Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hohy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hohy ennyire mást látnak az emberek?

Figyelt kérdés
Sokak szerint a nőknek sokkal könnyebb sokkal jobban válogathatnak eleve azt mondják alig van szingli nő sokkal több a férfi egyedülálló ugyanakkor én is és sokan mások is egészen máshogy látják a dolgot környezetemben sok szingli fiatal nő van akik nem találja társukat illetve rengeteg csúnya kövér férfit látok csinos nővel ahol a pénz nem játszik közre, más dimenzióban élünk vagy mi lehet ennek az oka?
2017. dec. 26. 23:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Ebből megint vita lesz.

Sajnos mindkét fél nehéz helyzetben van. Főleg, hogy mindkét két nem, pár csalódás után általánosít és egymásra sarat dobál. Évből soha nem lesz kompromisszum.

Én azt gondolom mindkét nemnek vannak értékes tagjai, csak meg kell találni akivel passzolunk. Ugyanúgy ahogy vannak szélhámosok is mindkét nemnél.

2017. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
*ebből
2017. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Ki mit lát a kis belső körében és ki mit akar észrevenni... Sokan itt az oldalon szörnyű csőlátással rendelkeznek és szörnyen bele tudnak csúszni abba a hibába, hogy egy régebbi csalódás vagy rossz élmény után már csak azokat a dolgokat érzékelik a külvilágból, amik megerősítik bennük ezt a téves képet...


Sajnos, amennyire tapasztaltam, nagyon kevés olyan ember van itt (de talán a világban is), akit rá lehet venni perspektívaváltásra, vagy olyan dolgok és vélemények, jelenségek elfogadására, amik ellentmondásba keverednek a világnézetükkel... Nagyon zárt gondolkodásúak egyesek...:(

2017. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%

Azt veszed észre, amit látni akarsz, és hagynak látni.

A szingli nőknek van egy holdudvaruk, rajongótáboruk, akik közül néha 1-2-t igénybe is vesznek, csak erről senki sem tud rajtuk kívül, és vannak akiknek egyik se jó még egy szexre se a rajongótáboruk közül, de a rajongótábor ott van akkor is, nem is keresi a társát, a rajongótáborból meg senki sem elég jó a "hercegnőnek".


Én nem látok rengeteg csúnya kövér férfit csinos nővel, és a kevés akiket látok, azokon látszik, hogy valószínűleg a belső értékeikkel érdemelték ki a nőt (pénztárca, hitelkártya, bőrülés, fullextra).

2017. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%

"környezetemben sok szingli fiatal nő van "


ÉS ők pontosan HOL vannak? Nem most érdekel, de adna egy kis motivációt, a tudat, hogy van/lenne értelme edzeni, pénzt gyűjteni és szedni a dilibogyóimat.


Bár van egy olyan érzésem, hogy csak úgy mondtad és ismersz kettőt akikből az egyik aromantikus-aszexuális egyszerre, a másik pedig csak távoli-távoli ismerősöd.

2017. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%

A nők sincsenek könnyebb helyzetben, de az igazából a saját döntésük következménye, amit nem szívesen (konkrétan egyáltalában nem) látnak be. Egyszerűen arról van szó, hogy túl kevés férfit találnak alkalmasnak vagy méltónak magukhoz, mert túl magasra rakják a mércét, annak ellenére, hogy meg vannak győzödve, hogy ez nincs így. De ha úgy nézzük, ha csak a férfiak fele esik bele az 'elég jó hozzánk' kategóriába, akkor nyílván a legjobb edetben is csak a nők felének lehet tartós kapcsolata ún. "normális pasival". De ahogy tudjuk, az 'elfogadható' férfiak aránya ennél jóval alacsonyabb a nők szemében.


A gyakorlatban a nők többsége a férfiak kisebbségén marakodik és így sokan társ nélkül maradnak és közben a férfiak többségének meg szintén nem jut társ, mert a nők nem foglalkoznak velük. Így állhat elő mindkét jelenség egyszerre.

2017. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Az utolsó népes generációkba tartozó férfi vagyok.


Az utánam következő korosztályokban szignifikánsan kevesebben születtek, így az általános 2-10 évvel fiatalabb nők kegyeiért elég kemény harc van.



Hogy ronda vagyok e? lehet. De amit lehet megteszek magamért, elhízott például nem vagyok, rengeteget sportolok. Mégis egyedül vagyok.


Viszont a korosztályom nőtagjai még mindig az életet élvezik, mert a népszerűségüket elnézve eszük ágában nincs megállapodni.

2017. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját szintjén nyomorog. Mindenkinek máshol vannak a határok.

A szegénynek az a gazdagság, ha tud enni, a gazdagnak az a gazdagság, ha megtudja venni a luxus hajóját.

A nők akkor érzik magukat népszerűnek, ha napi 20 férfi próbálkozik be náluk, a férfiak akkor, ha évi 1 nő.

De ez csak egy példa volt.

2017. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

Tehát mindenkinek mást jelent minden szó.

A nőknél a semmi azt jelenti, hogy egy jóképű férfi sem, a férfiaknál pedig a semmit jelenti a semmi.

2017. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ milyen szemszögből nézzük a dolgokat. Egy nőnek több esélye van,mivel egy adott nőnek lehet több udvarlója is,még egy átlagosnak is. Ő ezekből válogathat, eddig oké, a gond ott kezdődik,hogy megtalálja azt aki valóban alkalmas számára egy hosszútávú párkapcsolatra,de ha csak egy éjszakás kaland szempontjából nézzük,akkor semmi nehézsége nincs a nőknek. Egy férfi helyzete az alapján,amit tapasztaltam: Jó külsővel már rengeteg előnnyel indul,mondhatni nyert ügye van. Megvan az első jó benyomás,innentől már elég egy jó kommunikációs készség,humor. Sok esetben ez sem kell. Átlagos külsővel: Vért kell szinte izzadni,hogy egyáltalán esélyt kapjon az ember,ha megkapta az esélyt még akkor sem érezheti magát győztesnek,mert bármikor bezavarhat az adásba valami jóképű tag,innentől már bukta is az egészet. Rondaként: Felejtsd el az egész párkapcsolatosdit,keress valami hobbit,foglald el magad! Vagy összejösz egy olyan nővel,aki egyáltalán nem vonz, (lejebb adtad az igényeidet),csak hogy legyen már melletted valaki, a szex nem jó vele,mert nem vonzodsz hozzá,szinte semmit nem jó vele együtt csinálni,mert csak "kényszerből" vagy vele.
2017. dec. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!