Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miert jo nektek?

Figyelt kérdés

Elsosorban ferfiak valaszat varom. Elso nap, amikor beszelgetni kezdtunk, jott az este. Epp lefekveshez keszulodtem, ezt jeleztem a levelezopartnernek is, amikor erkezett a valasz, hogy o bizony nem alszik jol. Mar eppen kezdtem aggodni, vajon betegseg all e a hatterben stb, mikor hozzateszi, hogy egyedul... Hogy o mar milyen regen bujt hozza barkihez, mar nem tudom miota nem volt kapcsolata...


Es nem ez az elso ilyen eset. Ehhez meg tarsul a nem tudok kivel elmenni, parbab jo nyaralni es egyedul nem stb.


De ezeket kb mar elso nap nedobjak. Ha igennel valaszolok meg belemegyek, nekik all feljebb, ha nem lesz valami. Ellenkezo esetekben meg erzeketlennek vagsok titulalva.


Most akkor hogy van ez?



2017. dec. 27. 07:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
85%

Velem is ezt csinálják.

Jön, hogy ő összebújva szeretne filmet nézni. Meg a szokásos szöveg.

Erre csak annyit mondok, hogy minden eljön a maga idejében.

Ha nem tetszik, ennyi volt.

2017. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!