Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érti ezt valaki? Vagy valamely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti ezt valaki? Vagy valamelyik pasi magyarázza már el mi van?!

Figyelt kérdés

Tesójától kaptam 1 fülest hogy szakítani akar velem,mert van nálam jobb csaj is.Én megelőztem őt és dobtam...de ő lejárt hozzám hogy bocsássak meg neki.Be ismerte hogy első héten tényleg nem volt belém szerelmes(ez még érthető is).De az viszont nem hogy mondogatta hogy így szeret meg úgy.Szóval kérte hogy bocsássak meg neki,nem akar elveszíteni mert ő szeret engem..erre mondtam neki: igen?fogadjunk ezt megint csak úgy mondod...erre ő nem,tényleg szeretlek,ha nem így lenne nem jártam volna le hozzád,és ha mást is akarnék lenne rá jelentkező..

oké kibékültem vele,de gondoltam próbára teszem.Felvettem msn-re egy "cicababa" kinézetű csajjal és elkezdtem faggatni.Először írta hogy van bnője,meg hogy szeret,de mikor a nemlétező csaj msn-jére kiírtam mit akarsz még tőlem?rákérdezett hogy ez mi..én meg írtam hogy a volt pasim vissza akar kapni,csak tudnám minek hisz nem szeret..erre írja hogy ő is így van vele..és egyszerűen nem tud megszeretni engem,sajnálja is hogy hülyít mert nem ezt érdemlem..így megmondtam neki hogy ez a cicababa csak kamu és valójában én vagyok az.Így szakítottam vele..de szerintetek mikor először szakítottam vele miért akart visszaszerezni ha semmit sem érzett irántam?


2010. szept. 29. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

milyen rendes a tesó :(


jól kicsesztés önmagaddal, szerintem

valakiben vagy megbízol vagy nem

ha már el kezdesz nyomozgatni, csapdát állítani, régen rossz

egyébként is inkább hittél a tesónak mint neki

ennyi

2010. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy nyomorult, játsza az eszét. Ne is foglalkozz vele. Tipikus gyökér fazon. Mindenki előtt játsza az eszét, hogy milyen kemény gyerek, a nők előtt meg a földön csúszik. 22/f
2010. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát jól tetted, hogy dobtad, én is útálom azokat a csajokat akik csak hülyítik az embert :P

lesz majd jobb helyette :)

2010. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tipikus szeretlek is meg nem is!
2010. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
szerintem ez irtózatósan undorító gusztustalan,hogy így szórakozol.Azért mert nem akkora tapló,hogy a pofádba vágja,hogy nem tudlak megszeretni,és arról hallottál már h szeretet és szeretet közt mekkora külömbség van?Attól még h nem szerelmes csak szeret még lehettek együtt sokkal boldogabbak mint a szerelmesek.
2010. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem az a gusztustalan, amit a kérdező művelt, hanem az, hogy a pasi mondogatta neki, hogy így szereti, úgy szereti, közben meg mindenki előtt megalázza azzal, hogy nem is szereti és hogy dobná egy jobb csaj miatt! EZ A HAZUGSÁG AZ UNDORÍTÓ!


Ne már a kérdező legyen a hibás, amikor a pasija össze-vissza alázta a háta mögött, ő csak ki akarta deríteni mi az igazság, mert A PASI SZAVÁRA NEM LEHET ADNI, MERT HAZUDIK ÖSSZE-VISSZA!

2010. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszii a válaszokat:)

az utolsónak meg főleg hogy megérti a helyzetemet :)

2010. okt. 2. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Kis f.szkalapnak sértette a büszkeségét, hogy kidobtad. Jól tetted. Amúgy meg igazad van,hogy nyomoztál utána, mert megtudtad az igazat.Ő úgysem mondta volna el.

28F

2010. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért lehet hogy ki lehetett volna még belőle hozni, hogy megszeressen igazán

erre kellett volna gyúrni, nem a végére

2010. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!