Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell ilyen bunkónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen bunkónak lenni csajozás közben?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen kb minden este legalább 10-15 csávó odajön hozzám. Már annyira zavar, hogy nem is mondok semmit annak aki megszólít mert ez a legegyszerűbb és van párom.

Múltkor az egyik hapsi lek.vázott csak mert nem álltam szóba vele.

Miért kell ennyire parasztnak lenni?


2017. dec. 19. 18:27
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
45%
Na jó, csak ez így már nem gőzkiengedés, hanem egy körülményes, fárasztó kerülgetése a másik nemnek, ennek max olyan nők fogják kitenni magukat, akik ezt titkon élvezik, hogy idegen férfiaknak tetszenek.
2017. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem tetszik ez a helyzet, egyaltalan nem is elvezem. Semleges szamomra, ugy mondd hozzaszoktam, csak rohogunk rajtuk egy jot a baratnokkel es ennyi.

Nehogymar ne mehessek el egy kedvenc eloadom/dj-m koncertjere, azert, mert a kanos pasik itt probaljak bedobni magukat... ok a szanalmasak, nem mi, lanyok.

2017. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 Diavolino44 ***** válasza:
32%

Szoval, az szerinted, normalis viselkedes, ha valaki megszolit, akkor nem mondasz semmit. Es meg a ferfiak a bunkok amiert odamennek? Wtf..

Az ilyen tipusu nok erdemlik meg, hogy 35 evesen egy valas utan gyerekkel elhizva tarskereson keseregjenek.

2017. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban ezt már régen megoldották: a lányok ilyenkor a barátnőikkel csoportban (férfi) meleg bárokba járnak bulizni, és mivel ott tényleg nem zaklatja őket senki, végre lehetőségük van felszabadultan kitáncolni magukat.
2017. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
20%

Az a szánalmas, hogy a vonaglásotokkal, tudjátok, amit tánc címszó alatt műveltek, valamilyen hatást akartok kiváltani valakikből, de ha ez megtörténik, akkor még el kell játszani azt, hogy az, hogy szóltok a másikhoz, igazából kegy, mert ti annyira faxagyerekek vagytok. Ha nem így lenne, akkor a szobátokban fülhallgatóban vergődnétek a sötétben vagy a kedvenc előadótokat cumizhatnátok a backstagen, hogy senkit ne zavarjatok. Nem a narkósok miatt nem jártam sose discoba, hanem az ilyen köpedék "lányok", "nők" miatt. "kiengedni a gőzt" :D ne komolytalankodjunk már :D

31/f

2017. dec. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
18%

Táncolni a barátnőkkel, gőzt leengedni, otthon, vagy utcán, vagy bárhol lehet.

Csak szórakozóhelyen jobb, mert ott a férfiak pillantásai, rajongása előtt táncolhatnak, és "engedhetik ki a gőzt" ami nagyon jót tesz a nők egojának, és lehet sírni, hogy jaaaj mennyi pasi próbálkozik náluk miközben előadják nekik aműsort... de szomorú, sanyarú sors :(

2017. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
77%

"Táncolni a barátnőkkel, gőzt leengedni, otthon, vagy utcán, vagy bárhol lehet."

Nyilván neki fogok állni itt a faluban az utcán a síri csendre táncolni a barátnőkkel... :D


Jesszusom, azért az komoly, hogy a nőknek már kb nincs joguk szórakozni egyet normálisan... Én is emiatt szoktam már le a bulizásról, és őszintén szólva néha hiányzik. Nálunk mindig is egy nagy közös haveri társaság volt, előfordult, hogy mi csajok elmentünk táncolni, a pasik meg elmentek sörözni vagy otthon maradtak xboxozni. Nem nőttünk össze a párjainkkal attól, hogy összejöttünk...


Kérdező: le kell tojni az ilyet. Most itt írogatják, hogy te is bunkó vagy, ne érdekeljen, inkább az a bunkó, aki ilyen helyen betáncol mögéd, egy büdös szó nélkül nekiáll taperolni, stb (általában így néz ki az "odajön a pasi" szórakozóhelyen... nem 1 pofont osztottam már ki ilyesmikért, aztán csak pislogtak, hogy mi bajom..)


Komoly kérdés: nem tud valaki Pesten olyan szórakozóhelyet, ahova csak nők mehetnek be, vagy ilyen melegbár típusú dolog?

Szerintem sokan örülnének, ha tajparasztok nélkül bulizhatnának, táncolhatnának egyet.

2017. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
15%
Hát akkor ha barátod van ne egy ismerkedős helyen várd a szőke herceget akivel megcsalhatod, meg provokáld tánccal a férfiakat. Ilyen erővel ha a sarokra kiállsz ott is oda fognak a férfiak menni.
2017. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
81%

#28

"Ismerkedős helyen"????? SZÓRAKOZÓhelynek hívják.

Az, hogy vannak pasik, akik azért mennek oda, mert ott valakibe hátha bele tudják dugdosni a libegőjüket, ne a nők hibája legyen már....

2017. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
26%
Ahol tánc van, nőkkel és férfiakkal, az tipikus ismerkedős hely. Évtizedek, vagy talán évszázadok óta ilyen helyekre aki ad magára, az férfikísérővel megy.
2017. dec. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!