Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlent várok?

Figyelt kérdés

Sok férfi el van hűlve-halva, mikor mondom, hogy mire vágyom és itt az oldalon is egyesek ki vannak akadva rá... Bevallom őszintén, én szeretem a különleges programokat, szeretek színházba járni, utazgatni, random kivenni egy hotelszobát, (jó) bort inni valakivel, különleges ajándékokat készíteni másoknak, meglepni őket néha napján is "csak úgy", ilyesmi.


Igen, ennek van egy anyagi vonzata. De nem várom el soha, senkitől, hogy huzamosabb ideig fizessen helyettem bármit, nagyobb összegeket főleg. Vágyom egy olyan társra, akivel elmehetek néha étterembe, akivel kinézhetek egy pár napos utazást külföldre, akivel stoppolhatunk is, kirándulhatunk... Ezek a programok egyedül nem jók amúgy sem. De sokan annyira zsugoriak és mindenre szívják a fogukat, hogy nem hiszem el. Konkrétan órákon át sétáltatnak a hidegben, meg bevisznek valami kannásboros helyre (nem vagyok borsznob, de nem iszom ilyen vizeleteket, nem sokat iszom alkoholt, akkor az legyen minőségi (nem sokkal drágább), ne vegyszerízű), csak hogy ne kelljen sokat fizetni. Volt egy srác, akivel komolyabbra fordultak a dolgok még régebben, ő konkrétan este 6-tól éhezett délelőtt 10-ig, mert nem akart kaját rendelni, vagy felvinni, ha már otthon nem volt. Felajánlottam még azt is, hogy főzök valamit, mert éhes vagyok és ennem kell, de nem. Tudnám magamnak fizetni, sőt, néha már felajánlottam, hogy meghívom az illetőt, mert ha én oda akarok menni vele, akkor ne ez legyen az akadálya, de nem... Nem vagyok elengedve anyagilag, szeretem, ha a másik és én is szem előtt tartjuk, hogy diákok vagyunk, nem állandó keresettel, de komolyan ennyire kell sajnálni élményre a pénzt? Komolyan ennyire ki kell centizni, vagy mi a búbánat van?


Ebből kifolyólag romantika, mint olyan sem létezik. A rózsa drága, ajándékot venni drága, miközben én viszek a hozzám közelebb álló embereknek random is csokit, vagy lepem meg őket ilyesmivel, vagy ha együtt alszunk, figyelek arra, hogy vacsizzon és gondoskodok a reggeliről is... Engem meg kispórolnak.:( Még a barátaim is többet költenek rám és a programjainkra, mint ők...


2018. jan. 1. 18:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Ti mennyi pénzt spóroltok meg egy évben amellett hogy szórjátok a pénzt, mint bolond a lisztet és mire?


Rég baj van ott, ahol havi 2-3 párszáz-párezer forintos programon múlik a spórolás. Komolyan, hányszor megy egy ember idejéből és kedvéből adódóan színházba vagy nyaralni egy évben? Vagy egy 1000 forintos libegőjegy, egy 500 forintos pohár bor, vagy egy 6000 forintos szoba bérlése az ár felezésével ilyen hatalmas luxus? Vagy talán az, hogy valakinek veszek egy 300 forintos csokit csak úgy, vagy rajzolok a 100 forintos keménykartonra neki valamit egy 50 forintos ceruzával?


Te jó ég...

Többe kerül a gyógyszer, amit a megfázásomra kell szednem, amit akkor szedek össze, mikor a hangom is remeg, annyira fázom a 3 órás séta után, de elmentem, mert szerettem az illető társaságát.


Annyira szánalmas ez. Legalább annyira szánalmas, mint mikor valaki a tanulásra hivatkozva nem képes pár órát a családdal tölteni karácsonykor. Nagyon rosszul kell ahhoz intézni a dolgokat, hogy valaki ennyit ne engedhessen meg.

2018. jan. 1. 19:53
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
3 órás séta után megfázol? Hehe. :D Gondolom nem tudod mi az hogy 24 óra a hidegben. Rohadtul el vannak kényelmesedve az emberek...
2018. jan. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én pl. nemrég ott csöveltem egyedül a hűvösvölgyi megállóban éjszaka rohadt hidegben. De semmi bajom nem lett. A hajléktalanok szerinted miket élnek át?
2018. jan. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

En is mindig ilyenekkel jovok ossze. Semmi jo program, csak setaljuk meg hasonlok. Jelenleg dolgozom en is, megengedhetnem, de nem fogom mindig meghivni ot.


A masik szomoru, hogy az ellenpeldaval is reszben osszefutottam, aki ugyan fizetne a randit, de az anyjaek pencebol... Nekem ez olyan taszito, el se kepzelem, mi van akkor, ha gumiert kuncsorog otthon. :D


Szerintem idosebekkel kell ismerkedni, igy huszoneves ez valami generacios problema lehet.


20/L

2018. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
46%

alap, hogy én fizetek, ha együtt megyünk.

alap, hogy azt tesszük ketten, amit egyedül is megtennék (színház, bor).

alap, hogy kedvére teszek.


40/F

2018. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Az exem olyan volt hogy elvitt jó nem egy luxus étterembe de szakitott arra időt hogy elmenjünk akàr valahova kirsndulni.Egyszoval kitalalta a csőbe a lyukat.:)Aztán meg hirtelen megvàltozott pàrnap alatt nem lett ràm ideje ez anmyit tesz hogy csak addig kellettem ameddig meg nem kapott.Vannak ilyenek is .
2018. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Maximálisan osztom a kérdező véleményét. Soha nem értettem ezt a hozzáállást a fiúktól. Persze nem mindenki ilyen szerencsére. De azért ez a dolog egy kicsit olyan is mint amikor nem zsánerem a fickó akkor bárhova hív, fizet, wellnesezne velem, nem megyek el mert nem akarok tőle folytatást. Az is benne van hogy nem jössz be nekik. A fiúk is abba feccolnak akire érdemes. Nem sértésnek szánom , van ilyen, mindenkivel előfordul hogy nem jön be neki a másik.
2018. jan. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
10%
Cirka 40ből el lehet menni wellnessezni két napra. Felezik az összeget.Az egy húszas. Most mi ebben a drága? Örüljön a pasi hogy van társasága. Otthon is enne, otthon is kb ugyanígy elköltné azt a pénzt magára.
2018. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem vagyok betonból, hogy igenis meg tudok fázni 3 óra alatt, főleg, ha abból 1-et padon ücsörögve töltünk. Annyira ciki volt, hogy beszélni sem tudtam, úgy vacogtak a fogaim, nem értem, ezen mi olyan hihetetlen. Melegen szoktam öltözni, de ennyire nem tudok.


Bocsánat, de komolyan ennyire fogyatékosak vagytok, hogy egy hajléktalanhoz mértek, mikor megvan mindenem és megengedhetem magamnak, hogy ne fázzak és hogy legyen a fejem fölött fedél? Ez olyan, mintha a randin a kukából akarna valaki velem enni, mert a hajléktalan is azt csinálja és neki sincs semmi baja. Nem ezért megyek el valakivel. Az ember a randira jól érezni megy magát, nem szenvedni, nem fázni.


Az isten verje meg, nem kényes vagyok, de miért viseljek el ilyen körülményeket, ha lehetne ezt másképp?:D Főleg egy idegen (bocs) senki miatt. Ez nektek normális randi? Ne legyetek már nevetségesek!


A többieknek köszönöm szépen a választ.:) Nem hiszem, hogy "nem akart belém fektetni" pénzt valamelyikük, mert utána is kerestek és akartak találkozni, meg sokáig nyaggattak is a dologgal... Ők csak egyszerűen ilyenek.

2018. jan. 4. 20:03
 20/26 anonim ***** válasza:
nő vagyok. nekem diákként nem volt pénzem sem étteremre, sem utazásra (sajnos!) dolgozó barátnőim nem értették meg. De örültem, ha ruhákat tudtam magamnak venni, meg minden egyebet, ami kellett, mert otthonról nem kaptam semmi pénzt. igaz, legalább otthon lakhattam. Én megértem ezért, ha van, akinek erre nincs pénze, a helyedben nem akadnék ki ezen, ismerkedj akkor idősebbekkel. Nem biztos, hogy mindenki végig akarja gürizni a nyári szünetét, hogy random hotelszobákat vegyen ki veled. Majd ha dolgozó férfiakkal ismerkedsz, akkor más lesz a helyzet. Olyan szempontból megértelek, hogy én dolgozó nőként azon vagyok kiakadva, hogy bizonyos barátaimmal/barátnőimmel egy normál kávéházba nem tudunk beülni, mert hogy drága. Pedig ők nem diákok már. Na ezt utálom. Mert diákként nem mindenki rázhatja a rongyot, de dolgozó emberként azért egy ritka baráti találkozásra egy 500-ast 1000-est lehessen már rászánni fejenként.
2018. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!