Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyire tartjátok zavaróna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire tartjátok zavarónak/illetlennek, ha valaki nem olvassa el társkeresőn a profilotokat?

Figyelt kérdés
Nálam már ez is egy ilyen szűrő lett... És sokan háborognak miatta, hogy miért baj ez, de elég agyatlan dolognak tartom rákérdezni arra, hogy mit tanul, vagy sportol-e az illető például, ha azt direkt beleírta a bemutatkozásába. Nem tudom, mennyire jogos kikérni magamnak, hogy még arra sem méltat, hogy foglalkozzon azzal, ami előtte van, csak beböfög minden hülyeséget, hogy beszéltessen... Miért ilyen felületesek/ostobák az emberek, ha meg akarnak ismerni valakit? Ennyire nagyiparban tolják, vagy mi?
2017. okt. 30. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem a magasságomat kérdezték meg mindig, és rá is csodálkoztak, hogy húha, pedig kb az volt az egyetlen adat kiírva az életkorom mellett.
2017. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sokan egyből nyomják a sablon levelet a kép alapján :D


én ha legközelebb társkeresőzni fogok nem fogok bajlódni azzal, hogy leírjam milyen vagyok, mit keresek

tömör rövid leszek, azt még talán elolvassák a lányok :D

de mind2 nem ilyen, hamar döntenek


a kedvencem amikor írok egy igényesebb tartalmasabb levelet a leírásához mérten (volt régen aki elég terjedelmes bemutatkozást írt, erre én elég terjedelmes választ és még rá sem nézett az adatlapomra meg semmi, lehet el sem olvasta csak törölte :D)


többeknél láttam már olyat, hogy "írd az üzenet végére, hogy 'csókollak' (vagy hasonló) és tudni fogom, hogy elolvastad"

de sokan a végére írják és kb egyből szemet szúr ha csak átfutja az ember akkor is :D

2017. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, tahóság. OK hogy megtetszettél kép alapján, aztán mi van ha van 5 gyereked vagy tíz macskád? :D Mi van ha vega vagy esetleg külföldön élsz és 3 hónapig csak levelezni tudtok? Meg akkor gondolom sablonlevelet ír, nulla személyes szállal, ami a legrosszabb.
2017. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!