Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hohy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hohy ennyire mást látnak az emberek?

Figyelt kérdés
Sokak szerint a nőknek sokkal könnyebb sokkal jobban válogathatnak eleve azt mondják alig van szingli nő sokkal több a férfi egyedülálló ugyanakkor én is és sokan mások is egészen máshogy látják a dolgot környezetemben sok szingli fiatal nő van akik nem találja társukat illetve rengeteg csúnya kövér férfit látok csinos nővel ahol a pénz nem játszik közre, más dimenzióban élünk vagy mi lehet ennek az oka?
2017. dec. 26. 23:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Van benne valami,amit a 20-as ír,sőt ha úgy veszem mindenki helytálló dolgokat írt a saját szemszögéből. Ez egy olyan vita,amelyben soha senkinek nem lesz kizárólagosan igaza. Azbis biztos,hogy már teljesen belezavarodtam az egészbe, olvasni ezt is,azt is mindkét nemtől.
2017. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Olyan mintha nem talalna egymast ez a ket csoport"


Van egy pár évvel fiatalabb húgom, mikor még volt párkapcsolatom, akkor mindig ezt mondtam neki, hogy valami baj van az emberekkel, mert nem találnak egymásra, miközben mindkét oldal a másikra vágyik.


Ő tele volt facér barátnőkkel, én facér haverokkal, de mindketten állítottuk, hogy a másik oldalban a hiba, mert a férfiak csak dugni akarnak a nők meg... na jó, mi férfiak elképelni sem tudjuk, hogy a nők mit akarnak, csak azt látjuk, hogy nem sikerül egy randit sem összehozni :)


Aztán mikor több mint 5 év után egyedül maradtam, akkor hirtelen elkezdtem én is azt állítani, hogy valami nagyon el van a másik oldalon szúrva. (elfogadom, hogy az enyémen is, de azt talán kevésbé látom).



Egyébként talán nem véletlen, hogy a harmincasok között ennyire sokan vannak egyedül (állítólag a korosztály 30%-nak nincs semmilyen párkapcsolata), a fő gond pedig, hogy a párbeszéd is teljesen megszűnt a témáról, kizárólag a férfiak csak dugnak, a nőknek csak a pénz kell szinten áll meg.


Nem véletlen írtam korábban, hogy ne lepontozzanak, mondják meg, hogy mi látok rosszul, mert abból lehet tanulni, arról lehet beszélgetni, de ha csak kapok egy lehúzást, akkor nem értem, hogy mit látok hibásan (és simán lehet, hogy én látom rosszul a dolgokat).

2017. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Egyébként a szexuális preferenciát fejtegető, és kizárólag abban utazó férfiakról van némi sejtésem, hogy miért működik, de nem szeretném elvinni a beszélgetést abba az irányba, hogy "ki a bűnös", ez pedig oda vezetne :/
2017. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Megirod nekem priviben? Szerintem erdekes a tema.
2017. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!