Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jönnek be a nőknek a...

Miért jönnek be a nőknek a hosszúhajú pasik?

Figyelt kérdés
néhány nőismerősöm kifejezetten bírja őket. néhány viszont nem!miért teccik, akinek teccik?
2012. nov. 17. 22:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
Pusztán ízlés kérdése. Én is viszonylag hosszú hajú vagyok. Legtöbben azt mondják, le ne vágassam, néhányan azt, hogy vágassam. Ennyi. ízlés.
2012. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Mint az első válaszoló kifejtette saját véleményét, bebizonyosodott: íZLÉS.
2012. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezt miért ebbe a kategóriába írtad?:D

Amúgy mindenkinek más az ízlése..

Ezt minden embernek el kéne tudnia fogadni:D

2012. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem az egész hosszú haj, hanem az, amibe már jól bele lehet markolni. Az arcot is helyesebbé teszi egyébként, ha van haja, lehetőleg sima, és ne túl pici, rövid, jellegtelen. Persze, ápolt! :)


A hosszú haj sem lenne kizáró ok, kapásból izgatna, hogy alkalmanként belemarkolhatok, húzhatom. :) De azért nem feltétel, hogy derékig érő legyen.


Egyébként, talán a zenészek ezért tetszettek sokaknak. Ha belegondolunk, mindig hosszú hajú zenészért voltak oda a csajok, kopaszokért nem nagyon.

2012. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon tetszettek a hosszú hajú pasik. Azért tetszettek mert tetszettek, nem tudok rá magyarázatot adni. Akkor az volt a zsánerem egy időben. Mostanság inkább a rövidebbre szavazok. Barátom haja is rövid és imádom neki túrni.

Egyébként, ha az összkép jó akkor mindegy milyen a haja, mert az illik neki és azzal jól néz ki.

2012. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Én általában akinek tetszem, inkább a hosszú hajam ellenére történik, mint amiatt.


Mondjuk nem szélsőségesen hosszú, vállig pont nem ér le.

2012. nov. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
számomra az a férfias.
2012. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem például nem tetszik :)
2012. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik a hosszú haj, de nem tudom miért. Mindig is a hosszú haj vonzott inkább. Talán mert eltér az átlagtól, nem pedig megfelel az elvárásoknak, normáknak. Persze ez nem azt jelenti, hogy rövid hajúval szóba sem állnék, csak a hosszú jobban tetszik.

Abban teljesen egyetértek a többiekkel, hogy ízlés kérdése. Pl. a szakállat nagyon nem bírom, egyáltalán nem tetszik, másnak meg az jön be.

2012. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Létezik még csaj, akinek bejön a szakáll?
2012. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!