Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarázza már el valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza már el valaki nekem, most küldtem egy lánynak fotot azt írta jo pasi vagy és azota nem irt, ez miért van?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 10:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas logika kell hozzá.

Nem tetszel neki, csak nem akart megbántani.

2017. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ok értem de nem egyszerűbb azt irni bocs nem vagy szimpi ?
2017. jún. 6. 10:15
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne, de van aki nem teszi.

Ne pörögj ezen, lépj túl rajta!

2017. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát Ja a Dunának nem fogok menni az biztos csak gondoltam van valami értelmes magyarázat , dehát a nőkben értelmet keresni na mindegy ennyi.
2017. jún. 6. 10:19
 5/19 TTP80 ***** válasza:
"Ok értem de nem egyszerűbb azt irni bocs nem vagy szimpi ?" Hát sajnos nem. Ebben a társkeresős témában ne keress logikát a női gondolkozásban. :) Ők ilyenek...ha akar valamit, akkor magától fog keresni, ha eltűnik, hagyd a fenébe, hadd menjen. Sokszor amit leírnak, pont az ellenkezőjét gondolják. Majd másik lánynak bejössz. Hajrá...
2017. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy valójában nem vagy jó pasi.
2017. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tetszel neki.
2017. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat srácok nincs új a nap alatt.
2017. jún. 6. 10:32
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Én sem írnám meg senkinek, hogy nem tetszik. Egyrészt mert nem akarom megbántani, másrészt régebben mikor megírtam, nem éppen kedves válaszokat kaptam. Csak kevesen képesek a visszautasítást normálisan kezelni. Elég sokan minden krvának elmondanak ilyenkor. Ez a tapasztalatom.
2017. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azért vitatkoznék erről ha valaki nem tetszik ok nem ír egyáltalán akkor veszi az ember a lapot de azt minek írja hogy jo pasi valaki ha közel nem gondolja ezt?
2017. jún. 6. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!