Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek ennyire nem jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ennyire nem jönnek be a hosszuhaju, "szőrös" pasik?

Figyelt kérdés

A bátyám 30 éves lesz, és már vagy 3 éve egyedül van. Pedig normalis, kedves, udvarias, jofej, okos es fiu szemmel is jó pasi (en a huga vagyok de az en haverjaim ezt mondjak rola), hasonlit a The walkig deadbol Jézusra :D

Most olvastam egy kerdest ami illett rá (a letezo osszes tarskereson fenn van) de valahogy ennek ellenere sem jonnek ossze neki a dolgok, ezert most gondolkozik hogy levagatja a hajat hatha ugy bejonne valakinek, pedig szerintem nem ezzel van a problema.


2017. márc. 29. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
úúú én ölni tudnék egy hosszú hajú pasiért..de inkább a feminin alkatú és nem a szőrös változatért :D
2017. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem jon be a hosszú haj férfiakon (értsd vállnál lejjebb erő), de nem lenne kizáró ok magában.

Viszont a barátnőm ha meglát egy hosszú hajú férfit és kb. onnantól mindegy neki a többi tulajdonsága, ő máris csorgatja a nyálát.

2017. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az en parom hosszuhaju es az allan van egy kis szakall, meg a laban no szor es a karjan de ezen kivul csupasz alabol mint a csiga :D De nekem pl nincs bajom a szorrel sem, amig nem a nyakatol kezdve a hataig meg minden egyeb fura helyen no neki.
2017. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, johetnek meg:D hat nem ilyen brutalis szőrmennyiségre gondoltam csak arcon, fejen [link]
2017. márc. 29. 10:56
 5/17 A kérdező kommentje:
ja es nem is duci, alkatra is ilyesmi:D
2017. márc. 29. 10:57
 6/17 anonim ***** válasza:

Hasonló fasziként mondom, hogy jó faszi. :D

30/f

2017. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]

Haj/szakáll nálam inkább ilyen. #6 voltam.

2017. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A férjem hosszú hajú és szőrös. Előtte sosem jöttek be az ilyen típusú férfiak, de miután megszerettem, kb. leszartam, hogy nem a zsánerem, egy idő után pedig észrevétlenül a zsáneremmé váltak a hasonló férfiak. :)
2017. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valami más lehet, mert hol hosszú, hol rövidebb a hajam. A szakállamtól, néha én magam megijedek. Hozzá, még nem is vagyok kigyúrt. Ennek ellenére, mindig volt barátnőm és van már régóta szerető párom.
2017. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én barátom is hosszú hajú, és általában mindig borostás, télen szakállas. Volt már kopasz barátom is, meg simán rövid hajú is.

Szerintem nem ezzel lesz baj :) Társkeresőn kívül hol ismerkedik még?

2017. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!