Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarázza már el valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza már el valaki nekem, most küldtem egy lánynak fotot azt írta jo pasi vagy és azota nem irt, ez miért van?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 10:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt irta volna, "bocs, nem vagy az esetem" vagy " kep alapjan nem vagy szimpatikus", akkor meg el lett hordva mindennek.
2017. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe már szinte minden férfi belefutott:). Általános probléma, hogy nagyon sokan nem tudják kezelni a konfliktusokat (férfiak és nők egyaránt), ezért a nők egy ilyen, számukra kényelmes módszerrel próbálják elkerülni.
2017. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11 ne haragudj de a kérdést szerintem nagyon kulturáltan tettem fel , és ne skatujázd be az embereket Ja és főleg ne gyere ilyen támadó hangnemmel.
2017. jún. 6. 11:10
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe semmi tamado nem volt. En velem nem egyszer jatszottak el a kedves , szereny fiuk, hogy akkor b**sszam meg magam... ennyit az oszintesegrol.
2017. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy azt gondolja, hogy túl jó pasi vagy hozzá képest. Nincs önbizalma, nem hiszi el, hogy tényleg akarsz tőle valamit, és nem csak kihasználni és megdugni akarod.

Ilyen is van.

2017. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, már miért kéne kiakadni 1 normális elutasításon? Aki ezt nem tudja kezelni azzal gondok vannak.
2017. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Attól hogy szerinte jó pasi vagy, még nem azt jelenti, hogy járni is akarna veled. Gondolom te sem járnál mindenkivel, akit jó nőnek gondolsz.
2017. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sok nő nem meri kimondani az igazat.Mikor fenn vtam társkeresőn,mindegyiknek megírtam,hogy bocs de nekem nem jön be a fotó,sok sikert a továbbiakban,és mindegyik pasi megköszönte.Nagy ritkán ha 1-1 értetlenkedett.
2017. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyébként attól, hogy nem jössz be neki még láthat mások számára vonzónak.

Nekem sem az eseteim a kigyúrt napbarnított pasik ettől függetlenül nem nevezném őket csúnyának, mert tudom, hogy a nőtársaim egy jelentős százaléka összepisilné magát örömében ha olyan pasas próbálkozna nála.

2017. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!