nyaralni, hogy a szállást ledolgozod ott. Csak annyira nem képesek, hogy beüssék gugliba.
2018. jan. 5. 15:35
 24/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj, de nagyon arrogánsan közelíted meg a dolgot. Neked idősebb férfi való, aki mindent megad anyagilag, amit kérsz. Biztos lenne jelentkező bőven. Ha a világ szembe megy veled, akkor érdemes elgondolkozni, hogy nem te vagy-e fordítva behuzalozva.
2018. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem megy szembe a világ. Csak miért ne várhatnám el, amire képes vagyok és számomra alap? Nem meghívatni akarom magam, de komolyan fogyatékosnak kell lenni ahhoz, hogy az ember ne lássa be, hogy kellemesebb egy párszáz forintos kávéra beülni egy óra sétálgatás után, mint másik kettőt kinn tölteni és arra hivatkozva hazamenni, hogy hideg van, utána meg csakazértis megszervezni még egy ilyen szar randit az isten háta mögé.
2018. jan. 5. 19:46
 26/26 anonim ***** válasza:
Akik szerint nem gáz a két órás fagyoskodás meg a 200 forintos kávé, azok a csajjal vetetik meg a gumit is? :DD Kérdező, ne félj, majd az ilyen filléreskedők kihalnak, mivel nem fog velük egy idő után senki se szóba állni.
2018. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!