Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Ha nem írtok egy-két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha nem írtok egy-két hétig az azért van mert talonban tartjátok a másikat nem?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem.Akkor leszarjuk.
2017. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem. Vagy nincs kedvem vagy nem látom értelmét annak, hogy mindig én keressem a másikat.

Ilyen szempontból pedig nem látok rációt abban, hogy egy olyan ember kérje számon rajtam, hogy miért csak egy-két hét után írok neki aki alapjában véve leszar.

2017. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

#1:

:D:D:D

2017. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
A pasid? Mert ha nem, akkor miért irkálna minden nap? Vagy ismerkedtek? Lehet ő is most ugyanezt gondolja: "Fas.zomé nem ír már két hete, na nehogy már én írjak mindig!"
2017. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha 1-2 hétig nem írok valakinek annak 2 oka van:

- vagy nem érdekel a csaj, max havernak tartottam

- vagy érdekel(t) nagyon is, de valami miatt úgy ítéltem meg, hogy nem kölcsönös (pl folyton nekem kellett írnom, ő meg sosem kezdeményezett kommunikációt, találkozót), így aztán szépen leépítem éppen

2017. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Mert nem érzem az érdeklődést kölcsönösnek. Ennek pl. az egyik oka, hogy az egy-két hét alatt ő nem keres.

Téged mi tart vissza, hogy te írjál rá?

2017. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az van, hogy úgy látja nem érdemes foglalkozni veled (vagy mert mégsem jössz be neki, vagy mert nem látja rajtad a fogadókészséget). Illetve egyszer próbáltam hasonlót egy lánnyal, aki bejött, de tudtam, hogy 1-2 hónappal egy sok éves kapcsolat után nem állok készen. Próbáltam tartani a kapcsolatot de ne túl szorosan, hogy úgy tűnjön szép lassan kedvelem meg, ne legyen az a miért nem lép ha folyton keres érzés. Hogy működött-e volna azt nem tudom, közben talált mást.
2017. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is írok, ő is ír. Mindketten élvezzük a beszélgetéseket, megértjük egymást. De valamiért most "hanyagol"
2017. dec. 17. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Te is hanyagolod, ennyi erővel.
2017. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Én is írok, ő is ír. Mindketten élvezzük a beszélgetéseket, megértjük egymást. De valamiért most "hanyagol""


Hidd el, ezt nem lehet megfejteni távolról.


Találkoztatok már? Ha nem miért nem?


Annyi opció létezik:

- simán csak haverkodott, beleunt

- talált mást, akivel jobban alakulnak a dolgai

- úgy érzi, hogy barát zónába került, hogy csak szórakoztatod magad vele, nem gondolod komolyan



Én például most vagyok így egy nővel. Kedves, aranyos, de bizonyos okokból tudom, hogy komoly kapcsolatra nem kellene. Eleinte gondoltam lesz, ami lesz, legfeljebb jól érezzük magunkat, de idő közben megkedveltem, becsapni meg nem akarom, hogy valami egy éjszakás dologba belerántsam, így most leépítem.


A nő kb ugyanazt érezheti, amit te most.

2017. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!