Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell ilyen bunkónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ilyen bunkónak lenni csajozás közben?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen kb minden este legalább 10-15 csávó odajön hozzám. Már annyira zavar, hogy nem is mondok semmit annak aki megszólít mert ez a legegyszerűbb és van párom.

Múltkor az egyik hapsi lek.vázott csak mert nem álltam szóba vele.

Miért kell ennyire parasztnak lenni?


2017. dec. 19. 18:27
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
18%

#29 igen, annak hívják mert az "ismerkedőhely" elnevezés nem hangik olyan jól, meg az sem, hogy "hétvégén megyek ismerkedni" de mint írták, ezek a helyek mindig is erről szoltak. Bulikázni, táncikálni otthon is lehet, meg akárhol, van hordozható hangrendszer. Ha egy csomó pasi figyelme kell miközben riszáljátok magatokat, nem kell meglepődni, hogy próbálkoznak.

"Aki k nak áll, ne csodálkozzon ha b ák...".

2017. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
81%

#31

Aha, azért nem járók évek óta bulizni, és azért hiányzik, és azért keresek férfimentes szórakozóhelyet, mert minden vágyam, hogy vadidegen részeg pasiknak rám ágaskodjon... Minden nő álma ez :D


"Bulikázni, táncikálni otthon is lehet"

Aha.... hozol át olyan hangcuccot, ami meg tudja adni azt a tipikus "remeg a hasam" érzést, elviszed nyaralni az összes szomszédot, hogy ne verjék szét az ajtót miatta, és hozol embereket, hogy legyen hangulat?

Havonta 1-2 házibuliba el szoktam menni, tök jók, de NEM olyanok, mint mikor elmentünk anno táncolni a barátnőimmel.

2017. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
*járok
2017. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a legegyszerűbb, ha kiirtjuk az összes galád férfit, amiért ismerkedni merészelnek. Az újszülötteket is, mert egyszer majd felnőnek és ilyen piszok ösztönlénnyé válnak. :P
2017. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
34%
Menj balettozni.
2017. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy a tipikus csajok nem szoktak olyat, hogy otthon szórakoznak, áthívják barátnőiket, és velük hallgatnak zenét, női magazinokat olvasgatnak, megcsinálják egymás haját, megnéznek egy filmet? Vagy olyat, hogy a párjukkal szórakoznak otthon, egy jó filmet megnéznek, vagy vele mennek el nem drogos alkoholos üvöltőszenés helyekre, hanem valami kulturált helyre, színházba, jazz klubba, salsázni, kirándulni, stb? Az éjszakában férfikísérő nélkül italozás, nem tipikusan az alsóosztálybeli nők szórakozása és akkor éppen hogy hozzád is a parasztok illenek, hasonló hasonlót vonz?
2017. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
91%

#36

Én pl szoktam olyasmi programokat is csinálni, mint amiket írtál. Ezek miért zárnák ki, hogy néha szeretnék szórakozóhelyre menni?

2017. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
26%
Ha fiatal nőként csőcselék alpári helyre mész akkor az alpári csőcselék megy oda hozzád, ha alkoholos helyre mész akkor piások, ha drogos helyre mész akkor drogosok. Akkor ilyen erővel egy férfinak rossz közbiztonságú kocsmába van kedve menni szórakozóhelyre akkor azt is szabad, csak nem kell meglepődni, ha pofonvágják és kiírni kérdésbe, hogy miért ilyen tahók és agresszívak az emberek.
2017. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
13%
Ilyen erővel írhatná valaki hogy "Gazdag férfiként elmentem szegény nagy munkanélküliségű településen lévő szórakozóhelyre villogtatva Audit, aranyláncokat, meg köteg húszezreseket. 10-15 nő jött oda. Egyik elutasított csaj lenagyképűzött. Miért kell ennyire parasztnak lenni pasizás közben?"
2017. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

#38

Ez igaz, de a kérdésemre még mindig nem válaszolt senki, hogy akkor melyik szórakozóhely volna az, ahol nincsenek (heteró) pasik, ahova lehetne menni táncolni csak úgy.

2017. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!