Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miert jo nektek?

Figyelt kérdés

Elsosorban ferfiak valaszat varom. Elso nap, amikor beszelgetni kezdtunk, jott az este. Epp lefekveshez keszulodtem, ezt jeleztem a levelezopartnernek is, amikor erkezett a valasz, hogy o bizony nem alszik jol. Mar eppen kezdtem aggodni, vajon betegseg all e a hatterben stb, mikor hozzateszi, hogy egyedul... Hogy o mar milyen regen bujt hozza barkihez, mar nem tudom miota nem volt kapcsolata...


Es nem ez az elso ilyen eset. Ehhez meg tarsul a nem tudok kivel elmenni, parbab jo nyaralni es egyedul nem stb.


De ezeket kb mar elso nap nedobjak. Ha igennel valaszolok meg belemegyek, nekik all feljebb, ha nem lesz valami. Ellenkezo esetekben meg erzeketlennek vagsok titulalva.


Most akkor hogy van ez?



2017. dec. 27. 07:59
1 2 3
 1/21 LazyJones ***** válasza:
Nem tudom, én valahogy sose jutottam el idáig első nap. De lehet, hogy igyekeznek felmérni a terepet, kiszűrni a könnyed prédát, vagy rájátszani az empátiádra/szánalmadra.
2017. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy foleg a komoly kapcsolatot akaro ferfiak az ilyenek. Az egyejszakas legtobbszor nagyon udvarias, nem ilyen vinnyogos nyapic.
2017. dec. 27. 08:06
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Szánalmas az ilyen viselkedés, és elszomorító hogy ilyen töketlen férfitársaim ilyen olcsó dumával probálnak fel csajt felszedni.

2 évig nem volt senkim (nem is akartam komoly kapcsolatot) de mégsem voltam elkeseredve.

Hagyd az ilyen "férfit" a francba.

2017. dec. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem mostantol lekoptatom az ilyeneket. Koszi a valaszokat! :)
2017. dec. 27. 08:22
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, annyira sajnálom az ilyeneket, de annyira taszító ez a viselkedés számomra is...:(( Nagyon sok férfi (talán nő is, ezt nem tudom) nagyon ki van éhezve, nem csak a szexre, hanem a szeretetre és hihetetlen, mennyire nem tudja az ismeretségünkből fakadó keretet... És ész nélkül elkezd ragaszkodni, elhalmozni, megfojtani... Most nem arról beszélek, hogy egyből le szeretne feküdni velem, az a másik csoport, hanem mikor szinte két szó után bújik, annyira el van anyátlanodva... Én is vágyom egy társra, de azért nekem ilyen közelséghez muszáj megismernem és tudnom, hogy az ő(!) szeretetére és társaságára vágyom, nem egy akármilyen, kicsit is kedves, kicsit is tetsző emberére... :(( Nem szeretnék szívtelennek tűnni, de szerintem az ilyeneket jobb elengedni. Én szoktam érezni, ha valaki a velem megálmodott világra vágyik és nem arra, ami köztünk a valós világban van... Ebből fel fog ébredni előbb-utóbb és szembesülni fog azzal, hogy nem vagyok az a lány a fejében... És vagy kiábrándul majd, vagy elkezdi követelni, erőltetni a nekem elképzelt szerepet, hogy szeressem már annyira, most, azonnal... Mindkettővel találkoztam, nekem nagyon kimerítő, rossz élmény volt, pedig csak pár randira mentem el velük...:(
2017. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem inkább azzal van gond, hogy minden férfit lekoptattok valami miatt mert okot lehet ám találni, egy nő nagyon könnyen tud (egyszer egyik női válaszoló azt írta, hogy élete legrosszabb randija az volt amikor a férfi szürcsölve itta a kávét..)

A sok, állandó és folyamatos lekoptatás után pedig 2 dolog marad amivel vigasztalhatják a kis lelküket.

1. teljesen rideg, nőket megvető és tárgyiasító szemétládákká válnak akik már nem akarnak kapcsolatot.

2. szeretethiányos, csöpögős, romantikus nyálgépekké akik még inkább sóvárognak egy kapcsolat után.


Ha szigorúan megvizsgálod a tényeket, ő csak egy kicsit akart flörtölni, hogy belemenj a játékba (talán valóban túl rámenősen és értelmetlenül első nap), te pedig máris lapátra tetted.

Most hogy esne, ha lenne valami jó faszi akivel beszélgetsz, elmondod, hogy most szívesen hozzá bújnál, ő pedig vissza sem írna és már le is tiltana egyből és ez persze folyamatosan egymás után?

2017. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Azért adjuk már meg egy idegen nőnek a tiszteletet és tartsuk már észben, hogy ő valamit nem akar. Mielőtt azt mondanád, hogy persze, az számít csak, amit a nő akar, nem! De azt mindenkinek joga van eldönteni, mit nem akar és joga van ezzel a döntési joggal élni is. Ha én nem akarom, hogy egy idegen ölelgessen és mégis megteszi, az már hajlik az erőszakba. Ha meg akarok valakit ölelni, de nem engedi, az sosem lesz erőszak.


Miért kellene egy egészséges, független embernek, aki jól érezni magát megy oda elviselni, hogy valaki olyat tesz vele, amit nem akar? Hm? Ha rideg vele, akkor is, ha bújik egyből, akkor is joga van erre nemet mondani és ha másképp nem működik, megköszönni a lehetőséget. Egészséges nőről beszélünk, aki jó esetben tiszteletben tartja a másik személyes terét és emberi méltóságát. Elvárhatja, hogy a férfi is megadja ezt az irányába. Legalábbis nálam ott érne véget a randi, ha valami olyat művelnének velem, amit én látványosan nem akarok. Én sem csinálok a másikkal akármit. Ne csak magatokra gondoljatok már! Nem az az elszenvedő, akinek nem engedik a tapit, a csókot meg a bújást, hanem az, akivel ezt akarata ellenére megteszik. Megtennék, ha nem lépne le azonnal. Khm.

2017. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen luzereket ki kell iktatni. Szanalnas. Legyen mar tartasa egy ferfinek. Ezek hisztis kisfiuk.
2017. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
A stílus maga az ember. Nem árt mindjárt az elején felmérni a terepet...be foglalkozz az ilyen érzelmi intelligencia szinttel megáldott férfitársainkkal... van sok " jobb" is.
2017. dec. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%

Senki nem mondta, hogy el kell viselni.

Egyzerű tényeket közöltem, hogy valami miatt mindig le vannak koptatva a férfiak.

Ha kinyilvánítják a vonzalmukat akkor azért, ha meg nem akkor azért.

Nem mondom, hogy márpedig ell kell viselni akkor ezt vagy azt, felőlem mindenki azt csinál amit akar. Csak ugye ok és okozat.

2017. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!