Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell ilyen bunkónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen bunkónak lenni csajozás közben?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen kb minden este legalább 10-15 csávó odajön hozzám. Már annyira zavar, hogy nem is mondok semmit annak aki megszólít mert ez a legegyszerűbb és van párom.

Múltkor az egyik hapsi lek.vázott csak mert nem álltam szóba vele.

Miért kell ennyire parasztnak lenni?


2017. dec. 19. 18:27
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek ha nem megfelelően fogalmaztam.
2018. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

#47

És kifizeted a táncórákat nekem? :) Mert akkor én szívesen járnék ilyesmikre :)

2018. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
34%
Hogyhogy nem a pasid fizeti, amikor ha találsz egy "szuper pasit" a discoban őt fogod megcsalni/dobni, nem?
2018. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

A szórakozóhely törzsközönsége ilyen, Kérdező. Ne várd el, hogy Petőfi-idézettel fognak udvarolni, az ő szellemi szintjükön a "szia cica, van gazdád" az etalon.

Hogy miért? Mert rengeteg nő ezekre vevő. Kereslet-kínálat törvénye. Ha ennyire zavarnak, járj csajos bulikba.


"Aki nem szingli, az már nem is szórakozhat? Ez vicc. Senki nem kérte a pasikat, hogy nyomuljanak a nőkre."


Senkinek nem kell engedélyt kérnie ahhoz, hogy nyomuljon, joguk van hozzá.


"En nem vagyok szep no, atlagos, megis beprobalkozik siman 5 pasi egy este alatt, akik lathatoan csak be akarjak dugni valahova a micsodajukat, nem szerelmet keresnek."


Lásd fentebb. A szórakozóhelyek törzsközönsége ilyen.


"Mindketten eljarunk egymas nelkul bulizni, de nyilvan nem tudhatod, mert leragadtal az oskorban..."


Akkor viseled a következményeit.


"Nehogymar ne mehessek el egy kedvenc eloadom/dj-m koncertjere, azert, mert a kanos pasik itt probaljak bedobni magukat... ok a szanalmasak, nem mi, lanyok."


Remek, tehát már akkor is szánalmasak vagyunk, ha próbálunk ismerkedni.

Nincs is ezzel semmi gond, de akkor egy hangot meg ne halljak, hogy mi ez a sok rinyálós kérdés a pasiktól, hogy nem tudnak felszedni egy nőt...

Tudod, aki A-t mond, az mondjon ám B-t is.


"Jesszusom, azért az komoly, hogy a nőknek már kb nincs joguk szórakozni egyet normálisan...Én is emiatt szoktam már le a bulizásról, és őszintén szólva néha hiányzik."


Csak szólok, feltalálták a házibuli intézményét is. Oda csak az mehet, akit meghívtok. Rendezzetek házibulit, és akkor nem kell a sok csúnyarossz gaz gonosz nyomulós pasast elviselnetek.


"Aha.... hozol át olyan hangcuccot, ami meg tudja adni azt a tipikus "remeg a hasam" érzést, elviszed nyaralni az összes szomszédot, hogy ne verjék szét az ajtót miatta, és hozol embereket, hogy legyen hangulat?"


Kifogás kifogás kifogás. Akkor kibéreltek egy szórakozóhelyet, pl. a művházat egy éjszakára. Összedobjátok rá a zsét, nem egy gatyaszaggató összeg, és tietek az egész.

Érdeklődéssel várom, ezzel az ötlettel mi lesz a bajod.

Jaaa tudom már, hogy akkor nem tudsz ingyért bepotyázni!

Tudod szépségem, azért partizhatsz agyba-főbe más kontójára, mert a te belépődet is a férfiakkal fizettetik ki. Azokkal akiket ilyen látványosan gyűlölsz.

2018. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
91%

Itt azért rendesen el vannak tévedve páran...


A nők is dolgoznak, ergo nincs szükségük arra, hogy férfiak fizessék a piájukat, belépőjüket (ha van), sőt a buszjegyüket sem. Ha mégis megteszi, akkor nem a nő a hülye, elvégre nem kérte.

Akár párban van valaki, akár egyedülálló nehogy már meg legyen neki tiltva, hogy szórakozóhelyre járjon a barátnőivel. Kész vicc, hogy már lassan mindenki ri**nc, aki szeret zenés szórakozóhelyekre járni. A nagyokosok, akik meg bőszen ajánljgatják a házibulit, na azok most vagy szórakozóhelyen vagy házibuliban vagy egyiken sem voltak életükben. Ég és föld a kettő. Egészen más a hangulat, a közeg meg úgy kb. minden. A nevetséges zumba meg balett ötleteket már nem is említem, baromság az összes. Meg ez a bérelj ki egy művházat... Röhejes. Konkrétan egy valag lóvéért kiszervezted a házibulit, nagy ötlet volt tesó.

Az igaz, hogy a szórakozóhelyek egyik funkciója az ismerkedés, és aki odamegy annak számolnia kell a kéretlen érdeklődéssel. Na de az nem mindegy, hogy ez milyen formában érkezik. A némán hátulról aládnyúlás nem számít ismerkedésnek, és sajnos az ilyen helyeken megforduló törzsközönség ilyen proli. Szóval értem én, ha ez zavar vkit, de sajnos a szórakozóhelyek ilyenek.

Szóval kérdező, ha nem tetszik, hogy odamennek hozzád, akkor megmondod, hogy nem ismerkedni, hanem szórakozni jöttél, és lehet továbballagni. Néma gyereknek... Az meg általános, hogy a nők kb. mindenért le vannak ku.vázva. Én már meg sem hallom.

2018. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Jó itt most nyilván azokra kell gondolni akik dolgoznak és van keresetük, kifizetik a belépőjegyet, meg minden. Azokról van szó, akik bepotyáznak, meghívatják magukat erre-arra, aztán sipákolnak, ha egy pasi hozzájuk mer szólni.


Azt nem mi találtuk ki, hogy a belépés a lányoknak ingyenes a bulikra, kb. minden szórakozhely elsüti, hogy csajok ingyen bemehetnek, a pasasoknak meg annyival drágább a belépő. Tisztára mint egy swinger-klub.


Senki nem tiltja meg semelyik lánynak, hogy oda menjen szórakozni, kikapcsolódni, táncolni, bulizni, ahova akar. Szabad országban élünk. Viszont azt ne várják el, hogy majd az ottani törzsközönség hozzájuk fog idomulni, pláne, hogy ahogy írtam, belépőt se kell fizetniük. Ha csak táncolni mennek, tehát nem fizetővendégek, akkor semennyi hasznot nem hoznak a szórakozóhelynek. A disco tulajának meg ugye a profit a fő szempont. Annak fognak kedvezni, aki a hasznot hozza. Esetünkben a leszólogatós, füttyögős, nyomulós férfiaknak.

Én speciel voltam már házibulin, nem túl sokszor, de voltam. Hangulatos kerti-partyn is. És sehol nem jött elő ez a probléma, hogy vadidegen kiéhezett pasasok garmadája nyomult volna a nőkre vagy lekvázta volna őket, remekül tudtak szórakozni.

A szórakozóhelyek kibérlése pedig nem tudom, miért annyira ördögtől való. Már jó ideje van lehetőség zártkörű bulik megszervezésére, ahova senki idegen nem teheti be a lábát. Failbookon kemény félóra alatt össze lehet szervezni az összes barátnőt a városból, de akár még az országból is, és csapni velük egy görbe estét. Sokba kerül, igen, manapság mi nem? Krisztus koporsóját se őrizték ingyen.


Annyit lehet tenni, hogy alkalmazkodsz, illetőleg aki erőszakosan nyomul, kivágatod a francba a kidobókkal. Esetleg lehet nyitni saját, csajos szórakozóhelyet is, ha ekkora a kereslet rá, akkor lesz kínálat is.

2018. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
85%

#56

Az megvan, hogy már pár éve betiltották a "nőknek ingyenes - pasiknak fizetős" felállást?

2018. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

#57 érdekes, én mái napig találkozom vele, az osztogatott szórólapokon külön feltüntetik. Budapesten és a Balatonon is is rendszeres.

Ha be is tiltották, nem különösebben érdekli a szórakozóhelyek tulaját a dolog.

2018. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Hát Kérdező, az ilyen discokba, bulikra meg szórakozóhelyekre nem a gentleman úriemberek járnak, hanem leginkább a nagypofájú kivagyi menőmanók meg a prolik. Ez van.

Ha ez téged zavar, akkor ne járkáljál ilyen helyekre. Menj múzeumba, könyvtárba, KVzóba, ott normális a törzsközönség, senki nem fog lekvázni meg a seggedet tapperolni ha bejössz neki.


#6 szórakozhat, csak keressen olyan bulit, ahol főleg csajok vannak, ennyi. Ha nem tetszik, hogy nyomulnak rád, akkor keress csajos bulit.


#9 ha táncolni akar, azt megteheti tánciskolában is, hetente vannak mindenütt hirdetések mindenféle tánciskoláktól. A diszkóban dübörgő hallgathatatlan szarokra amúgyse lehet táncolni.

És tényleg lehet táncolni házibuliban is.


#12 neked is mondom: akkor elmész házibuliba és nem fognak kiéhezett részeg pasasok nyomulni rád. Probléma megoldva.


#16 akkor minek megy a lány ilyen helyre, ha tudja, hogy rengeteg pasi be fog próbálkozni nála? Menjen máshova szórakozni. De az sincs megtiltva, hogy vidd magaddal a párod. Ha nem viszed, akkor szabad préda vagy, ez van. Senkinek nincs a homlokára írva, hogy szingli vagy foglalt-e.


#22 miért szánalmas valaki, csak mert ismerkedni próbál??? Mégis honnét kéne tudnia, hogy nem vagy rá vevő? Közülünk senki nem gondolatolvasó, hahó!

Mindenesetre ha a barátnőid majd háborognak azon, miért nem kezdeményez náluk senki, mutasd majd meg nekik a válaszod, és veregesd magad vállon, hogy milyen jó tanácsot adtál...

Már komolyan én érzem magam szarul, ha van pofám ismerkedni...


#27 van jogod, hogyne lenne. A pasiknak meg van joguk ismerkedni. Ha meg a párodat nem akarod magaddal vinni, kérd meg valamelyik haverodat hogy védjen be a zaklatóktól. Ez még eszedbe se jutott? Akkor senki nem fog letapizni meg italra hívni meg semmi ilyesmi.


#32 nézzenek oda, a kis arisztokrata...

Ha ilyen helyre van igényed, ahol brutál hangcucc van, akkor viseld el, hogy vannak akik meg ismerkedni járnak oda. Valamit valamiért, szépségem. Dugni és szűznek is maradni...na AZ nehéz lesz.


#57 mái napig csomó ilyen buli van, hogy a nőknek ingyenes a belépés, az ő bulikázásukat is a férfiakkal fizettetik ki. De a csúnyarossz szemét kanok azért dögöljenek csak meg...

2019. szept. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!