Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az, hogy undorító a szőrös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy undorító a szőrös láb?

Figyelt kérdés
Jön a rövidgatya, póló, trikó. Egyre jobb az idő. Szóba elegyedtem egy szimpatikus lányal. Majd 10 percet beszélgettünk mire kinyögte, hogy szerinte a szőrös láb undorító. És ránézett a lábamra. Majd próbáltam úgytenni mint akit nem zavart de inkább hagytam a francba. Másik is találkoztak ilyen jelenséggel?

2016. ápr. 24. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Utálom ha egy pasi borotválja a lábát!
2016. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a hollywoodi pop sztárokon kívül csak a melegek borotválják a lábukat.
2016. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
En tegnap vettem eszre, hogy kolibrik repkednek a labszoreim kozott
2016. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
nem voltál neki szimpatikus és így próbált eltolni magától. Brad Pittnek a lábszőreit biztosan szopogatná.
2016. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy nem voltam neki szimpatikus, de ha ezt elmondja normálisan akkor felfogom és továbblépek. De hogy a lábszőr, kegyetlen jelenet volt.
2016. ápr. 24. 11:19
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Ő így gondolja. Más lány meg máshogy. Vagy csak egy kamu kifogás volt, hogy lerázzon.
2016. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Másik is találkoztak ilyen jelenséggel?"


Lábnál még nem, szakálra v hónaljra mondták.

Bár az érthető azokat én is utálom.


27 F

2016. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu volt, kifogás arra, hogy ne folytatódjon az ismerkedés. Jobb, ha egy férfi szőrös! :)
2016. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4 vok.


Nekem egyszer egy lany mondta hogy a b#z&k borotvaljak honaljukat, a ferfiak nem. Nehany havonta ezt megtettem - fokent nyaron. Most mar vagy fel eve nem szedtem le.


De a lenyeg hogy kesobb egyertelmuen jelezte hogy sexelni akar.


Szoval neha/reszben neki ez felel meg a fiuk hajhuzogatasanak, reszben meg tesztelnek hogy hogyan viseled. Ha mentegetozol akkor buktad a "tesztet".

Az a helyzet hogy szabad dontesednel fogva te igy dontottel. Hogy ot ez hogy erinti az mar az o dolga. Koszonod az esxrevetelt, de neked igy jo.

2016. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze ugyanezt a kijelentést nőkre vonatkoztatva már nem találnád felháborítónak, eltaláltam?
2016. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!