Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szőrös vagyok? Nagyon szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös vagyok? Nagyon szőrös vagyok, így soha nem lesz párom?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 21:58
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
2017. dec. 31. 22:25
 22/27 A kérdező kommentje:

De nem, neki van nője, amint látod. Nem én vagyok:-(

Na alszom.

2017. dec. 31. 22:26
 23/27 anonim ***** válasza:
62%

Ne hülyéskedj már. Feltalálták a gyantát és a borotvát is.;) Ha pedig nagyon nem bírod, IPL, aztán soha többé (=7-8 év) nem lesz rá gondod. Ha meg lázadni akarsz, hagyod a fenébe, aztán még talán úgy is tetszeni fogsz egyeseknek (hallottam már olyat, aki erre gerjed).:D

Amúgy egy hatalmas előnye van a szőrösebb nőknek: a többségüknek gyönyörű dús haja van.;)

2017. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%

csubi!

aztán rendesen keféld meg rey-t!

:)

2017. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, 30 éves csaj, egy bombázó, mégis több mint 2 éve szingli, Ő például pont a szőrösekre bukik, szerinte attól igazán férfias egy pasi, ha akarod beajánlak neki! ;)
2018. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én is szőrösebb vagyok, mint az átlag nők, még a combomon is nagy fekete szőrök nőnek. Ez van, nem rinyálni kell, hanem legyantázni. Szerencsére a mai világban ez már egyszerűen megoldható.
2018. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Gyantázás helyett hatásosabb a szemöldökcsipesz! A gyantázás és borotválás csak átmeneti gyors megoldások, amiket xy időközönként meg kell ismételni, viszont ha szemöldökcsipesszel óvatosan kihúzod (nem hirtelen kirántani), akkor gyökerestől kijön, és így soha többé nem nő vissza!
2018. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!