Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell ilyen bunkónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen bunkónak lenni csajozás közben?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen kb minden este legalább 10-15 csávó odajön hozzám. Már annyira zavar, hogy nem is mondok semmit annak aki megszólít mert ez a legegyszerűbb és van párom.

Múltkor az egyik hapsi lek.vázott csak mert nem álltam szóba vele.

Miért kell ennyire parasztnak lenni?


2017. dec. 19. 18:27
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
27%

#9


Jó, akkor viszont így járt. Táncolni házibulin is lehet, ráaásul színvonalasabb zenére, mint amit az ilyen prolidiszkóban Dj Eke prezentálni tud. Alapból nem érdemes ilyen vacak diszkóba menni ahol a mellettes álló épp pörög a hernyótól mögötted épp nyalják a bélyeget, hátsó sorban jól fogy a kristály, a budin mindig hány valaki... Ez nem szórakozás, hanem büntetés.

2017. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
52%

#9 én ezt értem, és sajnos tény, hogy a csajok min. 70%-a csak azért megy szórakozóhelyre, hogy "kiengedje a gőzt" és esze ágában sincs ismerkedni, csak hát a férfiak 90% viszont kifejezetten ismerkedési céllal megy. Ebből van a sok probléma, konfliktus meg parasztság.

Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem így nem lehet rendesen kiengedni a gőzt, ha folyamatosan idióta, részeg, kiéhezett csávók nyomulnak.

2017. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sem ez a szórakozás, de nem nézem le azt, akinek igen. Felőlem mindenki ott és úgy szórakozik ahogy akar, de a szórakozáson van a hangsúly, szerintem sok nő csak jól akarja érezni magát, és kellemetlen, ha a férfiaktól nem tudja. Sokan nem akarnak bulihelyen ismerkedni, fel kéne fogni. (bár gondolom erre meg az lesz a válasz, hogy a pasik meg igen, és ezt is fel kéne fogni)
2017. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%
Edgar, a minden estét szerintem nem úgy értette, hogy minden egyes este bulizik hanem, hogy amikor elmegy bulizni, minden olyan este ez történik. Ez lehet 2-3 hetente is.
2017. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem menne oda hozzád 10-15 fickó egy este, akkor meg az lenne baj.
2017. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
77%

Te Edgar gyerek, majd ha no leszel, megtapasztalod, mennyien nyomulnak rad egy discoban, addig ne magyarazz olyanrol, amirol fogalmad sincs. En nem vagyok szep no, atlagos, megis beprobalkozik siman 5 pasi egy este alatt, akik lathatoan csak be akarjak dugni valahova a micsodajukat, nem szerelmet keresnek. Szerinten mi tortenhet egy ilyen helyen egy igazan szep lannyal?

A masik, nem vagyok osszenove a parommal, hogy mindenhova kez a kezben menjunk. Mindketten eljarunk egymas nelkul bulizni, de nyilvan nem tudhatod, mert leragadtal az oskorban...

2017. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
42%
Én se nézek le senkit, csak pusztán megállapítottam, hogy szerintem manapság ha egy lány csak ki akarja engedni a gőzt, akkor arra nem egy szórakozóhely lesz az alkalmas hely. Nem hiszem, hogy ott jól érezné magát, ha folyamatosan kéretlenül nyomulnak rá. Ezt itt le lehet írni elméletben, hogy férfiak megérthetnék, hogy egyes lányok nem akarnak ott velük ismerkedni, de a gyakorlatban kiéhezett részeg hapsik aligha fogják ezt felfogni.
2017. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
79%

17#

Az ilyet egy nyaklevessel kilehet segiteni, ha mar fizikalisan nyomul, es ezt nagyon durvan teszi.

Es rohadtul nem erdekel ilyen esetben az, ha neki all fojjebb. Ha nem ert a nem-bol, igy jart. Nem fogok konyorogni 50x, hogy hagyjon.

2017. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%
Hiába rázol le durván 1-et, ha perceken belül ott terem egy másik.
2017. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
57%

Van tobb modszerem is, eddig mindegyik hatasos volt az evek alatt. :)

Nem megyek sosem felkeszuletlenul.

2017. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!