Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlent várok?

Figyelt kérdés

Sok férfi el van hűlve-halva, mikor mondom, hogy mire vágyom és itt az oldalon is egyesek ki vannak akadva rá... Bevallom őszintén, én szeretem a különleges programokat, szeretek színházba járni, utazgatni, random kivenni egy hotelszobát, (jó) bort inni valakivel, különleges ajándékokat készíteni másoknak, meglepni őket néha napján is "csak úgy", ilyesmi.


Igen, ennek van egy anyagi vonzata. De nem várom el soha, senkitől, hogy huzamosabb ideig fizessen helyettem bármit, nagyobb összegeket főleg. Vágyom egy olyan társra, akivel elmehetek néha étterembe, akivel kinézhetek egy pár napos utazást külföldre, akivel stoppolhatunk is, kirándulhatunk... Ezek a programok egyedül nem jók amúgy sem. De sokan annyira zsugoriak és mindenre szívják a fogukat, hogy nem hiszem el. Konkrétan órákon át sétáltatnak a hidegben, meg bevisznek valami kannásboros helyre (nem vagyok borsznob, de nem iszom ilyen vizeleteket, nem sokat iszom alkoholt, akkor az legyen minőségi (nem sokkal drágább), ne vegyszerízű), csak hogy ne kelljen sokat fizetni. Volt egy srác, akivel komolyabbra fordultak a dolgok még régebben, ő konkrétan este 6-tól éhezett délelőtt 10-ig, mert nem akart kaját rendelni, vagy felvinni, ha már otthon nem volt. Felajánlottam még azt is, hogy főzök valamit, mert éhes vagyok és ennem kell, de nem. Tudnám magamnak fizetni, sőt, néha már felajánlottam, hogy meghívom az illetőt, mert ha én oda akarok menni vele, akkor ne ez legyen az akadálya, de nem... Nem vagyok elengedve anyagilag, szeretem, ha a másik és én is szem előtt tartjuk, hogy diákok vagyunk, nem állandó keresettel, de komolyan ennyire kell sajnálni élményre a pénzt? Komolyan ennyire ki kell centizni, vagy mi a búbánat van?


Ebből kifolyólag romantika, mint olyan sem létezik. A rózsa drága, ajándékot venni drága, miközben én viszek a hozzám közelebb álló embereknek random is csokit, vagy lepem meg őket ilyesmivel, vagy ha együtt alszunk, figyelek arra, hogy vacsizzon és gondoskodok a reggeliről is... Engem meg kispórolnak.:( Még a barátaim is többet költenek rám és a programjainkra, mint ők...


2018. jan. 1. 18:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól látom neked az ajándék és a minőségi idő az elsődleges szeretetnyelved. Lehet, hogy eddig olyan férfiakba botlottál, akiknek nem ez a legfontosabb, hanem mondjuk a testi érintés.
2018. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. 3 hónapja ismertük már egymást, randizgattunk egy ideje, nem értem, mi a bajotok ezzel. Bezzeg ha rólatok lenne szó, akkor már mit várat a lökött tyúk 2 hónapnál tovább, mi?:D
2018. jan. 1. 18:48
 3/26 anonim ***** válasza:
54%

Barátaim mind ilyenek. Inkább menjünk le a CBA -ba, veszünk 6 sört, befelezzük, és az utcán megisszuk. Hát streeteljen a f..zom. Sz..om le az 500 forintos korsó sört, ha cserébe igényes helyet kapok, és jó szórakozást.

Előző lányokkal akikkel meg együtt voltam, az volt a gond, hogy mind kihasználta azt, hogy szeretek kimozdulni. Eddigiek mind haszonlesők voltak, és menjünk-menjünk, pénzük meg sosem volt. Ok, nem gáz, meg hívom én 10 -ből 7x. De ha neki annyi sincs hogy időnként fizessen, akkor inkább hagyjuk az ilyen programokat.


Az hogy kibe hányan jártak, én úgy vagyok vele minél többen, annál izgatóbb a szex. :)

2018. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%

Nem mindenkit engednek el a szülei anyagilag gy mint téged. Azért a leggyakrabb az hogy otthon a szülők összespróolják a pénzt a kolira meg a sulira, neadjisten tandíjra. Nekik is minden fillér ki van centizve. Hogy nézne az ki hogy valaki az otthoniak kárára vennének neked ajándékokat, vinnének külföldre, vagy étterembe?

Neked nem lenne lelkifurdalásod ha mások spórolt pénzén kanyiskodnál?

2018. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem vársz lehetetlent, nálam ezek működnek, viszont a stílusod nagyon nem jön be.
2018. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De, biztosan lenne. Azért dolgozom mindig végig a nyaraimat és spájzolok be a következő két félévre, meg vállalok közben is kisebb melókat, kapok ösztöndíjat, esetleg az ünnepek alkalmával pénzt ajándékba. Állami ösztöndíjas képzésen voltak ők is hozzám hasonlóan, vagy már dolgoznak is... De azért a haverokkal ipari mennyiségű olcsó pia megivása meg a márkás ruhákban hatalmas karórával, kocsival járkálás belefért nekik...:D Sokkal jobb anyagi helyzetben voltak, mint én, látványosan.
2018. jan. 1. 19:11
 7/26 A kérdező kommentje:
A stílusommal semmi baj. Egyszerűen csak betelt a pohár, hogy mindig csak ez megy és akkor még jön egy tahó is boncolgatni, hogy én hol aludtam, kivel és hányszor.
2018. jan. 1. 19:13
 8/26 anonim ***** válasza:
volt egy pár exem , akikre ezek a tulajdonságok jellemzőek voltak. Állandóan ott spóroltak rajtam, ahol csak tudtak. Na, egyik se lett egy hosszútávú kapcsolat.
2018. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%

Azért van az éremnek egy másik oldala.

Ti mennyi pénzt spóroltok meg egy évben amellett hogy szórjátok a pénzt, mint bolond a lisztet és mire?

2018. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ha így van ahogy írtad akkor az a bajod hogy olyan pasikkal jössz össze akiknek a mennyiség számít nem a minőség.

Te egy ínyenc csaj vagy, nézz olyan barátot aki ezt értékeli benned.

Nekem is ez at arc poetica-m hogy inkább keveset de az legyen minőség mindenből. (sajnos nem vagyunk egy korosztály)

2018. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!