Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl sokat várok, vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok, vagy jogosan küldtem el?

Figyelt kérdés

Társkeresőn elkezdtünk beszélgetni a minap egy sráccal. Felvetette ma, hogy nem találkozunk-e ma este, mert kényelmetlen itt írogatni. Mondtam neki, hogy végülis ráérek és szeretem a spontán dolgokat, rendben, találkozzunk.

Az első problémája az volt, hogy ő már hazaért és kicsit fáradt. És találkozhatunk a városban is, mert nem akarja, hogy félreértsem, de esetleg átmehetnék.


Mondtam neki, hogy ennyi nem hoz zavarba, részemről az is oké, mert én sem vagyok híve a zsúfolt kocsmáknak, sétálgatni meg úgy sem fog, ha fáradt.


Mondja, hogy jó, csak nem akarja, hogy félreértsem és csalódjak, mert ő tényleg nem akar egyéjszakást. Megegyeztünk abban, hogy akkor már ketten vagyunk ezzel, jó a lakás is felőlem.


A következő baja az volt, hogy ő korán kel.


És valahol itt lett elegem és küldtem el azzal, hogy nekem az, ha valakihez átmegyek beszélgetni, mindezt meghatározott időre és gyakorlatilag kiszolgálom, az inkább állásinterjú, mint randi, és különben is, ha ennyire nem ér rá, fáradt meg korán kel, (meg hisztizik, mint egy r ibanc), akkor nem kell erőltetni, fel sem kellett volna vetni.


Egyrészt nem értem, mi a fenét akart ezzel, másrészt nem értem, mi van a férfiakkal, mert nem az első hercegnőt fogom ki és őszintén nem tudom hova tenni, hogy nincs farkam, mégis én udvarlok.

21L


2017. júl. 27. 20:52
1 2
 1/11 Bad G-Sus ***** válasza:
82%
jól tetted, ügyes vagy csajszika!
2017. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%

Mondtál pár igent és végül egy nemet. Marha nagy udvarlás :D

31/f

2017. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hapek valoszinuleg akart egyet dugni, ugy hogy te menj hazhoz, es utana hamar el is takarodj, miutan onagysaga elelvezett.
2017. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hat csajszikam ezt benezted. Maskor jobban nezd meg kikkel beszelgetaz nehogy egy ujabb ilyen csavoval hozzon ossze a sors. Te meg mindent csinaltal csak nem udvaroltal, maximum nehanyszor mondtal egy igent meg egy nemet. Az udvarlas kicsit masban fejezodik ki. :)
2017. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 Ez nem is volt udvarlás, mert én nem vagyok vevő az ilyen játszmákra és hetero vagyok sajnos, nem kislányt keresek.


Az viszont az lett volna, ha én odamegyek (amivel nem lenne semmi gond önmagában, volt már ilyen, ott sem történt semmi, mert korrekt volt a srác és azt mondta, amit valójában akart) és utána már mehetek is haza. Mert ez mindenről szól, csak rólam nem. Őnagysága fáradt, őnagysága korán kel. Az meg le van szarva, hogy én honnan megyek haza, egy időre bekorlátozott beszélgetés után, aminek így semmi értelme és annyi természetesség van benne, mint a szilikoncsöcsökben.

2017. júl. 27. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:

"...hogy nincs farkam, mégis én udvarlok" erre gondoltam.

31/f

2017. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem jól tetted, hogy kiosztottad! Sok pasi a nőket rabszolgának tekinti, aki úgy ugrál, ahogy ő fütyül. Próbálja madzagon rángatni őket, mint egy marionettbábut, és elfelejti, hogy nem csak egy húsdarabok, hanem ugyanúgy lelkük is van, mint a pasiknak. Bár az ilyeneknek talán pont nincs.


Kóbor numerát akart, azért szabadkozott, hogy esetleg ha te felajánlod, akkor "belemegy", és ezzel ő le is van védve, hogy: "Hát de te akartad szívi!"

Fordított pszichológia, szerencsére nem minden nőnél működik. Az eldobhatós pisztolytáskáknál ez bejöhet, de normális nő átlát az ilyeneken szerencsére.


Persze miután ezt ide kiírtam, majd jönnek a ócsároló levelek, hogy hogy beszélhetek így a saját nememről, pedig pont az ilyen taplós sejthalmazok miatt szégyenlem néha, hogy pasi vagyok.

Meg persze az megint egy másik sztori, hogy egy ilyen hozzáállással már csattan is a homlokomon a jó ismert szöveg: "BARÁT ZÓNA"

Viszont akkor se fogok beállni az ilyen tirpák gyökerek sorába, ha egyedül maradok életem végéig.


29/F

2017. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 Nem csak erre értem. Tele van kényes pcsákkal a társkereső, akik elvárják, hogy a nő írjon nekik, meg alkudoznak randin, hogy fizessük felesben (amit amúgy felajánlottam volna, ha nem egy ilyen paraszt). Meg utána én kérdezgessem őket, meg "és mi tetszett bennem?" meg társai... Én sem várok ilyeneket férfiaktól, mert egy nőtől is sokallom. Meg párkapcsolatban is az megy, bár ez szerencsére nem nálam volt, hogy a csaj ágyba viszi a reggelit, de fordítva ilyen nincs, meg a csaj szórakoztassa a másikat, meg nyelje le, de utána ne akarja megcsókolni... Szánalmas.



Na, erre értem az udvarlást.

2017. júl. 27. 21:36
 9/11 A kérdező kommentje:

#7-nek meg köszönöm:)


Elhiheted, hogy előbb teszek friendzoneba egy ilyen idétlen kölyköt, vagy szórakozom én is vele, mint a magadfajta felnőtt férfiakkal.:)

2017. júl. 27. 21:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Menjek át, nem lesz semmi, mondom, jó, egye fene, elhiszem, csak a buszmegállóig gyere ki, gondoltam, akkor megnézem magamnak, ha valami nem tetszik, max nem megyek el. Várok 20 perce, küld egy bullshit sms-t, hogy bocsi, de a kutyáját nem hagyhatja egyedül bla-bla, halasszuk el, jó, hazamegyek. Aztán írogat tovább, mintha mi se történt volna. És talizzunk, meg rólam álmodik éjjelente (nem is látott ugye, mert nem jött el), és kiugrik értem autóval, és mehetünk is, de most azonnal, neki most jó. Játszotta ezt pár hétig, én meg közben megismerkedtem valakivel, aki megbeszélte a talit, el is jött, el is kísért a buszmegállóig. Ennek 5 hónapja. Én boldog vagyok, a fiúka meg álmodozik tovább.

Sok férfi hiszi, hogy egy nőnek kell udvarolni, hogy egy intés, és a nő már a farkán pörög..

2017. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!