Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miert jo nektek?

Figyelt kérdés

Elsosorban ferfiak valaszat varom. Elso nap, amikor beszelgetni kezdtunk, jott az este. Epp lefekveshez keszulodtem, ezt jeleztem a levelezopartnernek is, amikor erkezett a valasz, hogy o bizony nem alszik jol. Mar eppen kezdtem aggodni, vajon betegseg all e a hatterben stb, mikor hozzateszi, hogy egyedul... Hogy o mar milyen regen bujt hozza barkihez, mar nem tudom miota nem volt kapcsolata...


Es nem ez az elso ilyen eset. Ehhez meg tarsul a nem tudok kivel elmenni, parbab jo nyaralni es egyedul nem stb.


De ezeket kb mar elso nap nedobjak. Ha igennel valaszolok meg belemegyek, nekik all feljebb, ha nem lesz valami. Ellenkezo esetekben meg erzeketlennek vagsok titulalva.


Most akkor hogy van ez?



2017. dec. 27. 07:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Jaguar: nem kell ok. Boven eleg, hogy nem akarom. Az olyanokat, mint te, aki elso randin dugni akar, de ovszert soha nem hasznal. Ilyenekkel remalmomban sem fogok talalkozni. Ne hogy mar indokolni kelljen, miert nem. Rohej.
2017. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%

#11

Tudod szivecském, gyakorlatilag minden pasi dugni szeretne első randin is akár és egyikünk sem szereti az óvszert, legalábbis én még férfi szájából nem hallottam ilyet, max. ha nagyon muszáj akkor elviseli.

Legfeljebb nem mondják ki ezeket. Egyedül gyakorikérdéseken tudok elképzelni olyan férfit aki visszautasítaná a lány szexuális közeledését első randin, akivel amúgy nagyon össze akarna jönni.

2017. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért. Azért, ha tiszteletlenek és arcátlanok. Kinyilvánítani az érzelmeiket (az első randin milyen érzelmekről beszélünk amúgy?) lehet visszafogottan, kulturáltan, erre alkalmas eszközökkel is. Egy szolid bókkal, hogy de csinosan öltöztél, egy őszinte megjegyzéssel a randi végén, hogy nagyon jól éreztem magam veled, egy szál virággal, vagy randi végén egy öleléssel, esetleg ha a lány hajlik rá, csókkal. Írásban is lehet azt írni, hogy várom már a következő találkozásunkat, vagy hogy pont ma gondolkodtam, hogy hova mehetnénk legközelebb. Higgyétek el, érezzük a törődést akkor is, ha diszkrétek maradtok. Sőt, ez még legalább férfias is.
2017. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ne neten keress társat, mert azok ilyenek.
2017. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
8%
Engem meg idegesít a cuki,aranyoskodó,kedves feleségem aki 4hónap alatt 9szer tartja oda a...állítólag nincs lelkem.Bocs hogy ide broáf.
2017. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
6%

És bocs, ha nem tudom komolyan venni vagy ölümposzi pátoszokba merülő, tisztelettudó udvarlással hozzáállni a huszonéves lányokhoz akik túlnyomó többségének már nem egy egyéjszakás kalanadja, szexkapcsolata vagy szeretői viszonya volt, de állandóan komoly kapcsolatokról okoskodnak és úgy összezárják a lábaikat mintha salamon kincsét őrizgetnék, de nyomják fel a kihívó meg bulizós képeiket mindenféle netes felületre és érdekes módon gyakran nem okozott nekik gondot, hogy eljussanak egy nagyon vonzó férfival egyből az ágyig.

De ugye ők most komolyat keresnek... Egyszerűen nevetséges, bocs.


Akinek nem inge, ne vegye magára. Saját tapasztalatom viszont az, hogy kb. nincs már olyan 25 év körüli lány aki ne kóstolt volna bele ebbe az életvitelbe vagy ne ment volna már rajta végig baráti körének jóképű rétege (kivéve természetesen itt, gyakorikérdéseken...), de meg vannak rökönyödve amikor egy férfi elmondja nekik, hogy szívesen venné, ha nem lenne köztük semmi, sem ruha sem levegő ami önmagában semmilyen módon nem zárná ki egy komoly kapcsolat létrejöttét sem.


Álszent képmutatás, semmi több. Egyszerűen arról van szó, hogy nem jön be nekik az adott pasi, de ilyenkor jó eljátszani a szeplőtelen kiskirálylányt.

2017. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
Te azert az aljaval talalkozol, mert csak azokat vonzod. Normalis pasi huz gumit, ha nem akar gyereket, betegseget osszeszedni. Lenezed, qqurvanak tartod a noket, de ilyen egyejszakas nokkel dugsz, nyilvan, ok mennek bele. Fogadni mernek, egy SDT szuresen talalnanak ezt azt nalad.
2017. dec. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
8%

#17

Elküldtem a facem.

Még szerencse, hogy nekem nincsenek ilyen kívánságaim mert, ha minden hülye nőt el akarnék kerülni, lefagyna a szerver annyi üzenetet kellene kapnom.

2017. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
4%

#18

Na akkor erre hadd mondjak valami érdekeset.


Tudod épp arról beszélek, hogy egy huszonéves lány jóval több szexuális partneren van túl mint egy átlag férfi akit itt folyamatosan szidtok.

Nekem ez a szám még mindig 10 körül mozog, pedig 30 vagyok. Egy 18 éves lánynak maximum három bulizós, "szétcsapom magam" este kell ennek eléréséhez. Óvszer meg aztán semmitől nem véd, ha előtte úgyis van köztetek orális szex, legfeljebb a teherbeesést akadályozza meg akkor, ha a férfi nem veszi ki a végén. Nagyjából ez az egyetlen feladata egy óvszernek.


Viszont, ha ennyire brutálisan gyakori lenne a nemibetegségek száma akkor hogy-hogy nem halt még bele az összes nyugdíjas valamibe? Az ő korukban is volt minden csak óvszer nem.

Érdekes, hogy engem csesztetsz std szűréssel amikor még nem is voltam együtt olyan lánnyal aki tényleg nagyon szabadelvű meg ezen betegségek tüneteit egyből lehet élszelni, az óvszer pedig kb. semmit nem véd ellene.

Szerintem itt pont, hogy a férfiaknak kellene jobban aggódni, ehelyett a nők paráznak állandóan.


Fura már megint ez a kettős mérce. :D

2017. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok nyugdíjas, csak negyvenes nő, de elmondanám, hogy nekem két partnerem volt összesen, mindkettő monogám kapcsolatban. És nem vagyok egyetlen ilyen a korosztályomban, és nem igaz, hogy a nők tömegével csalnák a párjaikat, úgyhogy ez a titka. Az unokahúgaimat, testvéreimet jól ismerem, huszon éves lányok. Mindig hallom amikor beszélnek ezekről a dolgokról és amúgy is én vagyok a kedvenc nagynéni. Csak kettőnek van kapcsolata, mindkettőnek első kapcsolat. A többi lány szűz. Szépek, csinosak, egyetemisták, bulizni is eljárnak. Tudom, hogy meg fogod ezt hazudtolni, de feleslegesen teszed. Saját rokonaim, én is voltam egyetemista, néha elmentem bulizni, és szűz voltam, mert a diploma osztóm utáni évben ismerkedtem meg az első barátommal aki a férjem lett. És nem hiszem, hogy ez csak a mi családunkra jellemző, tudod, miért? Mondják, a hasonó a hasonlót vonzza. Nekem mindig voltak ilyen barátnőim, ismerőseim. Több is. Mindig a normális erkölcsi értékrendű lányokkal barátkoztam össze, mert én is ilyen voltam, és ez a mai napig így van. Rengeteg ilyen nő van, de ezeket nem veszitek észre, láthatatlanok a számotokra, mert ti csak azt a nőt vonzzátok be, aki könnyű préda. Mert ezt keresitek, aki már lehetőleg az első alkalommal gumi nélkül....aztán csodálkoztok és jöttök ide kérdéseket kiírni, hogy miért minden nő ilyen. Nem, nem minden nő ilyen, a huszonévesek között sem. De nekik van annyi eszük, hogy megérzik milyenek vagytok és elhajtanak benneteket. És nem azért mert nem vagytok elég jóképűek vagy gazdagok hanem mert nem vagytok igazán férfiak. Olyanok akiket tisztelni lehet akikre fel lehet nézni.
2017. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!