Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek ennyire nem jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ennyire nem jönnek be a hosszuhaju, "szőrös" pasik?

Figyelt kérdés

A bátyám 30 éves lesz, és már vagy 3 éve egyedül van. Pedig normalis, kedves, udvarias, jofej, okos es fiu szemmel is jó pasi (en a huga vagyok de az en haverjaim ezt mondjak rola), hasonlit a The walkig deadbol Jézusra :D

Most olvastam egy kerdest ami illett rá (a letezo osszes tarskereson fenn van) de valahogy ennek ellenere sem jonnek ossze neki a dolgok, ezert most gondolkozik hogy levagatja a hajat hatha ugy bejonne valakinek, pedig szerintem nem ezzel van a problema.


2017. márc. 29. 10:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hú, a legnagyobb gyengéim az ilyen férfiak. Jelenlegi párom is szakállas, fenékig ér a haja van jó kis szerelempázsitja. Imádom az ilyet.
2017. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Radics Petinek -youtube vlogger- hosszabb haja van,mint nekem,ráadásul van egy tök szép párja,akivel várják az első babájukat. Szóval valószínűleg nem ez a gond.

Mondjuk engem zavarna,ha a pasimnak valagig érő haja lenne,mert a legtöbb rocker,meg metalos itthon csak növeszti a haját világba és nem áplolja rendesen.Nagyon kevés kivételt láttam,konkrétan csak az emlegetett youtube-ert.Ettől függetlenül biztos,nem ő az egyetlen.

Tehát ha ápolt,simán találhat olyan nőt,akinek ez jön be.

Bátyádnak sok sikert kívánok!

2017. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy idegen nő teljesen mást lát bele, nem is csak kifejezetten a külsejébe, hanem a bemutatkozásába, a személyiségébe, a viselkedésébe, mint te, mint a testvére, aki el is fogult.


Nekem is van olyan rokonom, akit a családja istenít, az ismerősei se értik mi vele a baj, aztán a baj az vele, hogy 28 éves létére csak a bulin meg a "szeszen" jár az esze, ha az anyja nem ad neki tálcán kaját akkor inkább éhen hal és ezt rohadt viccesnek tartja. A vele egykorú nőket bármilyen más tulajdonságokat vonultat fel ez taszítja, a fiatalabbak meg vagy a saját korosztályukban keresgélnek, vagy ha az övében, akkor találnak nála komolyabb, érettebb, normálisabb pasikat is.


Sok ennyi idős pasival az a baj, hogy elhaladt felettük az idő. Gyakori, hogy 22-23 éves korukig megy a szekér, aztán hirtelen semmi. Hát azért, mert elment mellettük a világ, de ők leragadtak a 20 éves értelmi szintnél, azonban az már nagyon kevés az ő korukban. Többet kéne villantani agyban meg mindenhogy ahhoz, hogy sikerük legyen. De nem tűnik fel nekik és csak csodálkoznak, hogy már nem elég a csajozáshoz az, hogy ők a haverok közül a legmenőbb arcok, meg az iskolás kosárcsapat sztárjai. Ami egy bizonyos korig működi, az egy idő után már nem.

2017. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: a testverem nem ilyen, nagyon is onallo es utalja ha barmit megcsinalnak neki/helyette, magara foz/mos es mindent megvwsz maganak szoval semmi ilyenrol nincs szo:D es nincs is sok barátja, persze neha eljarnak inni de nem ilyen drogos alkoholista tarsasag hanem ertelmes emberek:)

amugy kocsmaban is szokott ismerkedni, de ha ossze is jon egy csajjal az csak egyejszakasra sikerul valami miatt :/ en szeretnek neki segiteni de nem igazan tudom hogy hol kezdjem :D

2017. márc. 29. 18:50
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha 30 évesen kocsmába jár szórakozni, akkor meg van a baj forrása. Ott egyéjszakáson kívül egy ennyi idős hapsi mást nem fog találni. Az ő korosztályának egészen más igényei vannak és nincsenek is ott (vagy amelyik ott van, annak bőven elég egy dugás is, komolyabbra ne is számítson). Én 29 vagyok, de ez a 30 éves, 3 éve egyedül és kocsmában is szokott ismerkedni... hát ez nekem már elég leírás ahhoz, hogy úgy legyek vele jóég én ebből jó 5-6 éve kinőttem. Kocsma...
2017. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na és a hosszú hajú, szőrtelen az már smafu (vagy a rövid szakáll beszámít?)?
2017. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
szerintem semmi baj a kocsmaval :D ebbe a romkocsmaba ahova jar mindenfele korosztalybol jarnak emberek:) vannak 50-60evesek is akik ott ismerkednek :D
2017. márc. 30. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!